Gogle narciarskie POC POCito RETINA Fluorescent Pink

GOG-POC-PR-FP-40064-9085
Brak w magazynie
408,10 zł 530,00 zł -23%

Wyświetl historię cen produktu

Gogle dla dzieci POC POCito RETINA Fluorescent Pink to gogle narciarskie, które zostały stworzone, aby zapewnić maksimum widoczności i ochrony nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Model POCito został pomniejszony, aby lepiej dopasowywać się do twarzy dziecka. Gogle narciarskie POC skonstruowane są w taki sposób, aby zoptymalizować pole widzenia, dzięki czemu zwiększają widzenie peryferyjne, co z kolei zdecydowanie zwiększa widoczność terenu i pozwala dostrzec wszystkie przeszkody terenu. Gogle POC Retina przeznaczone są dla juniorów od 6 roku życia. 

Podaj nam swój adres e-mail to powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie

Opis

Niezawodne gogle narciarskie dla dzieci POCito Retina

Gogle na narty dla dzieci POC POCito Retina Fluorescent Pink to gogle narciarskie, które zostały stworzone, aby zapewnić maksimum widoczności i ochrony nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Model POCito został pomniejszony, aby lepiej dopasowywać się do twarzy dziecka. Gogle narciarskie POC skonstruowane są w taki sposób, aby zoptymalizować pole widzenia, dzięki czemu zwiększają widzenie peryferyjne, co z kolei zdecydowanie zwiększa widoczność terenu i pozwala dostrzec wszystkie przeszkody terenu. Gogle POC Retina przeznaczone są dla juniorów od 6 roku życia.

Jak dobrać gogle narciarskie dla dziecka? Na co zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu w poradniku Gogle narciarskie dla dzieci. Ta wiedza znacząco ułatwi wybór odpowiednich dziecięcych gogli narciarskich.

Dziecięce gogle narciarskie POC dla doskonałej widoczności

Gogle narciarskie POCito Retina Fluorescent Pink wyposażone zostały w pomarańczowe, podwójne szkła PC/CP kategorii S2 o współczynniku transmisji światła widzialnego (VLT) równym 25%, szkła te idealnie nadają się do jazdy w umiarkowanego zachmurzenia bądź delikatnie świecącego słońca. Gogle te posiadają szkła w kolorze pomarańczowym, które blokują większość niebieskiego spektrum barw. Takie rozwiązanie sprawi, że widzimy z większym kontrastem, co umożliwia lepszy rozpoznawanie obiektów w terenie i finalnie przekłada się na większe bezpieczeństwo. Szkła gogli narciarskich POCito Retina zostały dodatkowo wyposażone w powłokę anti-fog, która zapobiega zaparowywaniu szkieł, dzięki czemu gogle narciarskie POC zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach. Ponadto szkła są pokryte powłoką anti-scratch, co chroni jest przed zarysowaniami i zadrapaniami.

Dopasowanie odpowiednich soczewek może mieć bardzo duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Aby wiedzieć jak odczytywać oznaczenia gogli, a także jaki wpływ mają kolory soczewek zapoznaj się z naszym poradnikiem Kategorie soczewek w goglach narciarskich

Wygodne i bezpieczne gogle narciarskie POCito Retina

Aby zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkownikowi, oprawki gogli narciarskich POCito Retina wykonane zostały z miękkiego i elastycznego poliuretanu, który pochłania siłę uderzenia, nie przenosząc jej na twarz użytkownika. Zastosowanie gąbki o dwóch rodzajach gęstości, zwieńczonej wykończeniem z miękkiego polaru zapewnia doskonałe dopasowanie oraz wygodę nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Pasek mocujący gogli narciarskich POC wykonany został z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie traci on swojej sprężystości, pokryty został także warstwą silikonu, która zapewnia dobrą przyczepność do kasku. Takie rozwiązanie pozwala na dowolne umieszczenie paska mocującego na kasku, co pozwala wyregulować pozycję gogli, zapewniając jeszcze lepsze dopasowanie.

Szczegóły produktu

Zalecany wiek
od 6 lat
Kolorystyka (kolory dominujące)
różowy
Kolor szkieł
pomarańczowy
Współczynnik VLT (transmisja światła widzialnego)
25%
Model
POC POCito RETINA
Kategoria szkieł (poziom ochrony)
kategoria 2 (S2)

Zobacz także ...

Poradnik - Blog - LookBook

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania