Dla dzieci, które są jeszcze za małe na klasyczną hulajnogę, Micro zaprojektowało hulajnogi z siedziskiem Mini Micro 3w1 Deluxe Baby Seat  oraz Micro Mini2go+. Oba jeździki są przeznaczone dla dzieci od około 12-18 miesiąca życia, a gdy dziecko podrośnie, można przekształcić w hulajnogę balansową Mini Micro Deluxe, która wystarczy nawet do 5 roku życia.

Hulajnoga dziecięca Mini Micro 3w1 Deluxe Baby Seat dla rocznego dziecka posiada w zestawie dwie kierownice oraz siodełko. Pierwsza kierownica jest w kształcie litery 'O', co ułatwia dziecku chwyt oraz sterowanie jeździkiem. Do tej pierwszej kierownicy jest możliwość zamontowania siodełka na dwóch poziomach wysokości, 22 cm oraz 27 cm. Istnieje również wersja hulajnogi trójkołowej Mini Micro Deluxe 3w1+, w której dodatkiem jest drążek do sterowania jeździkiem przez rodzica, oraz podnóżek dla dziecka. Gdy dziecko będzie oswojone już z jeździkiem i zmysłem równowagi, można zdemontować siedzisko i zachęcić dziecko do korzystania z pełnoprawnej hulajnogi trójkołowej. Na początku jazda może odbywać się zarówno na kierownicy O-kształtnej oraz na kierownicy T-kształtnej. Jednak z czasem kierownica T-kształtna będzie wygodniejsza, ponieważ jej wysokość jest regulowana.

Dziecięca hulajnoga z siedziskiem Mini Micro Mini2go+ jest bardzo podobnym rozwiązaniem do trójkołowej hulajnogi Mini Micro Deluxe 3w1. Zasadniczą różnicą jest, iż posiada kierownicę tylko T-kształtną oraz siedzisko jest na stałej wysokości 26 cm. Ponadto pod siodełkiem, można zamontować duży pojemnik, do którego można wrzucić np. zabawki lub inne ważne dla dziecka rzeczy. Gdy dziecko wyrośnie z jeździka, wystarczy odpiąć pojemnik oraz siedzisko i pojazd zamieni się w trójkołową hulajnogę Mini Micro Deluxe, która posłuży do około 5 roku życia. Dziecięca hulajnoga Micro Mini2go+ wyposażona jest w drążek do sterowania jeździkiem przez rodzica, oraz w światełko które można zamontować w pojemniku lub na kierownicy.

                                                                                                                                                                                                       
Mini Micro Deluxe 3w1Mini Micro Deluxe 3w1 Plus Mini2go Deluxe Plus
Zalecany wiekod 12 miesięcyod 12 miesięcy od 18 miesięcy
Zakres regulacji siedziskadwie pozycje: 22 i 27 cmtrzy pozycje: 23, 26 i 29 cm stała wysokość 26 cm
Wyposażeniesiedzisko, kierownica „O-bar”siedzisko, drążek do pchania, podnóżek siedzisko, drążek do pchania, pojemnik na zabawki, lampka
Limit wagowy (hulajnoga / siedzisko)max. 35/20 kgmax. 35/20 kg max. 35/20 kg

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania