Hulajnogi z amortyzacją są najlepszym wyborem na nierówne, wyboiste trasy. Mają one za zadanie pochłaniać drgania i sprawić by jazda była płynna. W hulajnogach Micro system amortyzacji jest dość zróżnicowany. Przedstawimy Wam teraz sposoby amortyzacji w naszych hulajnogach:

  • klasyczna amortyzacja sprężynowa - system amortyzacji, w którym wykorzystane są sprężyny, które pochłaniają drgania nie przenosząc ich na osobę na hulajnodze. Sprężyny montowane są na przednie, na tylne bądź na oba koła. W przypadku sprężyn podest jest zawsze aluminiowy więc na takiej hulajnodze można osiągnąć całkiem niezłe prędkości. Sprężyny jednak sprawiają, iż hulajnoga jest nieco cięższa. Przykładem hulajnogi z amortyzacją sprężynową może być hulajnoga Micro Suspension bądź hulajnoga Micro Urban.
  • amortyzacja typu flex –  podest hulajnogi wykonany z elastycznego, wytrzymałego kompozytu płynnie amortyzuje wszelkie nierówności. Jazda na takiej flexowej hulajnodze daje bardzo ciekawe odczucia, gdyż amortyzacja odbywa się nieco inaczej. Podest nie jest sztywny co ma niewielki wpływ na prędkość jazdy. Na hulajnodze Micro Flex nie pojeździmy równie szybko jak na tych z aluminiowym podestem jednak jest ona znacznie lżejsza. Hulajnogi z flexowym podestem to Micro Flex 200, Micro Flex 145
  • pompowane opony - hulajnogi wyposażone w pompowane opony dodatkowo przyczyniają się do lepszego komfortu jazdy po nierównościach. Doskonałym przykładem jest dwukołowa hulajnoga Micro Flex Air.
  • system pochłaniania drgań - model hulajnogi miejskiej dla dzieci i dorosłych Micro Speed+ wyposażony jest w innowacyjny system pochłaniania drgań zamontowany na osiach kół. Dzięki niemu jazda po kostce brukowej czy nierównej drodze nie jest uciążliwa.

Popularne hulajnogi z amortyzacją

Czytaj także ...

Trójkołowe hulajnogi? Nie tylko dla dzieci, poznaj Kickboardy od Micro!

Trójkołowe hulajnogi tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego. Zapoznaj się z szeroką ofertą kickboardów Micro. Trójkołowe hulajnogi dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Dlaczego hulajnogi Micro kosztują więcej niż inne hulajnogi?

Jedno z najczęściej padających pytań - dlaczego hulajnogi Micro są takie drogie? Czytając ten wpis dowiesz się o innowacyjnych rozwiązaniach Micro, szczegółach wykonania hulajnóg i innych istotnych detalach, które wyróżniają hulajnogi Micro spośród konkurencji. 

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Dodatki do hulajnóg - przegląd akcesoriów

Które dziecko nie lubi kolorowych dodatków przy swojej hulajnodze? Micro oferuje szeroki wybór wszelakich akcesoriów, które poza wyglądem są również bardzo praktyczne i pomocne podczas jazdy.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla dziecka?

Kluczową kwestią podczas wyboru hulajnogi dla dzieci jest ilość kół - wybrać dwukołową czy może tę z trzema kołami? W tym artykule znajdziesz wskazówki na co zwrócić uwagę, aby wybrać model, na którym będzie czuło się najlepiej i będzie bezpieczne.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Rodzaje amortyzacji w hulajnogach Micro

Hulajnogi Micro znane są z niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań. Również w przypadku amortyzacji w hulajnogach Micro znajdziesz kilka sprawdzonych i ciekawych patentów zależnie od potrzeb i warunków, w których będziesz się najczęściej poruszał.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Jakie znaczenie ma wielkość i rodzaj kół w hulajnogach?

Różnica pomiędzy jazdą na hulajnodze z dużymi kołami, a z tymi mniejszymi jest znacząca. Tę różnicę mogą w szczególności odczuć dzieci, ale również dorośli. Dowiedz się jakie koła będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania