Obniżka! Kask narciarski POCito FORNIX Flourescent Lime Green

Kask narciarski POCito FORNIX Flourescent Lime Green

Dziecięcy Kask narciarski POCito Fornix jest wprost stworzony do długiej jazdy na stoku. Waży zaledwie 400 g, dzięki czemu nie ciąży użytkownikowi. Regulowany system wentylacji pozwala dopasować kask do naszych potrzeb i warunków panujących na stoku. Kask jest wyposażony w odłączany klips na gogle narciarskie. Wewnętrzna wysiółka kasku jest wyjmowana, dzięki czemu bez problemu możemy dbać o właściwą czystość kasku. Płynna regulacja rozmiaru pozwala dopasować kask do potrzeb użytkownika.

Więcej szczegółów

456,00 zł

-20%

570,00 zł

Dostępny

Kask narciarski POCito FORNIX Flourescent Lime Green

Wygodny kask narciarski dla dziecka
Dziecięcy Kask narciarski POCito Fornix jest wprost stworzony do długiej jazdy na stoku. Waży zaledwie 400 g, dzięki czemu nie ciąży użytkownikowi. Regulowany system wentylacji pozwala dopasować kask do naszych potrzeb i warunków panujących na stoku. Kask narciarski POCito Fornix jest wyposażony w odłączany klips na gogle narciarskie. Wewnętrzna wysiółka kasku jest wyjmowana, dzięki czemu bez problemu możemy dbać o właściwą czystość kasku. Płynna regulacja rozmiaru pozwala dopasować kask do potrzeb użytkownika.

Dziecięcy Kask narciarski wykonany z najlepszych materiałów
Kask narciarski POCito Fornix został wyposażony w technologię In-Mold wraz z wkładką z tworzywa EPS. Aby zwiększyć bezpieczeństwo kask narciarski POCito Fornix posiada Aramidowe wzmocnienia, które zwiększają jego stabilność strukturalną i rozpraszają energię uderzenia.

Maksimum bezpieczeństwa dzięki technologii POC
Opatentowany system VDSAP zapewnia maksymalną wentylację oraz bezpieczeństwo, dzięki dwóm powłoką, które są równolegle ułożone względem siebie. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko przebicia kasku, a przy tym zapewnia dobrą wentylację.

Technologia in-mold
Kolor zielony (limonka)
Regulacja kasku XS/S (od 51 do 54 cm) M/L (od 55 do 58 cm)
Waga 400 g
Certyfikaty EN 1077-B, ASTM 2040

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Kask narciarski POCito FORNIX Flourescent Lime Green. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR