Szwajcarska firma Micro założona została w 1996 roku i od tamtej pory prężnie się rozwija, co chwilę zaskakując świat swoimi innowacyjnymi i wizjonerskimi pomysłami. Micro to nie tylko synonim ogromnego doświadczenia wypracowanego na przestrzeni lat, ale także przede wszystkim najwyższa jakość. Produkty Micro swoją bezawaryjnością oraz precyzją wykonania zapierają dech w piersiach każdemu, kto miał z nimi styczność. Hulajnogi Micro dla dzieci i dorosłych przechodzą niezwykle rygorystyczne testy, które przygotowują je do wszelkich przeszkód jakie mogą spotkać. Nie sposób nie wspomnieć o licznych nagrodach i certyfikatach, które uzyskują produkty Micro Mobility. Dla przykładu model trójkołowej hulajnogi dziecięcej z siodełkiem Mini Micro 3w1 Baby Seat już rok po swoim debiucie zdobyła nagrodę Zabawki Roku na niezwykle prestiżowej imprezie odbywającej się w Norymberdze. Takich przykładów wśród produktów Micro można wymieniać w nieskończoność.

Hulajnogi Micro mogą służyć przez długie lata zarówno dzieciom jak i dorosłym. Projektowane są we współpracy ze specjalistami rozwoju dzieci i uznanymi lekarzami skąd wynika ich perfekcyjne dopasowanie do najmłodszych.  Opinie o Micro, które nie trudno znaleźć i usłyszeć są niemalże tylko pozytywne i potwierdzają najwyższy poziom wykonania tych hulajnóg. Z doświadczenia wiemy, że nawet hulajnogi dla najmłodszych dzięki najwyższej jakości wykonania mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie bez obaw o ich wytrzymałość. W tych hulajnogach dosłownie wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku :)

Czytaj także ...

Trójkołowe hulajnogi? Nie tylko dla dzieci, poznaj Kickboardy od Micro!

Trójkołowe hulajnogi tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego. Zapoznaj się z szeroką ofertą kickboardów Micro. Trójkołowe hulajnogi dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Dlaczego hulajnogi Micro kosztują więcej niż inne hulajnogi?

Jedno z najczęściej padających pytań - dlaczego hulajnogi Micro są takie drogie? Czytając ten wpis dowiesz się o innowacyjnych rozwiązaniach Micro, szczegółach wykonania hulajnóg i innych istotnych detalach, które wyróżniają hulajnogi Micro spośród konkurencji. 

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Dodatki do hulajnóg - przegląd akcesoriów

Które dziecko nie lubi kolorowych dodatków przy swojej hulajnodze? Micro oferuje szeroki wybór wszelakich akcesoriów, które poza wyglądem są również bardzo praktyczne i pomocne podczas jazdy.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla dziecka?

Kluczową kwestią podczas wyboru hulajnogi dla dzieci jest ilość kół - wybrać dwukołową czy może tę z trzema kołami? W tym artykule znajdziesz wskazówki na co zwrócić uwagę, aby wybrać model, na którym będzie czuło się najlepiej i będzie bezpieczne.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Rodzaje amortyzacji w hulajnogach Micro

Hulajnogi Micro znane są z niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań. Również w przypadku amortyzacji w hulajnogach Micro znajdziesz kilka sprawdzonych i ciekawych patentów zależnie od potrzeb i warunków, w których będziesz się najczęściej poruszał.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Jakie znaczenie ma wielkość i rodzaj kół w hulajnogach?

Różnica pomiędzy jazdą na hulajnodze z dużymi kołami, a z tymi mniejszymi jest znacząca. Tę różnicę mogą w szczególności odczuć dzieci, ale również dorośli. Dowiedz się jakie koła będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania