Przy wyborze hulajnogi dziecięcej pojawia się wiele pytań. Najważniejszym jednak wydaje się ilość kół: dwa czy trzy?

Jazda na dwukołowych hulajnogach znacznie różni się od tej na trójkołowych. Dla dzieci od 2 do 5 lat polecamy balansowe hulajnogi trójkołowe. Są one znacznie bardziej stabilne i bezpieczne gdyż dwa przednie koła gwarantują utrzymanie równowagi. Hulajnogi trójkołowe mają również ograniczony promień skrętu co może ułatwić początki nauki jazdy. Konstrukcja trzykołowej hulajnogi z dwoma kółkami z przodu minimalizuje ryzyko utraty równowagi i kontroli podczas jazdy.

Hulajnogi dwukołowe zalecamy dla dzieci od około 5 roku życia. Jazda na dwóch kółkach wymaga utrzymania równowagi i lepszego panowania nad hulajnogą. Hulajnogi trójkołowe nie są przeznaczone jedynie dla maluchów. Występują również modele dla starszaków jak balansowa hulajnoga dziecięca Maxi Micro Deluxe oraz dla nastolatków i dorosłych czyli tzw. kickboardy.

Popularne hulajnogi dla dzieci

Czytaj także ...

Trójkołowe hulajnogi? Nie tylko dla dzieci, poznaj Kickboardy od Micro!

Trójkołowe hulajnogi tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego. Zapoznaj się z szeroką ofertą kickboardów Micro. Trójkołowe hulajnogi dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Dlaczego hulajnogi Micro kosztują więcej niż inne hulajnogi?

Jedno z najczęściej padających pytań - dlaczego hulajnogi Micro są takie drogie? Czytając ten wpis dowiesz się o innowacyjnych rozwiązaniach Micro, szczegółach wykonania hulajnóg i innych istotnych detalach, które wyróżniają hulajnogi Micro spośród konkurencji. 

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Dodatki do hulajnóg - przegląd akcesoriów

Które dziecko nie lubi kolorowych dodatków przy swojej hulajnodze? Micro oferuje szeroki wybór wszelakich akcesoriów, które poza wyglądem są również bardzo praktyczne i pomocne podczas jazdy.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla dziecka?

Kluczową kwestią podczas wyboru hulajnogi dla dzieci jest ilość kół - wybrać dwukołową czy może tę z trzema kołami? W tym artykule znajdziesz wskazówki na co zwrócić uwagę, aby wybrać model, na którym będzie czuło się najlepiej i będzie bezpieczne.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Rodzaje amortyzacji w hulajnogach Micro

Hulajnogi Micro znane są z niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań. Również w przypadku amortyzacji w hulajnogach Micro znajdziesz kilka sprawdzonych i ciekawych patentów zależnie od potrzeb i warunków, w których będziesz się najczęściej poruszał.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Jakie znaczenie ma wielkość i rodzaj kół w hulajnogach?

Różnica pomiędzy jazdą na hulajnodze z dużymi kołami, a z tymi mniejszymi jest znacząca. Tę różnicę mogą w szczególności odczuć dzieci, ale również dorośli. Dowiedz się jakie koła będą odpowiednie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Read more
Hulajnogi
Projekt Junior

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania