Uwaga! W dniach 20-22 kwietnia nasz sklep będzie nieczynny

Buty narciarskie Rossignol HERO J4

Buty narciarskie dla dzieci HERO J4 to buty narciarskie przeznaczone dla trochę starszego dziecka. Pozwolą mu one w bezpieczny i komfortowy sposób rozpocząć lub kontynuować przygodę z nartami. Buty zapinane są na cztery klamry co zapewnia dużą stabilność, a przy tym nie powoduje dyskomfortu. But wewnętrzny został wykonany w technologii Comfort Fit, która zapewnia dobre dopasowanie do stopy i gwarantuje dużą wygodę dla użytkownika. Dziecięce buty narciarskie HERO J4 posiadają dynamiczną race'ową kolorystykę i idealnie komponują się z nartami Rossignol z serii Hero.

idealnie nadają się dla dzieci, które mają już pewne doświadczenie i mają większe wymagania.

Narty Hero Athlete GS PRO przeznaczone są dla zaawansowanych młodych narciarzy. Są to narty typu Race, które stworzone został z myślą o zawodnikach w wieku od 9 do 16 lat.

Więcej szczegółów

399,20 zł

-20%

499,00 zł

Dostępny

Buty narciarskie Rossignol HERO J4

Buty narciarskie dla dzieci HERO J4 to buty narciarskie przeznaczone dla trochę starszego dziecka. Pozwolą mu one w bezpieczny i komfortowy sposób rozpocząć lub kontynuować przygodę z nartami. Buty zapinane są na cztery klamry co zapewnia dużą stabilność, a przy tym nie powoduje dyskomfortu. But wewnętrzny został wykonany w technologii Comfort Fit, która zapewnia dobre dopasowanie do stopy i gwarantuje dużą wygodę dla użytkownika. Juniorskie buty narciarskie Rossignol HERO J4 posiadają technologię Sensor Inside, która zapewnia bezpośredni kontakt przedniej części stopy z podeszwą co z kolei zapewnia młodemu narciarzowi doskonałe wyczucie narty i zwiększa jego kontrolę na stoku. Niższa cholewka buta z jedną klamrą sprawia, że buty doskonale dopasowują się do piszczeli dziecka. Ich flex wynosi 50, a waga jednego to zaledwie 1,205 kg. Dziecięce buty narciarskie HERO J4 posiadają dynamiczną race'ową kolorystykę i idealnie komponują się z nartami Rossignol z serii Hero.

Do kasku można także domontować aluminiową szczękę dostępną w naszej ofercie, która dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo użytkownika.

COMP J4

Kolor biały
Flex 50
Model butów HERO J4
Waga (1 but) 1,205 kg

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Buty narciarskie Rossignol HERO J4. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR