Hulajnogi

Trójkołowe hulajnogi? Nie tylko dla dzieci, poznaj Kickboardy od Micro!

Trójkołowe hulajnogi tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego. Zapoznaj się z szeroką ofertą kickboardów Micro. Trójkołowe hulajnogi dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Read more
Projekt Junior

Dlaczego hulajnogi Micro kosztują więcej niż inne hulajnogi?

Jedno z najczęściej padających pytań - dlaczego hulajnogi Micro są takie drogie? Czytając ten wpis dowiesz się o innowacyjnych rozwiązaniach Micro, szczegółach wykonania hulajnóg i innych istotnych detalach, które wyróżniają hulajnogi Micro spośród konkurencji. 

Read more
Projekt Junior

Dodatki do hulajnóg - przegląd akcesoriów

Które dziecko nie lubi kolorowych dodatków przy swojej hulajnodze? Micro oferuje szeroki wybór wszelakich akcesoriów, które poza wyglądem są również bardzo praktyczne i pomocne podczas jazdy.

Read more
Projekt Junior

Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla dziecka?

Kluczową kwestią podczas wyboru hulajnogi dla dzieci jest ilość kół - wybrać dwukołową czy może tę z trzema kołami? W tym artykule znajdziesz wskazówki na co zwrócić uwagę, aby wybrać model, na którym będzie czuło się najlepiej i będzie bezpieczne.

Read more
Projekt Junior

Rodzaje amortyzacji w hulajnogach Micro

Hulajnogi Micro znane są z niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań. Również w przypadku amortyzacji w hulajnogach Micro znajdziesz kilka sprawdzonych i ciekawych patentów zależnie od potrzeb i warunków, w których będziesz się najczęściej poruszał.

Read more
Projekt Junior

Jakie znaczenie ma wielkość i rodzaj kół w hulajnogach?

Różnica pomiędzy jazdą na hulajnodze z dużymi kołami, a z tymi mniejszymi jest znacząca. Tę różnicę mogą w szczególności odczuć dzieci, ale również dorośli. Dowiedz się jakie koła będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Read more
Projekt Junior

Więcej niż hulajnoga czyli Micro 3w1 oraz Mini2go

Jazda na hulajnodze już od 1 roku życia? To możliwe dzięki hulajnodze Micro 3w1 oraz 2go+ z funkcją jeździka. Specjalne siodełko, w które wyposażona jest hulajnoga pozwala się cieszyć pierwszymi szlifami już maluchom od 12 miesiąca życia.

Read more
Projekt Junior

Jak właściwie dopasować hulajnogę do wzrostu i wieku

Odpowiednie dopasowanie hulajnogi jest niezbędne do bezpiecznej i wygodnej jazdy. Aby dowiedzieć się jak na jakiej wysokości powinna znajdować się kierownica oraz jaki model będzie odpowiedni do danego wzrostu i od jakiego wieku zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Read more
Projekt Junior

Jak wybrać odpowiednią hulajnogę dla najmłodszych dzieci?

Zastanawiasz się jaką hulajnogę wybrać dla swojego dziecka? Czym się kierować i na co zwrócić uwagę, aby zapewnić bezpieczną zabawę dla malucha. W tym poradniku znajdziesz odpowiedź na te i kilka innych pytań, które znacznie ułatwią wybór najlepszej hulajnogi dziecięcej.

Read more
Projekt Junior

Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłej

Lubisz szybką jazdę czy może troszkę wolniejszą? Po mieście czy po ścieżkach? Amortyzacja sprężynowa czy flexowa? Ten artykuł pomoże Ci wybrać hulajnogę dopasowaną do Twoich wymagań, która doskonale sprawdzi się na najczęściej uczęszczanych przez Ciebie trasach. 

Read more
Projekt Junior

Różnice między hulajnogami Mini Micro a Maxi Micro

Dwie bliźniacze hulajnogi dla dzieci - Mini Micro Deluxe i Maxi Micro Deluxe. Podczas zakupów łatwo się pomylić. Różnią się jednak w kilku istotnych aspektach. Dla jakich dzieci trójkołówka Mini, a dla których Maxi? W tym artykule postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc zapamiętać wszystkie istotne informacje o tych dwóch modelach trójkołowych hulajnóg dziecięcych. 

Read more
Projekt Junior

Dlaczego warto wybrać hulajnogi Micro?

Hulajnogi Micro to najwyższej jakości hulajnogi dla dzieci i dorosłych. Innowacyjne rozwiązania, nowe zaskakujące pomysły oraz niesamowita precyzja wykonania - to wyróżnia hulajnogi Micro. Dowiedz się o innych aspektach produktów tej renomowanej szwajcarskiej marki.

Read more
Projekt Junior
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania