Jeździki oraz rowerki czterokołowe Puky - Pukylino, Wutsch, Pukymoto

Jeździki i rowerki czterokołowe dla dzieci Puky to początek przygody z pojazdami i aktywnym sposobem spędzania czasu. Puky Pukylino to idealny pierwszy pojazd dla dziecka już od 1 roku życia, uczy on równowagi i przyśpiesza naukę chodzenia. Następcą jeździka Pukylino jest Puky Wutsch, który przeznaczony jest od 18 miesięcy, stanowi doskonałe przygotowanie do rowerka biegowego oraz pozwala w zdrowy i przyjemny sposób pozbyć się nadmiaru energii. Ciekawą propozycję jest także trójkołowy rowerek PukyMoto wyglądem przypominający motor. Jeździki i rowerki  to idealny sposób na rozwój psychoruchowy dziecka już od najmłodszych lat, uczą równowagi oraz dostarczają masy dobrej zabawy.

Jeździk rowerek czterokołowy Puky Wutsch czerwony
  • Promocja
  • -20%
Dostępny
223,20 zł 279,00 zł
Uwaga! produkt posiada uszkodzone (rozerwane) opakowanie. Czerwony Wutsch – jeździk niemieckiej marki Puky, stworzony dla dzieci od 18 miesiąca życia lub osiągnęły 80 cm wzrostu. Pomaga dzieciom rozwijać zmysł równowagi oraz zdolności psychoruchowe a do tego pozwala aktywnie spędzić czas, łącząc przyjemne z pożytecznym. Jest bardziej wymagający od...
Jeździk rowerek czterokołowy Puky Wutsch zielony
  • Promocja
  • -30%
Dostępny
195,30 zł 279,00 zł
2 opinie
Uwaga! produkt ekspozycyjny (użytkowany w sklepie jako egzemplarz testowy), nie posiada fabrycznego opakowaniaZielony Wutsch – jeździk niemieckiej marki Puky, stworzony dla dzieci od 18 miesiąca życia lub osiągnęły 80 cm wzrostu. Pomaga dzieciom rozwijać zmysł równowagi oraz zdolności psychoruchowe a do tego pozwala aktywnie spędzić czas, łącząc przyjemne...
Jeździk rowerek czterokołowy Puky Wutsch jagodowy
  • Promocja
  • -20%
Dostępny
223,20 zł 279,00 zł
Uwaga! produkt posiada uszkodzone (rozerwane) opakowanie. Jagodowy Wutsch – jeździk niemieckiej marki Puky, stworzony dla dzieci od 18 miesiąca życia lub osiągnęły 80 cm wzrostu. Pomaga dzieciom rozwijać zmysł równowagi oraz zdolności psychoruchowe a do tego pozwala aktywnie spędzić czas, łącząc przyjemne z pożytecznym. Jest bardziej wymagający od...
Osłona na kierownicę rowerka biegowe CRUZEE PUKYLINO WUTSCH
Dostępny
Torby i paski do noszenia

Osłona-ochraniacz na kierownicę rowerka biegowego CRUZEE PUKYLINO WUTSCH

Projekt Junior
OCHRANIACZ-OSŁONA-NA-KIEROWNICE-SAFE
35,00 zł
Osłona na kierownicę do rowerków biegowych CRUZEE, PUKY PUKYLINO oraz PUKY WUTSCH. Czarna osłona w formie miękkiej poduszeczki zapięta na kierownicy ma za zadanie uchronić główkę dziecka przed urazami podczas ewentualnej wywrotki.

Jaki jeździk dla mojego dziecka, Puky Pukylino czy Puky Wutsch?

Czterokołowy jeździk Puky Pukylino jest najlepszym rozwiązaniem dla roczniaków. Przeznaczony jest dla maluchów, które rozpoczęły naukę chodzenia i dopiero zaczynają swoją przygodę z mobilnością, a więc dla dzieci 1 roku życia lub 75 cm wzrostu. Rowerek czterokołowy Pukylino stanowi wspaniałą podstawę do przejścia na następny etap nauki jazdy jakim jest rowerek biegowy. Jeździk Puky Pukylino występuje w czterech wariantach kolorystycznych – czerwonym, różowym, zielonym oraz szarym z naklejkami. Jeździk PUKY Wutsch przeznaczony jest dla 1,5 rocznych dzieci więc nieco starszych niż w przypadku rowerka czterokołowego Pukylino. Jazda na jeździku Puky Wutsch jest nieco bardziej wymagająca więc dzieci, które na nim jeżdżą powinny opanować już naukę chodzenia.  Rowerek czterokołowy Puky Wutsch jest dla dzieci od 18 miesięcy lub 80 cm wzrostu. Jeździk PUKY Wutsch stanowi idealne przygotowanie do jazdy rowerkiem biegowym, a ponadto umożliwia dalszy rozwój koordynacji ruchowej dziecka. Innowacyjna wychylna oś pozwala na ograniczony boczny przechył przedniej osi rozwijając zmysł równowagi dziecka.. Model jeździka Wutsch podobnie jak Pukylino występuje w czterech kolorach, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek – czerwonym, jagodowym, szarym i zielonym.

Czterokołowe jeździki PUKY dla małych dzieci

Skupmy się na różnicach w budowie jeździków Puky, czym w praktyce się róznią. Jeździk Puky Pukylino posiada ergonomiczne siodełko wygodne dla malucha oraz ograniczniki wychylenia kierownicy. Z kolei Jeździk PUKY Wutsch wyposażony został w ergonomiczne siodełko z poręcznym uchwytem do noszenia i wychylną oś kierownicy, co pozwala na jej ograniczony boczny przechył ćwicząc równowagę dziecka. Rowerek czterokołowy PUKY Wutsch dla 1,5 rocznego dziecka to z całą pewnością świetny wybór. Oba modele jeździków Puky posiadają bezpieczne uchwyty do kierownicy, cichobieżne koła, a ponadto są malowane proszkowo, co sprawia, iż lakier jest bardzo wytrzymały i odporny na uderzenia.

Dlaczego warto wybrać jeździki PUKY?

Jeździki dla dzieci PUKY to także niepowtarzalny i ponadczasowy design. Jeździki Puky mają piękną, żywą kolorystykę i umiejętnie dobrane kompozycje kolorystyczne sprawiają, że nie wychodzą one z mody. Ponadto to, co wyróżnia rowerki biegowe oraz jeździki Puky to fakt, iż duży nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonania. Firma Puky zapewnia gwarancję na 5 lat liczoną od daty zakupu, na uszkodzenie lub deformację ramy, kierownicy oraz widelca pojazdu PUKY, spowodowanych wadami produkcyjnymi lub wadami materiału. Gwarancja na rowery oraz jeździki Puky jest ważna na całym świecie i dla wszystkich pojazdów PUKY. Nie jest ona przywiązana do osoby, co oznacza, że w przypadku sprzedaży roweru przechodzi ona na następnego klienta.

Jeździk PUKY Pukylino i PUKY Wutsch to idealny wybór dla chłopców i dziewczynek, które właśnie nauczyły się chodzić lub chodzą już dość pewnie. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dziecko mogło poruszać się na nich intuicyjnie, wykonując proste ruchy odpychania. Jeździk sprawia, iż nasze pociechy odczuwają radość z ruchu, który jest dla nich bardzo ważny. To właśnie dzięki ruchowi maluch będzie rozwijał swoje zmysły i zdobędzie podstawy nauki jazdy.

Jeździk Puky Pukyilino oraz Puky Wutsch dostępne są w sklepie stacjonarnym i internetowym Projekt Junior w Krakowie, gdzie można przymierzyć, przetestować i zakupić jeździk PUKY.

Filtruj według
Cena
Marka
Kolor
Wiek dziecka
Liczba kół
Wysokość siedziska
Filtruj
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania