Narty Rossignol EXPERIENCE PRO W + wiązania Look KID-X 4 2018/2019

ZEST-ROS-EWPX4-RRH02JC-104
Długość narty
  • 104 cm
  • 110 cm
  • 116 cm
  • 122 cm
  • 128 cm
  • 140 cm
  • opcjonalne Maks. 500 znaków

Dziecięce narty Rossignol Experience Pro W to propozycja zarówno dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych narciarzy. Narty posiadają lekką i elastyczną konstrukcję opartą na kompozytowym rdzeniu, dzięki czemu łatwo je kontrolować. Taliowanie nart jest nieco szersze co pozwala na jazdę na dobrze przygotowanych stokach jak i w warunkach zwiększonej wilgotności. W zestawie z nartami Rossignol Experience Pro W dołączone są juniorskie wiązania Look Kid-X 4.

Opis

Rossignol Experience Pro W - narty dla dzieci rozpoczynających naukę jazdy

Dziecięce narty Rossignol Experience Pro W to model będący idealnym wyborem dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami jak i dla tych, które opanowały już podstawy. Narty zaprojektowane są w taki sposób, aby pomóc dzieciom w rozwoju oraz doskonaleniu już wcześniej nabytych umiejętności Są to juniorskie narty allmountain co oznacza, że doskonale sprawdzą się zarówno na przygotowanych stokach jak i w miękkim, kopnym śniegu. Narty Rossignol Experience Pro W są bardzo lekkie i elastyczne ułatwiając naukę jazdy.

Dziecięce narty Rossignol Experience Pro W przeznaczone są zarówno dla początkujących młodych narciarzy jak i tych, którzy podstawy już opanowały i szukają dalszych przygód. Aby dowiedzieć się jak dobrać odpowiednią długość i rodzaj nart zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak dobrać rodzaj i długość nart dla dziecka?

Lekka konstrukcja nart dla lepszej kontroli

Idealne dla początkujących narciarzy narty Rossignol Experience Pro W charakteryzują się lekką, elastyczną, a co za tym idzie niewymagającą i łatwą konstrukcją nazywaną CAP. Oparta jest ona na nowoczesnym, kompozytowym rdzeniu – HD Core. Rdzeń wsparty jest warstwami włókna szklanego, które cechuje się dużą elastycznością. Kompozytowy rdzeń dziecięcych nart Rossignol Experience Pro W wraz z wzmocnieniem z włókna szklanego powoduje, iż narty są miękkie, elastyczne i nie wymagają dużych umiejętności od dziecka. W konstrukcji narty nazywanej CAP laminat, czyli powłoka zewnętrzna pokrywa zarówno wierzchnią warstwę narty, jak i ściankę boczną. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia kontrolę nart bez dużego wysiłku i umiejętności czyniąc narty idealnymi dla początkujących narciarzy.

Narty Rossignol Experience Pro W to doskonała propozycja dla początkujących narciarzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym charakteryzują się bardziej zaawansowane modele przeczytaj nasz artykuł na ten temat Dobór nart do poziomu umiejętności młodego narciarza

Łagodna geometria oraz profil nart dziecięcych Rossignol Experience Pro W

Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i ułatwić początki jazdy geometria nart Rossignol Experience Pro W została zaprojektowana tak, aby narty było bardzo łatwo kontrolować. Narta posiada przedni oraz tylni rocker, czyli nieznaczne podniesienie dziobu oraz tyłu narty ułatwia inicjację skrętu jednak nie wymusza takiego manewru dzięki czemu kontrola nart jest bardzo łatwa, a ewentualne błędy podczas jazdy nie niosą ze sobą dużych konsekwencji. Takie rozwiązanie wraz z dość dużą szerokością nart pod butem jest również bardzo pomocne podczas jazdy w kopnym śniegu, poza przygotowanymi trasami. Łagodne taliowanie dziecięcych nart Rossignol Experience Pro W umożliwia jazdę na przygotowanych stokach.

Bezpieczne, juniorskie wiązania Look Kid-X 4

W zestawie z nartami Rossignol Experience Pro W dołączone są juniorskie wiązania Look Kid-X 4. Są to wiązania specjalnie zaprojektowane z myślą o najmłodszych narciarzach. Cechują się przede wszystkim najwyższym poziomem bezpieczeństwa, bardzo niską wagą, a także dużą wytrzymałością. Skala wypięcia DIN wiązań to zakres od 0,75 do 4, co oznacza, że przeznaczone są dla dzieci, których waga nie przekracza 40 kg. Wiązania Look Kid-X 4 można wyregulować dzięki czemu można je szybko i łatwo dopasować do dowolnego rozmiaru buta dziecięcego.

Szczegóły produktu

Kolorystyka (kolory dominujące)
niebiesko-fioletowy
Model narty
Rossignol Experience Pro W
Model wiązania
Look KID-X 4
Skala wypięcia wiązań (DIN)
0,75-4,5
Konstrukcja narty
CAP
Rdzeń narty
rdzeń kompozytowy
Akredytacja FIS
nie
Taliowanie i promień narty o długości 104 cm
106/74/98, 7 m
Taliowanie i promień narty o długości 110 cm
106/74/98, 8 m
Taliowanie i promień narty o długości 116 cm
106/74/98, 9 m
Taliowanie i promień narty o długości 122 cm
107/76/99, 10 m
Taliowanie i promień narty o długości 128 cm
107/76/99, 11 m
Taliowanie i promień narty o długości 140 cm
107/76/99, 14 m
Poziom umiejętności
początkujący
średniozaawansowany
Rodzaj nart
ALL - allmountain - uniwersalne
Kolekcja
2018/19
3607682474913

Zobacz także ...

Poradnik - Blog - LookBook

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania