Kije narciarskie Rossignol TELESCOPIC JR GIRL

KIJE-ROSS-TJR-GIRL-RDG6010

Dziecięce regulowane kije narciarskie Rossignol TELESCOPIC JR GIRL, są to lekkie kijki wykonane z wysokiej jakości aluminium Zicral. Uchwyt został specjalnie pomniejszony i wyprofilowany, tak aby idealnie pasował do dłoni dziecka. System mocowania kijka to klasyczna pętla, którą można wyregulować do potrzeb użytkownika. Kije narciarskie TELESCOPIC JR GIRL posiadają regulacje w zakresie od 70 do 105 cm. Kijki są bardzo wytrzymałe, a ich waga to zaledwie 170 g.

Juniorskie kije narciarskie Rossignol HERO SL JR przeznaczone są dla młodych zawodników podczas jazdy w slalomie. Rączka world cup junior została specjalnie stworzona na potrzeby młodych zawodników i zapewnia pewny chwyt w każdej sytuacji. Kijki te posiadają profil triangular, którego celem jest zmniejszenie wagi kijków. Kijki zostały wykonane z aluminium, a ich waga to 180 g.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

151,20 zł

-20%

189,00 zł

Brak - wkrótce dostawa

Kije narciarskie Rossignol TELESCOPIC JR GIRL

Dziecięce regulowane kije narciarskie Rossignol TELESCOPIC JR GIRL, są to lekkie kijki wykonane z wysokiej jakości aluminium Zicral. Uchwyt został specjalnie pomniejszony i wyprofilowany, tak aby idealnie pasował do dłoni dziecka. System mocowania kijka to klasyczna pętla, którą można wyregulować do potrzeb użytkownika. Kije narciarskie TELESCOPIC JR GIRL posiadają regulacje w zakresie od 70 do 105 cm. Kijki są bardzo wytrzymałe, a ich waga to zaledwie 170 g. Dziecięce kijki narciarskie TELESCOPIC JR GIRL to seria stworzona specjalnie dla dziewczynek, dzięki ich łagodnej kolorystyce przypadną one do gustu każdej młodej narciarce.

Kolor biały
Waga 170 g
Materiał aluminium
Średnica 14/12 mm

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Kije narciarskie Rossignol TELESCOPIC JR GIRL. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR