Zestaw: Narty Rossignol HERO Athlete GS OPEN + wiązania Look NX JR 7

Juniorskie Narty Hero Athlete GS OPEN przeznaczone są dla zaawansowanych młodych narciarzy. Są to narty Gigantowe typu Race, które stworzone został z myślą o zawodnikach w wieku od 9 do 16 lat. Narty te spełniają kryteria FIS.

idealnie nadają się dla dzieci, które mają już pewne doświadczenie i mają większe wymagania.

Narty Hero Athlete GS PRO przeznaczone są dla zaawansowanych młodych narciarzy. Są to narty typu Race, które stworzone został z myślą o zawodnikach w wieku od 9 do 16 lat.

Więcej szczegółów

1 184,00 zł

-26%

1 600,00 zł

Dostępny

Zestaw: Narty Rossignol HERO Athlete GS OPEN + wiązania Look NX JR 7

Juniorska narta Gigantowa Hero Athlete GS OPEN
Juniorskie Narty Hero Athlete GS PRO przeznaczone są dla zaawansowanych młodych narciarzy. Są to narty Gigantowe typu Race, które stworzone został z myślą o zawodnikach w wieku od 9 do 16 lat. Narty te spełniają kryteria FIS.

Taliowanie Oversized dla większej kontroli
Taliowanie nart dziecięcych Hero Athlete GS OPEN zostało wykonane w technologii Oversized czyli kombinacji głębokiego carvingowego taliowania z dużą szerokością narty pod butem. Duża szerokość narty pod butem zapewnia większą kontrolę oraz lepsze trzymanie w skrętach, a szeroki dziób i pięta oferują skuteczną przyczepność, moc i precyzję.

Geometria nart dostosowana do potrzeb dziecka
Precyzyjne Juniorskie Narty Hero Athlete GS OPEN posiadają profil On Trail Rocker, który został zaprojektowany tak, aby zwiększyć precyzję na stoku. Technologia On Trail Rocker to tradycyjny camber na 90% narty co pozwala osiągać większe prędkości i zapewnia dobre trzymanie. Aby zwiększyć sterowność i kontrolę zdecydowana się na subtelny, 10% rocker na dziobach nart.

Drewniany rdzeń dla większych osiągów
Rdzeń narty to Poplar Woodcore Ti, jest to połączenie drewna topoli wraz z dwiema warstwami Titanalau, które zapewnia wysoką precyzję podczas skrętów. Dodatek włókien karbonowych połączonych z bazaltem sprawia, że nart te bardzo dobrze trzymają w skręcie i zapewniają świetne odbicie.

Precyzyjny wiązania dla młodych zawodników
W zestawie z nartami Rossignol Athlete GS OPEN dołączone są juniorskie wiązania NX JR 7 francuskiej firmy LOOK. Wiązania NX JR 7 stworzone zostały z myślą o młodych sportowcach, wiązania te doskonale przenoszą nacisk, dzięki czemu zapewniają maksimum precyzji. Wiązania przytwierdzane są bezpośredni do narty i wymagają profesjonalnego montażu.

Do kasku można także domontować aluminiową szczękę dostępną w naszej ofercie, która dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo użytkownika.

Model narty Hero Athlete GS OPEN
Model wiązania NX JR 7
Skala wypięcia (DIN) 2-7
Konstrukcja narty Rectangular Sidewall
Rdzeń narty Poplar Woodcore Ti
Kolor czerwony
Akredytacja FIS tak
Taliowanie i promień narty o długości 130 cm 96/64/81, 14 m

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 42,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 45,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Zestaw: Narty Rossignol HERO Athlete GS OPEN + wiązania Look NX JR 7. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR