Deski balansujące

Deski balansujące Wobbel Boards

Deska balansująca Wobbel jest gadżetem o nieskomplikowanej budowie, który może dostarczyć maluchowi wielu godzin niesamowitej rozrywki. Prosta w swojej formie, pomaga dziecku popracować nad swoją koordynacją ruchową, uczy balansowania i łapania równowagi, pozwala rozwijać zróżnicowane partie mięśni, a także dzięki ogromnej ilości zastosowań, może u dziecka rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Dodatkowo, produkt ten może być używany tak naprawdę zarówno w domu, jak i podczas zabaw na świeżym powietrzu. Deski balansujące Wobbel mogą też stanowić doskonały pomysł na prezent dla każdego dziecka.

Uniwersalna zabawka, która dostarcza wielu wrażeń, czyli idealna deska balansująca

Deski balansujące Wobbel są zazwyczaj tak wytrzymałe, że mogą służyć do zabawy samemu dziecku, ale i osobie dorosłej. Produkt ten wytrzymuje obciążenie nawet do 200 kg, co stanowi doskonały pretekst do wspólnej zabawy. Deska nie posiada więc żadnych limitów wiekowych, może być wykorzystywana przez dzieci już od momentu ich narodzin. Jest wykonana z wyjątkowo wytrzymałego drewna zabezpieczonego lakierem. W niektórych modelach opcjonalna jest dodatkowa warstwa filcu w różnych wariantach kolorystycznych. Sprawdzi się nie tylko jako element ciekawie zaaranżowanego placu zabaw, ale też jako najprostsza kołyska dla najmłodszych. Największą jej zaletą jest jej uniwersalny charakter - to właśnie dzięki niemu możemy być wykorzystywana przez lata, nawet jeśli przez ten czas będzie zmieniać swoje funkcje wraz ze wzrostem dziecka.

Warto uczyć malucha aktywnego spędzania czasu chociażby poprzez deski balansujące

Deski balansujące Wobbel mogą też stanowić doskonały wstęp do nauki jazdy na hulajnodze czy też deskorolce, gdyż wprowadzają malucha w świat aktywności fizycznej i pomagają mu w doskonaleniu umiejętności łapania równowagi. Odpowiednio zaprezentowana deska balansująca z pewnością zainteresuje malucha i pobudzi jego wyobraźnię. Jest to też produkt bezpieczny dla malucha, a także bezpieczny dla naszej podłogi, którą ochrania przed zarysowaniami dodatkowa warstwa filcu.

Filtruj według
Cena
Marka
Kolor
Wiek dziecka
Filtruj
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania