• -10%
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Indigo

MMD071
Dostępny
548,10 zł 609,00 zł -10%

   DARMOWA DOSTAWA 

Wyświetl historię cen produktu

Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Stanowi idealną kontynuację jeśli Twoje dziecko nie może się rozstać z Mini Micro, a ta po prostu jest już za mała. Najwyższa jakość oraz doskonały wygląd to cechy, które wyróżniają hulajnogę Maxi Micro Deluxe. Hulajnoga posiada płynną regulację kierownicy od 67 do 91 cm co pozwala idealnie dopasować hulajnogę do aktualnego wzrostu dziecka. Trójkołowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe dostępna jest w bardzo wielu kolorach więc każdy maluch z łatwością znajdzie swój wzór.

Opis

Maxi Micro Deluxe – niezawodna, trójkołowa hulajnoga dla dzieci

Trójkołowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe to flagowy model spośród hulajnóg dziecięcych renomowanej firmy Micro. Hulajnoga Maxi Micro zalecana jest od 5 roku życia jednak z naszych obserwacji wynika, że dzieci już w wieku 3-4 lat mogą rozpocząć na niej jazdę. Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe jest wręcz idealna jako kolejna hulajnoga dla dzieci, które już wyrosły z mniejszej Mini Micro Deluxe. Dzięki płynnie regulowanej kierownicy w zakresie od 67 do 91 cm i dużemu limitowi wagi trójkołowa Maxi Micro Deluxe może służyć nawet do 12 roku życia.

Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla 5-6 latka? Na naszym blogu w artykule Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla dziecka? piszemy czym kierować się przy wyborze hulajnogi.

Doskonała, sprawdzona konstrukcja z najwyższej jakości materiałów

Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe została zaprojektowana przez uznanych inżynierów we współpracy ze specjalistami w dziedzinie zdrowia i rozwoju dziecka. Konstrukcja hulajnogi zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu, a także pozytywnie wpływa na rozwój psychofizyczny dziecka. Podest hulajnogi balansowej Maxi Micro Deluxe wykonany jest z bardzo wysokiej jakości tworzywa. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz innowacyjnej konstrukcji podest dobrze amortyzuje nierówności, a także utrzyma obciążenie nawet do 70 kg! Dwa kółka rozmieszczone z przodu trójkołowej hulajnogi Maxi Micro Deluxe ułatwiają utrzymanie równowagi i odpowiednio rozkładają siłę nacisku na kierownicę. Z uwagi, iż hulajnoga jest nieco większa od swojej młodszej siostry - hulajnogi Mini Micro Deluxe na tyle podestu hulajnogi znajdziemy nie pojedyncze, a podwójne kółko o średnicy 80mm. Nie jest to jedyna różnica pomiędzy tymi hulajnogami. Zobacz inne niewidoczne na pierwszy rzut oka różnice między tymi modelami. Takie rozwiązanie jest niezbędne, aby zapewnić stabilność i równowagę. Specjalnie wyprofilowany hamulec na tylnych kółkach pozwala na panowanie nad prędkością hulajnogi nie ścierając ani nie uszkadzając kółek. Kierownica hulajnogi stworzona została z wysokiej klasy aluminium, co daje niską wagę oraz dużą wytrzymałość. Płynna regulacja wysokości kierownicy hulajnogi Maxi Micro Deluxe pozwala na dostosowanie jej do aktualnego wzrostu dziecka. Kierownicę można również łatwo i szybko zdemontować dzięki czemu hulajnoga Maxi jest niezwykle kompaktowa i nie stanowi problemu przy transporcie.

Przyjazna i bezpieczna dla dziecka hulajnoga Maxi Micro Deluxe

Balansowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe została wyposażona w innowacyjny system skrętu. Kierowanie hulajnogą odbywa się na zasadzie balansu. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko zblokowania się przednich kółek o podest zapobiegając przykrym wypadkom. Ponadto ten system sprawia, iż dzieci szybko i intuicyjnie rozwijają swój zmysł orientacji, a także doskonalą balans i równowagę. Mechanizm skrętu jest autorskim patentem Micro, a jego konstrukcja jest niezwykle starannie dopracowana, odporna na przeciążenia i wytrzymała. Ponadto, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo młodego użytkownika hulajnoga dziecięca Maxi Micro Deluxe posiada parę pomysłowych udogodnień. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumy wykończenia na rączkach kierownicy zapewniają pewny i bezpieczny chwyt. Na podeście znajdziemy też wykonany ze specjalnego silikonu napis Maxi Micro Deluxe, który poza funkcją estetyczną spełnia również funkcję antypoślizgową.

Jakość hulajnóg Micro doceniana jest na całym świecie

Hulajnogi Micro od wielu lat stanowią niedościgniony wzór pod względem najwyższej jakości i nowoczesnych rozwiązań. Szwajcarska, renomowana marka stara się wciąż wprowadzać w życie nowe, inspirujące i praktyczne rozwiązania, aby rozwijać swe produkty dając jeszcze więcej radości i zabawy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Produkty spod szyldu Micro zdobywają wiele nagród na prestiżowych konkursach i plebiscytach. Wszystkie hulajnogi Micro posiadają posiadają również szereg certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość i precyzję wykonania. Poza oficjalnymi odznaczeniami produkty Micro Mobility są również bardzo popularne, doceniane i polecane przez rodziców, dzieci, dorosłych, seniorów i w zasadzie wszystkich użytkowników, którzy mieli styczność z hulajnogami Micro. Przekonaj się sam i wybierz hulajnogi Micro.

Zalety trójkołowej hulajnogi Maxi Micro

Wygodny podest na nóżki w rowerku biegowym PUKY LR M

Duży zakres regulacji kierownicy

Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe posiada płynną regulację wysokości kierownicy w zakresie od 67 do 91 cm. Takie rozwiązanie pozwoli precyzyjnie dopasować kierownicę do wzrostu dziecka, aby zapewnić jak najbezpieczniejszą jazdę w efekcie czyniąc ją również znacznie wygodniejszą. Aby wyregulować wysokość kierownicy hulajnogi Maxi Micro Deluxe należy otworzyć zacisk, następnie ustawić kierownicę w odpowiedniej pozycji, a na koniec zacisnąć zacisk blokując jej pozycję. Kierownica w hulajnodze powinna znajdować się mniej więcej na wysokości brzuszka dziecka.

Miękka osłona kierownicy rowerka biegowym PUKY LR M

Bezpieczna i wygodna konstrukcja hulajnogi

Konstrukcja hulajnogi trójkołowej Maxi Micro Deluxe zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, wygody oraz zabawy dla dziecka. Dwa koła z przodu hulajnogi gwarantują doskonałą stabilność oraz kontrolę. Nieco obniżony podest hulajnogi Maxi Micro Deluxe wykonany z dwukomponentowego materiału sprawia, iż dzieci podczas jazdy czują się pewniej co ma duży wpływ na naukę jazdy na hulajnodze. Maksymalny limit wagowy tej hulajnogi to aż 70 kg!

Rowerek biegowy Puky LR M w wersji Plus oferuje kilka istotnych dodatków.

Innowacyjny system skręcania

Producent hulajnóg Micro jako pierwszy wprowadził do swoich produktów innowacyjny system skręcania na hulajnogach trójkołowych – również w Maxi Micro Deluxe. Skręcanie odbywa się poprzez balans ciałem w stronę, w którą maluch chce skręcić. Takie rozwiązanie rozwija koordynację oraz znacznie ułatwia naukę jazdy. Dzieci balans wykonują intuicyjnie i nie potrzebują pomocy, aby nauczyć się kontrolować swoją nową hulajnogę. Ponadto skręt na zasadzie balansu niweluje ryzyko zablokowania się kół o podest nawet przy najciaśniejszym zakręcie.

Wygodny podest na nóżki w rowerku biegowym PUKY LR M

Wygodne uchwyty kierownicy

Rączki hulajnogi Maxi Micro Deluxe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia. Ponadto uchwyty są specjalnie wyprofilowane, aby zabezpieczyć newralgiczne miejsca dziecięcych rączek. Wygrawerowane logo Micro na rączkach poza funkcją estetyczną poprawia również chwyt zwiększając bezpieczeństwo podczas jazdy. Specjalne harmonijkowe zakończenie uchwytów kierownicy hulajnogi Maxi Micro Deluxe zapobiega ześlizgnięciu się dziecięcych rączek.

Miękka osłona kierownicy rowerka biegowym PUKY LR M

Szybki i prosty demontaż kierownicy

Dużą zaletą dziecięcej hulajnogi Maxi Micro Deluxe jest możliwość szybkiego złożenia jej do naprawdę niedużych rozmiarów. Na dolnej części drążka kierownicy hulajnogi umieszczony jest czerwony guzik, który utrzymuje kierownicę we właściwym miejscu. Jednak jednym prostym ruchem poprzez jego wciśnięcie i dynamiczne wyciągnięcie drążka składamy hulajnogi na dwie części. Tak złożona Maxi Micro Deluxe z łatwością zmieści się w aucie, a nawet w dziecięcym wózku.

Rowerek biegowy Puky LR M w wersji Plus oferuje kilka istotnych dodatków.

Szeroki, antypoślizgowy podest

Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe posiada szeroki i wytrzymały podest. Dzieci z łatwością postawią na nim dwie stopy kiedy będą jeździć już nieco szybciej bądź będą „holowane” przez rodzica :) Napis na podeście nie tylko czyni ją wyjątkową i dodaje uroku, a także dzięki tworzywu, z którego jest wykonany nadaje podestowi właściwości antypoślizgowych.

Szczegóły produktu

Zalecany wiek
od 5 lat
Kolorystyka (kolory dominujące)
niebieski
Zakres regulacji kierownicy
od 67 do 91 cm
Hamulce
tylnego koła
Średnice i rodzaj kół
120 / 80 mm, poliuretan
Wymiary (wys. x szer. x dł.)
67 / 91 x 24 (koła) 26 (kierownica) x 57 cm
Maksymalne obciążenie
70 kg
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)
14 x 33 cm, elastyczne tworzywo
Sposób składania
kierownica rozłączana od podestu
Model
Maxi Micro Deluxe
Waga
2,5 kg
Liczba kół
3 koła
Rodzaj hulajnogi
dziecięca

Poradnik - Blog - LookBook

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania