Nowi klienci często pytają nas; dlaczego hulajnogi Micro są takie drogie? Przecież podobną można kupić dwa razy taniej. Micro to przede wszystkim jakość, precyzja i trwałość wykonania. Chcemy Wam jednak dokładniej przedstawić w czym tkwi magia hulajnóg Micro.

Pierwszą kwestią jest innowacyjny system skrętu w hulajnogach trójkołowych. Skręt odbywa się na zasadzie balansu, co ułatwia jazdę na tych modelach. Dzieci taki skręt wykonują intuicyjnie przez co nauka jazdy jest jeszcze łatwiejsza. Do zera spada ryzyko zablokowanie się koła o podest w przypadku ostrego skrętu, co może przydarzyć się w trójkołówkach z klasycznym, rowerowym kierowaniem. Ponadto mechanizm steru wykonany jest z niezwykle wytrzymałych i odpornych na odkształcenia elementów przez co nie wymaga ciągłych napraw.

Szczególnie rodzice wiedzą, że ważnym elementem każdej zabawki, pojazdu jest waga. Dość często zdarza się, że hulajnogę musimy gdzieś przenieść, zapakować czy po prostu zanieść do domu kiedy maluchowi znudzi się jazda. Micro oferuje najlżejsze dostępne na rynku hulajnogi dziecięce. Waga najmniejszego modelu trójkołowej hulajnogi Mini Micro Deluxe nie przekracza 2 kg, a średnia waga dwukołowych hulajnóg dla dorosłych to niecałe 5 kg! Biorąc pod uwagę niesamowitą wytrzymałość produktów Micro i zastosowane najwyższej jakości materiały można śmiało powiedzieć, że są leciutkie jak piórko.

Uszkodzenia w hulajnogach Micro praktycznie się nie zdarzają jednak i na to jesteśmy przygotowani. Każda część w hulajnogach jest wymienna, począwszy od podestu, aż do najmniejszej śrubki. W przypadku jakichkolwiek usterek nasz serwis błyskawicznie zajmie się Twoją hulajnogą i bez problemu doprowadzi ją do nowości.

Rzadkością nie są również sytuacje kiedy rodzice decydują się na następną hulajnogę dla swojego dziecka bądź dla siebie wyłącznie spod szyldu Micro. Klienci są zachwyceni jakością i wytrzymałością sprzętu. Niejednokrotnie hulajnogę dziedziczy młodszy brat czy siostra, a ta dalej działa bez zarzutu. Hulajnogi Micro mają również wiele "oficjalnych" potwierdzeń swojej najwyższej jakości. Produkty Micro Mobility przechodzą niezwykle rygorystyczne testy u badania. Ma to swoje odbicie w ilości nagród oraz certyfikatów, które hulajnogi Micro zdobywają rokrocznie w prestiżowych światowych konkursach i targach.

Czytaj także ...

Trójkołowe hulajnogi? Nie tylko dla dzieci, poznaj Kickboardy od Micro!

Trójkołowe hulajnogi tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego. Zapoznaj się z szeroką ofertą kickboardów Micro. Trójkołowe hulajnogi dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Dlaczego hulajnogi Micro kosztują więcej niż inne hulajnogi?

Jedno z najczęściej padających pytań - dlaczego hulajnogi Micro są takie drogie? Czytając ten wpis dowiesz się o innowacyjnych rozwiązaniach Micro, szczegółach wykonania hulajnóg i innych istotnych detalach, które wyróżniają hulajnogi Micro spośród konkurencji. 

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Dodatki do hulajnóg - przegląd akcesoriów

Które dziecko nie lubi kolorowych dodatków przy swojej hulajnodze? Micro oferuje szeroki wybór wszelakich akcesoriów, które poza wyglądem są również bardzo praktyczne i pomocne podczas jazdy.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla dziecka?

Kluczową kwestią podczas wyboru hulajnogi dla dzieci jest ilość kół - wybrać dwukołową czy może tę z trzema kołami? W tym artykule znajdziesz wskazówki na co zwrócić uwagę, aby wybrać model, na którym będzie czuło się najlepiej i będzie bezpieczne.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Rodzaje amortyzacji w hulajnogach Micro

Hulajnogi Micro znane są z niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań. Również w przypadku amortyzacji w hulajnogach Micro znajdziesz kilka sprawdzonych i ciekawych patentów zależnie od potrzeb i warunków, w których będziesz się najczęściej poruszał.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Jakie znaczenie ma wielkość i rodzaj kół w hulajnogach?

Różnica pomiędzy jazdą na hulajnodze z dużymi kołami, a z tymi mniejszymi jest znacząca. Tę różnicę mogą w szczególności odczuć dzieci, ale również dorośli. Dowiedz się jakie koła będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania