Kask narciarski Head TAYLOR Pink

Dziecięcy kask narciarski Head TAYLOR jest przeznaczony dla młodych zawodników oraz dzieci o zacięciu sportowym. Jego waga jest niska, dzięki czemu nie ciąży użytkownikowi, a system wentylacji wraz z miękką wyściółką z pianki zapewnia wysoki komfort. Dzięki zastosowaniu technologii Hardshell kask zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz dobrą wentylację.

Więcej szczegółów

208,00 zł

-20%

260,00 zł

Dostępny

Kask narciarski Head TAYLOR Pink

Wygodny kask narciarski dla młodych zawodników

Dziecięcy kask narciarski Head TAYLOR jest przeznaczony dla młodych zawodników oraz dzieci o zacięciu sportowym. Jego waga jest niska, dzięki czemu nie ciąży użytkownikowi, a system wentylacji wraz z miękką wyściółką z pianki zapewnia wysoki komfort.

Dziecięcy kask narciarski Head Taylor wykonany z najlepszych materiałów

Kask narciarski Head Taylor został wykonany w technologii Hardshell. Skorupa kasku wykonana jest z bardzo wytrzymałego materiału ABS oraz poliwęglanu (PC). Te dwa materiały doskonale się uzupełniając tworząc mieszankę bardzo odporną na uderzenia, odkształcenia oraz temperaturę. Pomiędzy skorupą, a warstwą wewnętrzną kasku jest kanał wentylacyjny co uwydatnia regulację termiczną. Warstwa wewnętrzna wykonana ze spienionego polistyrenu znanego również jako EPS, który doskonale amortyzuje i jest wytrzymała na uderzenia. Technologia ta zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz doskonałą wentylację. 

Doskonała wentylacja

Wentylacja w kasku narciarskim jest niezwykle istotna. Kask Head Taylor posiada aż trzynaście odpowiednio rozmieszczonych otworów wentylacyjnych. Kask „oddycha” dzięki czemu główka dziecka nie przegrzewa się, a jazda jest jeszcze przyjemniejsza. Wewnętrzna wyściółka z miękkiego mikro-polaru świetnie dopasowuje się do głowy. Paski z siateczkowego materiału zapewnia doskonałą wentylację oraz komfort cieplny.

Łatwy w dopasowaniu kask narciarski

Kask wyposażony został w system regulacji 2D Fit, który pozwala w prosty i szybki sposób wyregulować kask, tak aby idealnie dopasował się do obwodu głowy dziecka. Regulacja odbywa się za pomocą pokrętła, które jest umieszczone na tyle kasku. System jest tak łatwy w obsłudze, że dziecko nie powinno mieć problemu z regulacją. Kask zapinany jest także za pomocą regulowanego paska. Pasek w okolicy podbródka pokryty jest miękkim materiałem dzięki czemu nie ociera się ani nie uciska dziecka.. Nauszniki w tym modelu nie są odpinane. Miękki mikropolar, z którego są wykonane zapewnia dobrą wymianę powietrza utrzymując przy tym odpowiednią temperaturę oraz zapewniając komfort. Z tyłu kasku znajduje się zapięcie na gogle. Mocowanie na klips zabezpiecza gogle przed przypadkowym ześlizgnięciem się ich z kasku.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Kask spełnia warunki normy CE EN 1077. Jest to europejska rygorystyczna norma dotycząca kasków narciarskich jak i snowboardowych. W testach pod uwagę brana jest wytrzymałość kasku na uderzenia, materiały użyte do produkcji kasku oraz ich jakość.

Sposób dopasowania obręcz regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Technologia hardshell
Kolor różowy
Otwory wentylacyjne 13
Regulacja kasku XXS (od 48 do 51 cm), XS/S (od 52 do 56 cm), M/L (od 56 do 59 cm)
Certyfikaty CE EN1077
Rodzaj nauszników Odpinane

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Kask narciarski Head TAYLOR Pink. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR