Rowerek biegowy Cruzee 12 pomarańczowy czarne koła

CRUZEE-12-POMARAŃCZOWY-CZ

Pomarańczowy rowerek biegowy Cruzee 12 to najlżejszy model w naszej ofercie. Zalecany dla dzieci w wieku od 2 lat. Rower posiada regulację wysokości siodełka od 30 do 40 cm, a po zmianie sztycy (druga, dłuższa jest w komplecie) od 40 do 50 cm. Kierownica regulowana od 50 do 60 cm. Regulacje odbywają się bez potrzeby użycia klucza, dzięki szybkozamykaczom. Pomarańczowe anodowane aluminium zapewnia bardzo atrakcyjną kolorystykę rowerka Cruzee. 

Więcej szczegółów

419,00 zł

Dostępny

Rowerek biegowy Cruzee 12 pomarańczowy czarne koła

Pomarańczowy rowerek biegowy Cruzee to najlżejszy model w naszej ofercie. Rower ten zalecany jest jako pierwsza biegówka dla dzieci w wieku od 2 lat. Rower zbudowany na prostej, aluminiowej ramie. Waży zaledwie 2 kg co ułatwia nie tylko jazdę, ale i transport gdy mały rowerzysta zapragnie przerwy. Tak niską wagę osiągnięto dzięki aluminiowej ramie, a także zastosowaniu aluminiowego widelca, kierownicy oraz sztycy. Jak lekkie są to rowerki możecie zobaczyć na zdjęciach przedstawiających dzieci z łatwością trzymające rowerki w rękach. Warto dodać, iż dzięki dużemu zakresowi regulacji wysokości kierownicy i siodełka z rowerka Cruzee mogą korzystać dzieci w wieku od 24 miesięcy do 4-5 lat. Ten model będzie odpowiedni na całą rowerową przygodę aż do czasu przesiadki na rower z pedałami.

Rama
Rowerek biegowy Cruzee posiada aluminiową, prostą ramę przystosowaną do potrzeb małego rowerzysty. Niski profil ramy ułatwia zajmowanie pozycji na rowerze. Pomarańczowe anodowane aluminium zapewnia trwałą odporną na zarysowania powłokę i świetny metaliczny kolor.

Kierownica
Kierownica w rowerku biegowym powinna być ustawiona w ten sposób aby zapewniała komfortową pozycję dziecka. Zakres regulacji wysokości kierownicy w rowerku biegowym Cruzee wynosi od 50 do 60 cm. Kierownica wyposażona jest w czarne, gumowe uchwyty poszerzone na końcach. Sprawiają one, że rączki dziecka nie zsuwają się z kierownicy oraz chronią je przed niepotrzebnymi otarciami. Regulacja wysokości kierownicy obydwa się bez użycia klucza ponieważ rower wyposażony jest w wygodny szybkozamykacz.

Siodełko
Siodełko w rowerku biegowym powinno być ustawione w taki sposób by dziecko w pozycji siedzącej mogło stopami swobodnie dostać do podłoża przy lekko ugiętych nóżkach. W rowerku biegowym Cruzee wysokość siodełka można regulować od 30 do 40 cm, a nawet do max. 50 cm. Aby osiągnąć wysokość powyżej 40 cm należy wymienić sztycę na dłuższą, która znajduje się w komplecie z rowerkiem. Regulacja wysokości siodełka obydwa się bez użycia klucza ponieważ rower wyposażony jest w wygodny szybkozamykacz. Miękkie siodełko o ergonomicznym kształcie zapewnia stabilną pozycję dziecka na rowerku oraz wspiera ruchy biegowe dziecka.

Koła
Rowerek wyposażony jest w czarne 12 calowe koła. Miękkie, piankowe opony świetnie sprawdzają się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Zapewniają komfortową i cichą jazdę, Są bezobsługowe. Szczelne łożyska maszynowe w kołach zapewniają długi i bezawaryjny okres użytkowania. Dla większego bezpieczeństwa zastosowano także krótkie nakrętki na osiach kół.

Bezpieczna kierownica (zabezpieczenia uchwytów, brak blokady skrętu), ciche piankowe opony, niska waga oraz duży zakres regulacji czynią rowerek biegowy Cruzee idealną propozycją na dzieci rozpoczynających przygodę rowerową. Bezpieczna kierownica (zabezpieczenia uchwytów, brak blokady skrętu), ciche piankowe opony, niska waga oraz duży zakres regulacji czynią rowerek biegowy Cruzee idealną propozycją na dzieci rozpoczynających przygodę rowerową aż po przesiadkę na rower napędzany pedałkami :)

Waga 2 kg
Zalecany wiek od 2 lat
Zalecana długość nogi od 30 cm
Kolor pomarańczowy
Ograniczony skręt kierownicy nie
Średnice i rodzaj kół 12 calowe, piankowe
Regulacja siodełka od 30 do 40 cm oraz 40 do 50 cm (dwie sztyce)
Zalecany wzrost od 85 cm
Hamulec brak
Regulacja kierownicy od 50 do 60 cm
Podnóżek brak
Materiał ramy aluminium
Certyfikaty CE

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Rowerek biegowy Cruzee 12 pomarańczowy czarne koła. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

Produkty powiązane

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR