Drodzy Klienci. Poniżej zamieściliśmy informacje, które pozwolą szybko i wygodnie dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy lub złożyć reklamacje

Zwroty - informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru, która była zawarta za pośrednictwem sklepu, bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia odebrania przesyłki od przewoźnika.Aby odstąpić od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji w drodze oświadczenia – na przykład poprzez informację wysłaną pocztą elektroniczną. Możecie Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy zamieszczonego poniżej, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłać informację o odstąpieniu przed upływem terminu na odstąpienie.

Zwracamy towar prosimy odesłać lub przekazać w sklepie niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Wysyłka towaru odbywa się na Państwa koszt i ryzyko. Prosimy o właściwe zabezpieczanie przesyłek na czas transportu.

Zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przy składaniu zamówienia), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowaliście nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Zwrotu płatności dokonujemy tradycyjnym przelewem bankowym na numer rachunku wskazanego w odstąpieniu. Jako nabywca towaru ponosicie Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Przysługuje nam prawo dokonania potrącenia swojej wierzytelności wobec z tego tytułu zgodnie z art. 498 k.c. i następne.

Adres do zwrotów:
Sklep sportowy PROJEKT JUNIOR
Aleja Pokoju 20, 31-564 Kraków
tel. +48 600 779 897 e-mail: sklep@projektjunior.pl

Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy - plik PDF

Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy - plik DOC

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdują się w Regulaminie

 

Reklamacje - informacje dotyczące rękojmi za wady i odpowiedzialność za zgodność towaru z umową

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność za zgodność towaru z umową zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta oraz na podstawie gwarancji, o ile gwarancja została udzielona. Szczegółowo kwestie rękojmi za wady i odpowiedzialność za zgodność towaru z umową omawia nasz Regulamin.

Reklamacje prosimy zgłaszać korzystając z formularza reklamacyjnego udostępnionego poniżej.

Formularz reklamacyjny - plik PDF

Formularz reklamacyjny - plik DOC

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania