Rolki K2 dla dorosłych

Rolki K2 Skates już od lat zachwycają swoich użytkowników najwyższą jakością i genialnymi rozwiązaniami technologicznymi. To, co wyróżnia rolki K2 Skates od konkurencji to komfort, nawet podczas wielogodzinnej jazdy oraz niezawodność. W bogatej ofercie rolek K2 każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby uczące się jeździć, jak i doświadczenie rolkarze. Oferta kolorystyczna pozwoli znaleźć odpowiednie rolki damskie, jak i męskie. Jazda na rolkach to doskonały sposób, by zadbać o swoją formę, poprawić kondycję czy też po prostu w przyjemny sposób spędzić czas.

Rolki dla dorosłych

Jazda na rolkach to wspaniała i coraz bardziej doceniana forma aktywności, która pozwala zachować dobrą kondycję i świetnie wpływa na sylwetkę. To łatwy sposób na spalanie kalorii i wyrzeźbienie atrakcyjnej figury. Jest to także dyscyplina sportu, która dostarcza sporo wyzwań i emocji. W naszym sklepie znajdują się wysokiej klasy rolki dla dorosłych K2 Skates, które pozwolą czerpać maksimum radości i satysfakcji z jazdy na rolkach, zarówno tej rekreacyjnej i fitness, jak i treningowej czy wyczynowej.

Rolki K2 dla dorosłych – dopracowane pod każdym względem

Nowoczesne i wykonane z wysokiej jakości materiałów rolki K2 dla dorosłych dedykowane są zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rolkami, jak i zaawansowanym oraz średnio zaawansowanym rolkarzom, którzy przeprowadzają intensywne treningi. Konstrukcja poszczególnych modeli pozwala na w pełni komfortową wielogodzinną jazdę.

Oddychające i doskonale wyprofilowane buty, wygodne systemy szybkiego sznurowania, kompozytowe lub aluminiowe płozy amortyzujące wstrząsy i poliuretanowe kółka, to idealne połączenie najnowszych technologii z dziedziny projektowania i tworzenia rolek. Dzięki temu rolki dla dorosłych K2 pozwalają na zachowanie pełnej kontroli nad jazdą nawet przy dużych prędkościach.

Rolki damskie i rolki męskie od K2 – pełne dopasowanie!

W naszej ofercie znajdują się rolki damskie i rolki męskie K2. Różnią się między sobą głównie zakresem dostępnych rozmiarów oraz kolorem. Drugą istotną rzeczą, która je różni to wyprofilowanie buta i skorupy w charakterystyczny dla danej płci sposób. Rolki damskie są węższe niż rolki dla dorosłych mężczyzn, co pozwala na idealne dopasowanie do stopy pod względem anatomicznym, a tym samym wygodną i stabilną jazdę oraz wysoką kontrolę nad rolką.

Firma K2 już od przeszło 50 lat zajmuje się produkcją sprzętu sportowego – w tym nart, desek snowboardowych, rolek i akcesoriów ochronnych. Marka mocno przyczyniła się do rozwoju i popularyzacji sportów rolkowych w latach 90. XX wieku. Jej korzenie sięgają głęboko w tym kierunku, dlatego może oferować produkty, które były opracowywane przez lata z myślą o ich najwyższej jakości.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania