Rowerek biegowy Wishbone Bike 3w1 Original Grey

WISHBONE-GREY

Rowerek biegowy Wishbone Bike Original Grey to niezwykle innowacyjna konstrukcja 3w1, która sprawia,  że pojazd ten rośnie razem z dzieckiem. Doskonale dostosowuje się do kolejnych momentów rozwoju malucha. Wybierając rowerek Wishbone Bike 3w1 Original Grey dziecko będzie miało radość z mobilności już praktycznie od 12 miesiąca życia. Posiada trzy warianty użytkowania: trójkołowy niski, dwukołowy niski, dwukołowy wysoki.

Więcej szczegółów

859,00 zł

Dostępny

Rowerek biegowy Wishbone Bike 3w1 Original Grey

Zastanawiasz się nad prezentem dla swojej pociechy na pierwsze urodziny? Rowerek biegowy Wishbone Bike 3w1 Original grey to niezwykle innowacyjna konstrukcja 3w1, która sprawia,  że pojazd ten rośnie razem z dzieckiem. Rowerek Wishbone Bike Original Grey z limitowanej edycji będzie bardzo dobrym wyborem. Jest to wersja limitowana co sprawia, iż dostępny jest jedynie przez ograniczony okres czasu.  Wishbone Bike Original Grey jest taki oryginalny i niepowtarzalny.

Rowerek doskonale dostosowuje się do kolejnych momentów rozwoju malucha. Wybierając rowerek Wishbone Bike Original Grey zachęcisz dziecko do samodzielności i aktywności oraz sprawisz, że zacznie swoją życiową przygodę z rowerem już w pierwszym roku życia.

Od około 2 roku życia dziecko może jeździć już na dwukołowej wersji naszego Wishbone'a idealnej do nauki utrzymywania równowagi. Aby zmienić wariant rowerka na dwukołowy wystarczy zmienić tylną oś na krótszą i zamiast dwóch kół zamontować jedno. Ale uwaga nie jest to ostatni wariant, w którym możemy złożyć ten rower.  Otóż aby dostosować rowerek do wzrostu dziecka wystarczy odwrócić ramę w ten sposób, aby była wygięta ku górze. Otrzymamy rowerek z możliwością regulacji siodełka na wysokości od 38 do 45 cm. Te trzy warianty sprawiają, że Wishbone to rowerek zalecany dla dzieci od 1 do 5 roku życia.

Dodatkowa zaletą są duże 12” koła wyposażone w oryginalne, białe opony o płytkim bieżniku. Drewniana kierownica Wishbone Bike 3w1 Original Grey na końcach wyposażona jest w gumowe uchwyty, które sprawiają, że rączki dziecka nie zsuwają się oraz chronią ściany i wyposażenie domu przed niepotrzebnymi otarciami. Dla bezpieczeństwa dziecka skręt kierownicy został ograniczony do 30 stopni. Wishbone Bike Original Grey wyposażony jest w regulowane, drewniane, wąskie siodełko (w dwóch zakresach: 29 - 36 cm oraz 38 - 45 cm)  z gąbką, która podwyższa komfort podczas jazdy małego rowerzysty.

Wishbone Bike zaprojektowany przez nowozelandzką firmę Wishbone Design Studio jest w 100% produktem ekologicznym. Wykonany jest z drewna brzozowego pochodzącego z ekologicznych plantacji. Farba oraz kleje użyte do produkcji spełniają wszelkie ekologiczne kryteria. Wishbone spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa zabawek i nadaje się dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Wishbone Bike Original Grey łączy współczesny design, naturalne, ekologiczne materiały, a przy tym jest niesamowicie funkcjonalny. Ten ponadczasowy pojazd zapewni aktywną zabawę, pomagając rozwijać  umiejętności motoryczne. Waga tego innowacyjnego pojazdu to 3,8 kg w opcji dwukołowego rowerka biegowego oraz 5,1 kg w wersji trójkołowej.

Wishbone Bike 3w1 jest wszystkim, czego potrzebujesz dla malucha. Mały lub duży. Ty wybierasz! To ekscytujący i innowacyjny produkt, który zapewni mu swobodę, niezależność i zabawę przez pierwsze lata rozwoju fizycznego i emocjonalnego.

Waga wersja 3 kołowa: 5,1 kg, wersja 2 kołowa: 3,8 kg
Zalecany wiek od 1 roku
Kolor drewno
Średnice i rodzaj kół 12″, pompowane
Regulacja siodełka od 29 do 36 cm oraz od 38 do 45 cm
Hamulec brak
Podnóżek brak
Materiał ramy drewno

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Rowerek biegowy Wishbone Bike 3w1 Original Grey. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR