Rowerki trójkołowe Puky

Producenci

Rowerki trójkołowe Puky

Rowerek trójkołowy Puky ceety to wielofunkcyjny wózek, który pokochają maluchy, a także ich rodzice. Na początku Puky ceety służy jako wygodny wózek spacerowy. Gdy maluch już trochę podrośnie, odpinamy podest, na którym dziecko trzyma nóżki i wózek spacerowy zmienia się w kontrolowany przez opiekuna, rowerek trójkołowy. W końcowym okresie, po odpięciu drążka do pchania wózek dziecięcy zmienia się w całkowicie samodzielny rowerek trójkołowy. Puky ceety jest świetnym pojazdem, który doskonale się sprawdzi jako wózek dziecięcy oraz dostarczy masę zabawy jako rowerek trójkołowy.
Rowerek trójkołowy Puky ceety to wielofunkcyjny wózek, który pokochają maluchy, a także ich rodzice. Na początku Puky ceety służy jako wygodny wózek spacerowy. Gdy maluch już trochę podrośnie, odpinamy podest, na którym dziecko trzyma nóżki i wózek spacerowy zmienia się w kontrolowany przez opiekuna, rowerek trójkołowy. W końcowym okresie, po od...Rowerek trójkołowy Puky ceety to wielofunkcyjny wózek, który pokochają maluchy, a także ich rodzice. Na początku Puky ceety służy jako wygodny wózek spacerowy. Gdy maluch już trochę podrośnie, odpinamy podest, na którym dziecko trzyma nóżki i wózek spacerowy zmienia się w kontrolowany przez opiekuna, rowerek trójkołowy. W końcowym okresie, po odpięciu drążka do pchania wózek dziecięcy zmienia się w całkowicie samodzielny rowerek trójkołowy. Puky ceety jest świetnym pojazdem, który doskonale się sprawdzi jako wózek dziecięcy oraz dostarczy masę zabawy jako rowerek trójkołowy.

Rowerki trójkołowe Puky 

 • 969,00 zł 872,10 zł

  1 Review(s)

  Czerwony Puky Cat S6 ceety® to rowerek trójkołowy, który zawiera w sobie dwa pojazdy. Dzięki niemu rodzice i ich dzieci pozostają mobilni przez cały dzień. A ponadto ten bardzo zwrotny pojazd CAT S6 ceety® „rośnie” wraz z dzieckiem. W trybie miejskim spacerująć lub robiąc zakupy ten komfortowy trójkołowy rower można pchać jak wózek. Na przykład na...

  969,00 zł 872,10 zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • 969,00 zł 872,10 zł

  1 Review(s)

  Brązowy Puky Cat S6 ceety® to rowerek trójkołowy, który zawiera w sobie dwa pojazdy. Dzięki niemu rodzice i ich dzieci pozostają mobilni przez cały dzień. A ponadto ten bardzo zwrotny pojazd CAT S6 ceety® „rośnie” wraz z dzieckiem. W trybie miejskim spacerująć lub robiąc zakupy ten komfortowy trójkołowy rower można pchać jak wózek. Na przykład na spacerze...

  969,00 zł 872,10 zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • 969,00 zł 872,10 zł

  Srebrny Puky Cat S6 ceety® to rowerek trójkołowy, który zawiera w sobie dwa pojazdy. Dzięki niemu rodzice i ich dzieci pozostają mobilni przez cały dzień. A ponadto ten bardzo zwrotny pojazd CAT S6 ceety® „rośnie” wraz z dzieckiem. W trybie miejskim spacerująć lub robiąc zakupy ten komfortowy trójkołowy rower można pchać jak wózek. Na przykład na spacerze...

  969,00 zł 872,10 zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • 969,00 zł 872,10 zł

  1 Review(s)

  Czarny Puky Cat S6 ceety® to rowerek trójkołowy, który zawiera w sobie dwa pojazdy. Dzięki niemu rodzice i ich dzieci pozostają mobilni przez cały dzień. A ponadto ten bardzo zwrotny pojazd CAT S6 ceety® „rośnie” wraz z dzieckiem. W trybie miejskim spacerująć lub robiąc zakupy ten komfortowy trójkołowy rower można pchać jak wózek. Na przykład na spacerze...

  969,00 zł 872,10 zł
  Obniżka!
  Dostępny
 • 269,00 zł

  2 Review(s)

  Jeździk PUKYmoto idealnie pasuje dla dzieci powyżej 83cm wzrostu, którym jeździk 4-kołowy nie sprawia już frajdy a nie są jeszcze gotowe na rowerek biegowy. Jazda na tym trójkołowym jeździku jest szybsza ale również wymaga więcej sprawności i sprytu od dziecka niż jeździk na czterech kołach.

  269,00 zł
  Dostępny
 • 269,00 zł

  Jeździk PUKYmoto idealnie pasuje dla dzieci powyżej 83cm wzrostu, którym jeździk 4-kołowy nie sprawia już frajdy a nie są jeszcze gotowe na rowerek biegowy. Jazda na tym trójkołowym jeździku jest szybsza ale również wymaga więcej sprawności i sprytu od dziecka niż jeździk na czterech kołach.

  269,00 zł
  Dostępny
Rowerki trójkołowe PUKY

PUKY Cat S6 Ceety i PUKY Fitsch – dla kogo?

PUKY Ceety Cat S6 to połączenie rowerka trójkołowego z wózkiem spacerowym. Jest on przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia i o wzroście od 80 cm. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu jest to pojazd przyjazny nie tylko maluchom, ale i ich rodzicom. Może on być wykorzystywany, jako wózek spacerowy, a nóżki dziecka będą wtedy oparte na podeście, kiedy jednak dziecko będzie na to gotowe, podest można odpiąć i sprawić, iż pedały staną się aktywne, a dziecko będzie mogło ich używać. Następnie, aby dziecko stało się samodzielnym kierowcą pojazdu, można także odpiąć drążek do pchania.

Pojazd PUKY Fitsch to rowerek trójkołowy przeznaczony dla dzieci od 1,5 roku i wysokości od 80 cm. Od początku wspiera ruchy dziecka i naukę koordynacji ruchowej rąk i nóg. Jeśli chodzi o rowerek PUKY dla dwulatka, PUKY Fitsch to z pewnością doskonały wybór.

Specyfikacja techniczna
W zestawie z rowerkiem trójkołowym PUKY CAT S6 CEETY znajduje się torba przypinana do drążka, która sprawdzi się w każdej sytuacji, a dodatkowo rowerek wyposażony jest w pojemnik pod siedzeniem dziecka. Drążek do pchania ma możliwość regulacji wysokości, jak również kąta nachylenia. W celu zapewnienia bezpieczeństwa dziecku podczas jazdy siedzisko zostało wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami. Gdy dziecko jest większa pasy można przekształcić w trzypunktowe, a w wersji rowerka trójkołowego całkowicie odpiąć. Siedzenie pokryte jest miękką wyściółką z oddychającego materiały, którą można łatwo zdjąć i wyprać. W wersji rowerka trójkołowego siedzenie posiada ergonomiczny kształt, odpowiedni dla dzieci od 1 do 4 roku życia. Kierownica posiada system blokady skrętu, co ułatwia pchanie pojazdu w wersji wózka spacerowego. Natomiast mając na uwadze bezpieczeństwo dziecka, w wersji rowerka trójkołowego, kierownica posiada blokadę skrętu do 45 stopni, co ma chronić przed upadkami. Dodatkowo o bezpieczeństwo dziecka dbają gumowe rączki i poszerzone na końcach uchwyty, a także środkowa część kierownicy pokryta poduszeczką z napisem PUKY. Rowerek trójkołowy PUKY Cat S6 Ceety posiada piankowe koła. Na tylnych kołach zamontowany został ręczy hamulec, który podczas samodzielnej jazdy pomaga dziecku w zatrzymaniu pojazdu. Dźwignia hamulca umieszczona jest z prawej strony, jej użycie powoduje zatrzymanie obydwu tylnych kół.
Rowerek trójkołowy PUKY Fitsch wyposażony jest w regulowane, ergonomiczne siodełko z uchwytem do noszenia, ograniczniki wychylenia kierownicy oraz cichobieżne koła. Ponadto jest malowany proszkowo, co sprawia, iż lakier jest bardzo wytrzymały i odporny na uderzenia.

Dlaczego PUKY?
Co wyróżnia firmę PUKY to fakt, iż duży nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonania. Firma zapewnia pięcioletnią gwarancję liczoną od daty zakupu, na uszkodzenie lub deformację ramy, kierownicy oraz widelca pojazdu PUKY, spowodowanych wadami produkcyjnymi lub wadami materiału. Gwarancja jest ważna na całym świecie i dla wszystkich pojazdów PUKY. Nie jest ona przywiązana do osoby, co oznacza, że w przypadku sprzedaży roweru przechodzi ona na następnego klienta.

Oba z podanych modeli dostępne są w sklepie stacjonarnym i internetowym Projekt Junior w Krakowie, gdzie można przymierzyć, przetestować i zakupić rowerek PUKY.