• Promocja
Ochraniacze Narciarskie POC Forearm COMP Junior

Ochraniacze narciarskie na przedramiona POC Forearm Comp Junior Uranium Black

OCHR-POC-FCJRUR-20193-1002
Dostępny
465,00 zł 620,00 zł -25%

Wyświetl historię cen produktu

POC Forearm Comp Junior to ochraniacze narciarskie na przedramiona przeznaczone dla młodych zawodników jeżdżących na tyczkach. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz wykorzystując ogromne doświadczenie marki POC mamy do czynienia z wysokiej klasy produktem który spełni nasze oczekiwania i pozwoli cieszyć się jazdą jak nigdy dotąd.

Opis

Juniorskie ochraniacze przedramion POC Forearm Comp Junior

POC Forearm Comp Junior to ochraniacze na ręce przeznaczone dla młodych zawodników jeżdżących na tyczkach. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz wykorzystując ogromne doświadczenie marki POC mamy do czynienia z wysokiej klasy produktem który spełni nasze oczekiwania i pozwoli cieszyć się jazdą jak nigdy dotąd.

Materiały najwyższej jakości dla lepszych osiągów i bezpieczeństwa

POC Forearm Comp Junior to ochraniacze na przedramiona przeznaczone dla młodych zawodników jeżdżących na tyczkach. Ochraniacze wykonane zostały z tworzywa TPE wzmocnionego włóknami węglowymi, tzn. z tworzywa które jest bardzo elastyczne, sprężyste oraz nie traci swoich właściwości pod wpływem temperatury. Ochraniacz przedramion zawierają też 10% tworzywa PTFE znanego jako teflon, które dzięki swojej „śliskości” minimalizuje tarcie podczas uderzenia o bramkę i tym samym skraca kontakt między zawodnikiem i tyczką co przekłada się na osiągi. Wewnątrz gardy wyścielone są miękką pianką EVA, która zapewnia użytkownikowi wysoki komfort i dodatkową amortyzację podczas uderzeń. Pianka pokryta jest również cienkimi silikonowymi paskami, które zapobiegają ślizganiu się ochraniaczy na rękach. Dwa paski mocujące Velcro zapinane są na rzepy i pozwalają w szybki i prosty sposób zamontować i dopasować ochraniacze.

Szczegóły produktu

Kolorystyka (kolory dominujące)
czarny
Materiał
TPE + 10% PTFE
Rodzaj aktywności
narty
Rodzaj ochraniacza
ochraniacz na przedramiona

Zobacz także ...

Opinie

Opinie o Ochraniacze narciarskie na przedramiona POC Forearm Comp Junior Uranium Black

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania