Deskorolki Fish Skateboards

Firma Fishskateboards postanowiła przywrócić do życia modną w latach 80-tych małą, kolorową deskorolkę i nadać jej nazwę fishka. Obecnie te małe deskorolki fish powróciły na ulice miast, zyskując uznanie w młodszym pokoleniu. Fiska jest wygodną małą deskorolką którą, dzięki jej niewielkim rozmiarom i niskiej wadze, możemy zabrać ze sobą wszędzie. Firma Fishskateboards zadbała o najwyższa jakość swoich produktów, co można wyczuć już podczas swojej pierwszej przejażdżki na deskorolce Fish. To, co czyni deskorolki Fish wyjątkowymi to ogromna ilość dostępnych kolorów i wzorów.

Vlepka Fish Skateboards
Brak w magazynie
Deskorolki Fish Skateboards

Vlepka Fish Skateboards

FISH-VLEPKA
19,00 zł
1 opinie
Myśleliście, że Wasza Fishka nie może być już piękniejsza? Do niedawna była to prawda. Teraz dzięki vlepkom możesz jeszcze upiększyć swoją dechę i nadać jej charakter, który będzie odzwierciedlał Twoją osobowość!

Deskorolki Fish Skateboards czyli popularne fishki

Fishka jest to odmiana klasycznej deskorolki. Nazwana została tak ze względu na swój kształt, przypominający rybę. Swoją popularność zyskały w latach 80-tych, gdzie widok małej, plastikowej, kolorowej deskorolki fish ubarwiał miejskie życie. Obecnie fishki przeżywają drugą młodość, a wszystko to dzięki firmie Fish skateboards, która w 2011 roku postanowiła przewrócić do życia, te małe kolorowe deskorolki.

Fishka, idealna do jazdy po mieście
Deskorolki Fishki to krótkie deski niespecjalnie nadające się do wykonywania ewolucji, przeznaczone są one głównie do jazdy po ulicach, chodnikach, parkach i placach. Deskorolki fish mimo swoich małych rozmiarów pozwalają nam osiągać imponujące prędkości, a dzięki zastosowaniu miękkich, skrętnych tracków są niezwykle łatwe w manewrowaniu podczas jazdy po ulicach miast.

Bogata kolorystyka od Fishskateboards
Blat w deskorolkach fish najczęściej wykonany jest z tworzywa sztucznego, co zapewnia niezwykłą wytrzymałość, a także lekkość. Ma to też inne zalety, czyli to, z czego słyną fishki, a chodzi o KOLORY!!! Użycie tworzyw sztucznych umożliwia tworzenie desek w przeróżnych kolorach i wzorach, tak by każdy znalazł coś, co pozwoli pokazać jego unikatowy styl.

Mała i wygodna deskorolka
Kompaktowe wymiary deskorolki fishki to jedna z jej kolejnych zalet. Blat o długości 56 cm i waga, która wynosi zaledwie 1,8 kg, pozwala nam wrzucić ją do plecaka i cieszyć się jazdą, kiedy tylko chcemy. W ofercie naszego sklepu dostępne są też torby przeznaczone do przenoszenia Fishek.

Fishka, która poradzi sobie nawet na nierównym terenie
Duże 59 mm miękkie kółka 78A na łożyskach ABEC11 sprawiają, że deskorolki fish skateboards radzą sobie świetnie nie tylko na równym asfalcie. Możliwość wyregulowania skrętu pozwala nam spersonalizować fishke, tak by płynnie skręcała pod naszym ciężarem. Elastyczny winylowy podest deskorolki fish zapewnia nam dodatkową amortyzację na nierównym terenie.

Odporna nawet na ciężki sprzęt
Deskorolki fishki przeznaczone są dla osób do wagi 80 kg, chociaż o ich wytrzymałości krążą już legendy, wystarczy tylko dobrze poszukać, by znaleźć film, w którym fishka bez szwanku wychodzi spod kół samochodu. Winylowy blat deskorolki fish swoją wytrzymałością zaskoczy każdego.

Firma Fish Skatebords do naszej dyspozycji oddaje następujące serie Fishek:
Classic Fish to fishka taka, jaka była na początku, stworzona dla osób ceniących sobie klasyczny oldschoolowy wygląd.

Summer Fish to propozycja dla spragnionych lata, świetnie komponujące się pastelowe kolory wprawią nas w dobry humor, nawet gdy pogoda za oknem nie zachęca do jazdy. Deskorolki fish z tej serii nawet w zimie przywołają wspomnienie gorących letnich dni.

Art Fish to wynik współpracy Fish Skateboards wraz z Polskim utalentowanym artystą Wojciechem Brewką. Ta współpraca zaowocowała trzema dziełami sztuki, na których dodatkowo można się przejechać. Niezwykłe wzory tej serii czynią deskorolki fish intrygującymi i wzbudzają zainteresowanie.

Print Fish, jeżeli szukasz czegoś, co wyróżni Cię od innych to seria Print Fish jest właśnie dla ciebie. Pięć niepowtarzalnych deskorolek fish zaprojektowanych przez młodą, Polską artystkę Kamile Jarecką czeka na twój wybór.

Fish Colors design rodem z lat 80. Wielobarwność fishek z tej serii pozwoli wyróżnić się na mieście i pokazać swoją oryginalność. Ta seria deskorolek fish to coś dla wielbicieli oldschoolu.

Glow Fish jest świetnym wyborem dla osób lubiących jeździć po zmroku. Świecący w ciemności deck deskorolki fish przykuję uwagę każdego podczas nocnej jazdy po mieście.

Fish Change to propozycja dla każdego, kto uwielbia słoneczną pogodę. Deck deskorolek fish z tej serii zmienia kolor, gdy musną go promienie słońca, intensywność koloru będzie szła w parze z Twoim uśmiechem.

Big Fish to opcja dla osób, które potrzebują trochę więcej miejsca. Dłuższy o 12,5 cm i szerszy o 4 cm blat zwiększy stabilność i wygodę jazdy na fishce. Ta deskorolka fish jest szczególnie polecana dorosłym.

Wood Fish to ukłon w stronę klasycznych deskorolek. Te drewniane Fishki mają blat wykonany z 7 warstw klonu kanadyjskiego. Od winylowych Fishek różni się twardszym deckiem, co daje inne odczucia podczas jazdy.

Zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie gdzie można, na żywo zobaczyć niezwykłą kolorystykę Fish skateboards, a także zaznać przyjemności z jazdy na deskorolce fish.

Filtruj według
Cena
Filtruj
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania