• Promocja
Gogle narciarskie POC Retina Clarity Uranium Black/Spektris Orange

Gogle narciarskie POC RETINA CLARITY Uranium Black/Spektris Orange

POC-40515-8214
Dostępny
456,00 zł 760,00 zł -40%

Wyświetl historię cen produktu

POC Retina Clarity Uranium Black/Spektris Orange to gogle narciarskie dla dzieci i młodzieży, które zostały stworzone, aby zapewnić maksimum widoczności i ochrony nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Gogle narciarskie POC skonstruowane są w taki sposób, aby zoptymalizować pole widzenia, dzięki czemu zwiększają widzenie peryferyjne, co z kolei zdecydowanie zwiększa widoczność terenu i pozwala dostrzec wszystkie przeszkody. Gogle POC Retina Clarity przeznaczone są dla juniorów od 6 roku życia. 

Opis

Gogle narciarskie POC Retina Clarity dla dzieci i młodzieży

POC Retina Clarity Uranium Black/Spektris Orange to gogle narciarskie dla dzieci i młodzieży, które zostały stworzone, aby zapewnić maksimum widoczności i ochrony nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Gogle narciarskie POC skonstruowane są w taki sposób, aby zoptymalizować pole widzenia, dzięki czemu zwiększają widzenie peryferyjne, co z kolei zdecydowanie zwiększa widoczność terenu i pozwala dostrzec wszystkie przeszkody. Gogle narciarskie POC Retina Clarity przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.

Jak dobrać gogle narciarskie dla dziecka? Na co zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu w poradniku Gogle narciarskie dla dzieci. Ta wiedza znacząco ułatwi wybór odpowiednich dziecięcych gogli narciarskich.

Gogle narciarskie POC dla doskonałej widoczności

Gogle narciarskie POC Retina Clarity Uranium Black/Spektris Orange wyposażone zostały w podwójne szkła PC/CP kategorii S2 o współczynniku transmisji światła widzialnego (VLT) równym 22%, szkła te idealnie nadają się do jazdy podczas delikatnego zachmurzenia czy też słabego słońca. Gogle te posiadają szkła w kolorze pomarańczowym, które zapewnia optymalną widoczność w każdych warunkach pogodowych.

Doskonała widoczność dzięki najnowszym technologiom POC

Unikatowy system Clarity, w który wyposażone są gogle narciarskie Retina, jest wynikiem współpracy firmy POC z niemieckim liderem branży optycznej, firmą Carl Zeiss oraz z czołowymi alpejczykami. Szkła z systemem Clarity mają za zadanie poprawić kontrast oraz zwiększyć widoczność w każdych warunkach atmosferycznych. Aby jeszcze wzmocnić efekt, firma POC w swoich goglach narciarskich używa powłoki lustrzanej Spektris, wspomaga ona bazowe odcienie szkieł Clarity, wzmacnia kolor i kontrast oraz zapobiega męczeniu się oczu. Szkła gogli narciarskich POC Retina Clarity zostały dodatkowo wyposażone w powłokę anti-fog, która zapobiega zaparowywaniu szkieł, dzięki czemu gogle narciarskie POC zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach. Ponadto szkła są pokryte powłoką Anti-Schratch, co chroni jest przed zarysowaniami i zadrapaniami.

Dopasowanie odpowiednich soczewek może mieć bardzo duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Aby wiedzieć jak odczytywać oznaczenia gogli, a także jaki wpływ mają kolory soczewek zapoznaj się z naszym poradnikiem Kategorie soczewek w goglach narciarskich

Wygodne i bezpieczne gogle narciarskie POC Retina Clarity

Aby zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkownikowi, oprawki gogli narciarskich POC Retina Clarity wykonane zostały z miękkiego i elastycznego poliuretanu, który pochłania siłę uderzenia, nie przenosząc jej na twarz użytkownika. Zastosowanie gąbki o dwóch rodzajach gęstości, zwieńczonej wykończeniem z miękkiego polaru zapewnia doskonałe dopasowanie oraz wygodę nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Pasek mocujący gogli narciarskich POC wykonany został z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie traci on swojej sprężystości, pokryty został także warstwą silikonu, która zapewnia dobrą przyczepność do kasku. Takie rozwiązanie pozwala na dowolne umieszczenie paska mocującego na kasku, co pozwala wyregulować pozycję gogli, zapewniając tym jeszcze lepsze dopasowanie. Gogle POC Retina Clarity posiadają miękki pokrowiec, który uchroni przed zarysowaniami soczewek.

Szczegóły produktu

Zalecany wiek
od 6 lat
Kolorystyka (kolory dominujące)
czarny
Kolor szkieł
pomarańczowy
Współczynnik VLT (transmisja światła widzialnego)
22%
Model
POC RETINA CLARITY
Kategoria szkieł (poziom ochrony)
kategoria 2 (S2)

Zobacz także ...

Poradnik - Blog - LookBook

Opinie

Opinie o Gogle narciarskie POC RETINA CLARITY Uranium Black/Spektris Orange

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania