Wiele dzieci już od początku rozpiera nadmiar energii, który aż prosi się o odpowiednie spożytkowanie. Rodzice często myślą o rowerku biegowym, ale co jeżeli aktywny maluch jest jeszcze za mały na taki pojazdy? No cóż, naszą odpowiedzią są jeździki!!! Te małe pojazdy są stabilne, przez co bezpieczne dla najmłodszych. Stanowią doskonałą formę aktywnego spędzania czasu, uczą równowagi i dbają o rozwój psychoruchowy dziecka. O to kilka naszych propozycji:Pukylino
To świetna propozycja na pierwszy pojazd dla dziecka. Jeździk ten jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w pomieszczeniach zamkniętych. Można go używać już od 1 roku życia, jeżeli dziecko umie już samodzielnie stać oraz chodzić z pomocą dorosłych. Jeździk Pukylino przyśpiesza naukę chodzenia, a dzięki skrętnej kierownicy dziecko ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów.

Wutsch

Następca Pukylino, który może być używany od 18 miesiąca życia. Pojazd ten przeznaczony do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz do użytku na zewnątrz. Jeździk posiada specyficzną geometrię, dzięki przedniej osi, która wychyla się na boki. Wychylna oś przednia doskonale trenuje poczucie równowagi. Wspiera rozwój ruchowy nóg i nawyki potrzebne przy kierowaniu większymi rowerkami. Z tych powodów jeździk Wutsch jest doskonałym pojazdem poprzedzającym rowerek biegowy. Warunkiem jest by dziecko umiało stać i chodzić samodzielnie.

Jeździk Mini 2go Deluxe Plus

Jeździk Mini 2go deluxe plus przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia. Ten pojazd ma wszystkie zalety Mini Micro 3w1 deluxe, ale dodatkowo został wyposażony w pojemnik na zabawki, lampkę montowaną na dwa sposoby oraz drążek, dzięki któremu rodzic może kontrolować dziecko podczas jazdy.

Jeździk Mini Micro Deluxe 3w1

Mini Micro Deluxe 3w1 może być używany już od 1 roku życia. Regulowane siedzisko pozwala na dłuższe cieszenie się jeździkiem. Skręt za pomocą balansu ciała jest bardzo intuicyjny dla tak małego dziecka i dodatkowa przyspiesza naukę równowagi. Stanowi on doskonałe przygotowanie do biegówki. Gdy dziecko wyrośnie już z jeździka, wystarczy zamienić drążek z siedziskiem na kierownicę dołączoną w zestawie i mamy słynną hulajnogę Mini Micro Deluxe. Dzięki temu produkt będzie dostarczał zabawy maluchowi do 5 roku życia.

Wishbone Bike Original 3w1

Jeździk ten może być używany już od 1 roku życia. Duże pompowane koła zapewniają amortyzacje na każdym terenie, a szeroki rozstaw tylnej osi zapewnia wysoką stabilność. Wishbone Bike Original 3w1 to pojazd kompleksowym, gdy nasze dziecko wyrośnie już z jeździka, zamienia się on w rowerek biegowy, który rośnie wraz z dzieckiem. Po tym pojeździe nasze dziecko może bezpośredni przesiąść się na rower z pedałami.

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania