Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space
Rowerek biegowy Wishbone Bike Space

Rowerek biegowy Wishbone Bike Space 3w1

WISHBONE-SPACE
1 Opinie

Rowerek biegowy Wishbone Bike Space to niezwykle innowacyjna konstrukcja 3w1, która sprawia,  że pojazd ten rośnie razem z dzieckiem. Doskonale dostosowuje się do kolejnych momentów rozwoju Twojego malucha. Wybierając rowerek Wishbone Bike Space Twoje dziecko będzie miało radość z mobilności już praktycznie od 12 miesiąca życia. Posiada trzy warianty użytkowania: trójkołowy niski, dwukołowy niski, dwukołowy wysoki.

Opis

Zastanawiasz się nad prezentem dla swojej pociechy na pierwsze urodziny? Rowerek biegowy Wishbone Bike Space to niezwykle innowacyjna konstrukcja 3w1, która sprawia,  że pojazd ten rośnie razem z dzieckiem. Rowerek Wishbone Bike Space z limitowanej edycji będzie bardzo dobrym wyborem. Jest to wersja limitowana co sprawia, iż dostępny jest jedynie przez ograniczony okres czasu.  Dlaczego Wishbone Bike Space jest taki oryginalny i niepowtarzalny? Głównie przez swoje wzory. Limitowana wersja Space ukazuje odkrywanie kosmosu przez człowieka. Grafika ma inspirować zarówno najmłodszych, ale również i dorosłych do wiary we własne marzenia, w siłę innowacji.

Rowerek doskonale dostosowuje się do kolejnych momentów rozwoju Twojego malucha. Wybierając rowerek Wishbone Bike Space zachęcisz swoje dziecko do samodzielności i aktywności oraz sprawisz, że zacznie swoją życiową przygodę z rowerem już w pierwszym roku życia.

Od około 2 roku życia dziecko może jeździć już na dwukołowej wersji naszego Wishbone'a idealnej do nauki utrzymywania równowagi. Aby zmienić wariant rowerka na dwukołowy wystarczy zmienić tylną oś na krótszą i zamiast dwóch kół zamontować jedno. Ale uwaga nie jest to ostatni wariant, w którym możemy złożyć ten rower.  Otóż aby dostosować rowerek do wzrostu dziecka wystarczy odwrócić ramę w ten sposób, aby była wygięta ku górze. Otrzymamy rowerek z możliwością regulacji siodełka na wysokości od 38 do 45 cm. Te trzy warianty sprawiają, że Wishbone Space to rowerek zalecany dla dzieci od 1 do 5 roku życia.

Dodatkowa zaletą są duże 12” koła wyposażone w oryginalne, białe opony o płytkim bieżniku. Drewniana kierownica Wishbone Bike Space na końcach wyposażona jest w gumowe uchwyty, które sprawiają, że rączki dziecka nie zsuwają się oraz chronią ściany i wyposażenie domu przed niepotrzebnymi otarciami. Dla bezpieczeństwa Twojego dziecka skręt kierownicy został ograniczony do 30 stopni. Wishbone Bike Space wyposażony jest w regulowane, drewniane, wąskie siodełko (w dwóch zakresach: 29 - 36 cm oraz 38 - 45 cm)  z gąbką, która podwyższa komfort podczas jazdy małego rowerzysty.

Wishbone Bike zaprojektowany przez nowozelandzką firmę Wishbone Design Studio jest w 100% produktem ekologicznym. Wykonany jest z drewna brzozowego pochodzącego z ekologicznych plantacji. Farba oraz kleje użyte do produkcji spełniają wszelkie ekologiczne kryteria. Wishbone spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa zabawek i nadaje się dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Wishbone Bike Space łączy współczesny design, naturalne, ekologiczne materiały, a przy tym jest niesamowicie funkcjonalny. Ten ponadczasowy pojazd zapewni aktywną zabawę, pomagając rozwijać  umiejętności motoryczne. Waga tego innowacyjnego pojazdu to 3,8 kg w opcji dwukołowego rowerka biegowego oraz 5,1 kg w wersji trójkołowej.

Wishbone Bike 3w1 jest wszystkim, czego potrzebujesz dla malucha. Mały lub duży. Ty wybierasz! To ekscytujący i innowacyjny produkt, który zapewni mu swobodę, niezależność i zabawę przez pierwsze lata rozwoju fizycznego i emocjonalnego.

Szczegóły produktu

Zalecany wiek
od 1 roku
Kolorystyka (kolory dominujące)
drewno, motyw kosmosu
Materiał ramy
drewno
Zakres regulacja siodełka
od 29 do 36 cm oraz od 38 do 45 cm
Hamulce
brak
Średnice i rodzaj kół
12″, pompowane
Podnóżek
brak
Waga
wersja 3 kołowa: 5,1 kg, wersja 2 kołowa: 3,8 kg
Ilość kół
2 koła
3 koła

Opinie

Opinie o Rowerek biegowy Wishbone Bike Space 3w1

1 Opinie

Rowerek nie tani, ale wart swej ceny.
Lekki a jednocześnie bardzo solidny i wytrzymały. Szeroko rozstawione tylne koła powodują, że nie ma szans żeby dziecko się na nim przewróciło. Wersja space jest bardzo ładnie malowana więc bez wątpienia wyróżniamy się z tłumu. Rowerek nie tani, ale wart swej ceny. Polecam
dnia
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania