• Promocja
Gogle narciarskie Retina Clarity Comp Uranium Black/Spektris Blue

Gogle narciarskie POC - Retina Clarity Comp - Uranium Black/Spektris Blue

GOG-POC-RCC-UBSB40516-8225
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
679,15 zł 799,00 zł -15%

POC Retina Clarity COMP Uranium Black/Spektris Blue to gogle narciarskie dla dzieci i młodzieży, które zostały stworzone, aby zapewnić maksimum widoczności i ochrony nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Gogle narciarskie POC skonstruowane są w taki sposób, aby zoptymalizować pole widzenia, dzięki czemu zwiększają widzenie peryferyjne, co z kolei zdecydowanie zwiększa widoczność terenu i pozwala dostrzec wszystkie przeszkody. Do gogli narciarskich Retina Clarity COMP dołączone są 2 pary szkieł, które można wymieniać w zależności od warunków na stoku. Gogle POC Retina Clarity przeznaczone są dla juniorów od 8 roku życia. 

Niezawodne gogle narciarskie POC Retina Clarity COMP

POC Retina Clarity COMP Uranium Black/Spektris Blue to gogle narciarskie dla dzieci i młodzieży, które zostały stworzone, aby zapewnić maksimum widoczności i ochrony nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Gogle narciarskie POC skonstruowane są w taki sposób, aby zoptymalizować pole widzenie, dzięki czemu zwiększają widzenie peryferyjne, co z kolei zdecydowania zwiększa widoczność terenu i pozwala dostrzec wszystkie przeszkody.

Gogle narciarskie POC dla doskonałej widoczności

Gogle narciarskie POC Retina Clarity COMP Uranium Black/Spektris Blue wyposażone zostały w bazowe szkła kategorii S2 o współczynniku transmisji światła widzialnego (VLT) równym 22%. Szkła te idealnie nadają się do jazdy w warunkach delikatnego zachmurzenia lub słabego słońca. Gogle te posiadają szkła w kolorze niebieskim, które zwiększają kontrast, co umożliwia lepszy rozpoznawanie obiektów w terenie i finalnie przekłada się na większe bezpieczeństwo.

Dodatkowe szkła w zestawie

W zestawie z goglami narciarskimi POC Retina Clarity COMP dołączone są wymienne szkła kategorii S1 o współczynniku transmisji światła widzialnego (VLT) równym 49%, szkła te idealnie nadają się do jazdy w pochmurne dni kiedy na stoku jest słaba widoczność. Dzięki takiemu kompletowi zyskujemy gogle narciarskie, które zapewnią doskonałą widoczność w każdych warunkach pogodowych.

Doskonała widoczność dzięki najnowszym technologiom

Unikatowy system Clarity, w który wyposażone są gogle narciarskie Retina Clarity COMP, jest wynikiem współpracy firmy POC z niemieckim liderem branży optycznej, firmą Carl Zeiss oraz z czołowymi alpejczykami. Szkła z systemem Clarity mają za zadanie poprawić kontrast oraz zwiększyć widoczność w każdych warunkach atmosferycznych. Aby jeszcze wzmocnić efekt, firma POC w swoich goglach narciarskich używa powłoki lustrzanej Spektris, wspomaga ona bazowe odcienie szkieł Clarity, wzmacnia kolor i kontrast oraz zapobiega męczeniu się oczu. Szkła gogli narciarskich Retina Clarity COMP zostały dodatkowo wyposażone w powłokę anti-fog, która zapobiega zaparowywaniu szkieł, dzięki czemu gogle narciarskie POC zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach. Ponadto szkła są pokryte powłoką Anti-Schratch, co chroni jest przed zarysowaniami i zadrapaniami. Gogle POC Retina Clarity posiadają miękki pokrowiec, który uchroni przed zarysowaniami soczewek.

Wygodne i bezpieczne gogle narciarskie

Aby zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkownikowi, oprawki gogli narciarskich POC Retina Clarity COMP wykonane zostały z miękkiego i elastycznego poliuretanu, który pochłania siłę uderzenia, nie przenosząc jej na twarz użytkownika. Zastosowanie gąbki o dwóch rodzajach gęstości, zwieńczonej wykończeniem z miękkiego polaru zapewnia doskonałe dopasowanie oraz wygodę nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Pasek mocujący gogli narciarskich POC wykonany został z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie traci on swojej sprężystości, pokryty został także warstwą silikonu, która zapewnia dobrą przyczepność do kasku. Takie rozwiązanie pozwala na dowolne umieszczenie paska mocującego na kasku, co pozwala wyregulować pozycję gogli, zapewniając tym jeszcze lepsze dopasowanie. Gogle POC Retina Clarity posiadają miękki pokrowiec, który uchroni przed zarysowaniami soczewek.

Kolor szyby
niebieski
Kolorystyka
czarny
Współczynnik VLT
22%/49%
Kategoria szkieł
S1
S2

Opinie o Gogle narciarskie POC - Retina Clarity Comp - Uranium Black/Spektris Blue

Brak opinii
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Serwis www.projektjunior.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.