• Promocja
  • Nowość
Buty narciarskie Lange RS 70 SC Power Blue

Buty narciarskie Lange RS 70 SC Power Blue

BUTY-ROS-HWC70-RBH9070-235
Dostępny
977,50 zł 1 150,00 zł -15%

Rewolucyjny design w połączeniu z zoptymalizowaną skorupą Dual Core. Niezrównany poziom wydajności. Większa precyzja i reakcja. Doskonała kontrola elastyczności, czyli... buty narciarskie Lange RS 70 SC. Idealny wybór dla młodych zawodników oraz zaawansowanych narciarzy.

idealnie nadają się dla dzieci, które mają już pewne doświadczenie i mają większe wymagania.

Narty Hero Athlete GS PRO przeznaczone są dla zaawansowanych młodych narciarzy. Są to narty typu Race, które stworzone został z myślą o zawodnikach w wieku od 9 do 16 lat.

Rozmiar buta
  • 235
  • 240
  • 245
  • 250
  • 255
  • 260
  • 265

Gwarancja najwyższej kontroli 

Juniorskie buty narciarskie Lange RS 70 SC to buty narciarskie przeznaczone dla młodych zawodników. Buty zostały wykonane w technologii Dual Core, która poprzez zastosowanie różnej twardości materiału pozwala na lepszy transfer mocy na nartę, co zwiększa precyzję i dynamikę zawodnika. Cztery aluminiowe klamry ergo oraz pasek na rzep w górnej części cholewki zapewnią doskonałą stabilność i prowadzenie. Klamry posiadają mikroregulację dzięki czemu precyzyjnie dopasujesz buta do własnych wymagań. Buty narciarskie Lange RS 70 SC posiadają krótszą cholewkę (Short Cuff), która wspomaga naturalną pozycję młodego zawodnika i zwiększa jego zakres ruchów.  But posiada szerokość 97 mm, dzięki czemu lepiej przylega do stopy co zwiększa kontrolę zawodnika. 

Idealne dopasowanie do stopy


But wewnętrzny został wykonany w technologii Dual3D Liner Performance. Stworzony z pianki o średniej gęstości doskonale dopasowuje się do stopy i goleni czyniąc jazdę niezwyklę komofortową. Idealne zintegrowanie linera z wewnętrzną skorupą buta sprawia, iż kontrola narty jest bardziej precyzyjna,a przesył mocy jest jeszcze lepszy. But wewnętrzny jest również termoformowalny więc można go dopasować całkowicie pod użytkownika.  

Do kasku można także domontować aluminiową szczękę dostępną w naszej ofercie, która dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo użytkownika.

COMP J4

Kolorystyka
niebieski z pomarańczowymi elementami
Flex
70
Model butów
RS 70 SC Power Blue
Waga (1 but)
1,955 kg
3607682433804

Opinie o Buty narciarskie Lange RS 70 SC Power Blue

Brak opinii
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Serwis www.projektjunior.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.