Gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red
Gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red
Gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red
Gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red
Gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red
Gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red

Gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red

GOGLE-HEAD-394818

Dziecięce gogle narciarskie Head NINJA, zostały stworzone, aby zapewnić maksimum widoczności i ochrony nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Gogle narciarskie Head skonstruowane są w taki sposób, aby zoptymalizować pole widzenie, dzięki czemu zwiększają widzenie peryferyjne, co z kolei zdecydowania zwiększa widoczność terenu i pozwala dostrzec wszystkie przeszkody. Przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. 

Opis

Najwyższej jakości gogle narciarskie dla dzieci

Dziecięce gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red zapewniają doskonałą widoczność i ochronę w każdych warunkach atmosferycznych panujących na stoku.. Konstrukcja gogli narciarskich Head NINJA Orange/Red zapewnia pełne pole widzenia, poprawia kontrast przez co zwiększa widoczność terenu czyniąc jazdę bardziej komfortową i bezpieczniejszą. Przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Odpowiednio dobrane gogle narciarskie dla dzieci poprawiają widoczność, zwiększają bezpieczeństwo i reakcje dziecka. Zbyt duże bądź nieprzystosowane do warunków gogle mogą mieć zły wpływ na rozwój umiejętności narciarskich. Czytając nasz wpis poradnikowy Gogle narciarskie dla dzieci zdobędziesz wiedzę o tym na co zwrócić uwagę przy wyborze gogli narciarskich dla dzieci.

Dziecięce gogle narciarskie Head Ninja, czyli gwarancja doskonałej widoczności

Gogle narciarskie Head NINJA Orange/Red posiadają pomarańczowe szkła kategorii S1 o współczynniku VLT 57%, które najlepiej sprawdzą się podczas jazdy w pochmurne, szare dni. Soczewki gogli posiadają filtr UV400, który w 100% niweluje szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. Sferyczny kształt soczewek zapewnia zarówno poziomą jak i pionową krzywiznę gogli. Takie rozwiązanie pozwala zniwelować zniekształcenia optyczne i zapewnić doskonałą widoczność. Podwójne soczewki w goglach narciarskich Head NINJA Orange/Red zapobiegają ich zaparowaniu oraz zwiększają odporność na uderzenia.

Dopasowanie odpowiednich soczewek może mieć bardzo duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Aby wiedzieć jak odczytywać oznaczenia gogli, a także jaki wpływ mają kolory soczewek zapoznaj się z naszym poradnikiem Kategorie soczewek w goglach narciarskich

Komfortowe i wytrzymałe gogle narciarskie Head Ninja

Oprawki gogli narciarskich Head NINJA Orange/Red posiadają najwyższej jakości, miękką piankę, dzięki której doskonale dopasowują się do twarzy dziecka czyniąc jazdę bardziej komfortową i bezpieczną. Powłoka Anti-Fog pokrywająca szkła gogli zapobiega zapanowywaniu szkieł. Pasek mocujący gogli narciarskich Head NINJA Orange/Red wykonany został z bardzo wytrzymałego i elastycznego materiału zapewniając doskonałe dopasowanie. W opakowaniu znajdziesz również miękki pokrowiec, który pozwoli bezpiecznie przechowywać gogle. 

Szczegóły produktu

Zalecany wiek
od 3 lat
Kolorystyka (kolory dominujące)
czerwony
Rodzaj produktu
gogle narciarskie
Kolor szkieł
pomarańczowy
Współczynnik VLT (transmisja światła widzialnego)
57%
Model
Head NINJA
Kategoria szkieł (poziom ochrony)
kategoria 1 (S1)

Zobacz także ...

Poradnik - Blog - LookBook

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania