Kamizelka ochronna POC POCito VPD Spine Vest Junior Fluorescent Orange
Kamizelka ochronna POC POCito VPD Spine Vest Junior Fluorescent Orange
Kamizelka ochronna POC POCito VPD Spine Vest Junior Fluorescent Orange
Kamizelka ochronna POC POCito VPD Spine Vest Junior Fluorescent Orange

Kamizelka ochraniacz narciarski pleców "żółw" POC POCito VPD Spine Vest Junior Fluorescent Orange 2019/2020

OCHR-PVPDSV-FO20021-9050
Rozmiar
  • S (100-120 cm)
  • M (120-140 cm)
  • L (140-160 cm)

Dziecięcy ochraniacz narciarski POCito VPD SPINE Vest Junior to klasyczny ochraniacz pleców w formie kamizelki tzw. "żółw". Elastyczny materiał, z którego został wykonany, zapewnia dużą swobodę ruchów oraz dobrą wentylację. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy ochraniacz Vesta Junior posiada wkładkę z lepko-elastycznej masy polimerowej (VPD).

Opis

Dziecięcy ochraniacz narciarski POCito VPD SPINE Vest Junior to klasyczny ochraniacz pleców w formie kamizelki. Elastyczny materiał, z którego został wykonany, zapewnia dużą swobodę ruchów oraz dobrą wentylację. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy ochraniacz Vest Junior posiada wkładkę z lepko-elastycznej masy polimerowej (VPD).

Dziecięcy ochraniacz narciarski POCito VPD SPINE Vest Junior to klasyczny ochraniacz pleców w formie kamizelki. Elastyczny materiał, z którego został wykonany, zapewnia dużą swobodę ruchów oraz dobrą wentylację co znacząco wpływa na komfort użytkowania i radość z jazdy.

Najlepsza technologia dla ochrony dziecka

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy ochraniacz Vest Junior posiada wkładkę z lepko-elastycznej masy polimerowej (VPD). Ten innowacyjny materiał opatentowany przez POC, posiada niezwykłe właściwości. Podczas zwykłej jazdy jest bardzo elastyczny, dzięki czemu nie krępuje ruchów i pozwala zachować maksimum swobody na stoku, a podczas uderzenia materiał VPD natychmiast twardnieje i absorbuje energię uderzenia. Takie połączenie to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu. Podczas wywrotki na stoku zwykle kręgosłup musi przyjąć więcej niż jedno uderzenie, zwykły ochraniacz natomiast już po pierwszym uderzeniu nie amortyzuje kolejnych, inaczej jest w przypadku materiału VPD, który amortyzuje pierwsze i każde następne uderzenie. Do tego materiał VPD jest oddychający co podnosi komfort użytkowania. Całość kamizelki jest wykonana z przewiewnego i lekkiego materiału, który nie krępuje ruchów i pozwala na pełne cieszenie się z jazdy. Ochraniacz został dodatkowo wyposażony w warstwę poligenową, która zatrzymuje nieprzyjemne zapachy oraz zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów.

Bezpieczeństwo dziecka to najważniejsza kwestia. Podobnie jest na stoku narciarskim. Poza ochroną głowy oraz oczu należy pamiętać, aby odpowiednio zabezpieczyć plecy, a przede wszystkim kręgosłup dziecka. Kamizelki POC POCito VPD nazywane „żółwikami narciarskimi” zapewniają najwyższy poziom ochrony pleców dziecka. Na naszym blogu znajdziesz wpis Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka na stoku, kask to nie wszystko, który opisuje dlaczego warto zaopatrzyć się w taki ochraniacz.

Bezpieczeństwo poparte certyfikatem

Ochraniacz narciarski VPD Spine Vest Junior przeszedł rygorystyczne testy motocyklowe i uzyskał certyfikat CE 1621-2 Poziom  1.

Orientacyjne rozmiary wg wzrostu:

  • S - wzrost 100-120
  • M - wzrost 120-140
  • L - wzrost 140-160

Dokładne rozmiary kamizelek podane są w tabeli rozmiarów dostępnej po kliknięciu w przycisk "Wymiary".

Szczegóły produktu

Kolorystyka (kolory dominujące)
pomarańczowy
Rodzaj produktu
ochraniacze narciarskie
ochraniacz pleców
Certyfikaty
CE 1621-2
Rodzaj aktywności
narty
rower
snowboard
Kolekcja
2019/20
Płeć
dziecko
7325540740012

Poradnik - Blog - LookBook

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania
UWAGA! Podczas weekendu majowego od 1 do 5 maja nasz sklep stacjonarny będzie nieczynny, nie będą realizowane także wysyłki zamówień internetowych.