Rowerek biegowy PUKY LR 1L niebieski

PUKY4001

Niebieski rowerek biegowy PUKY LR 1 L z pompowanymi kołami to średni z modeli rowerów biegowych firmy Puky. Zalecany dla dzieci w wieku od 3 lat o wzroście minimum 90 cm. Rower posiada regulację wysokości siodełka od 35 do 45 cm oraz kierownicy od 49 do 57 cm. Nisko prowadzona rama wyposażona w podest na nóżki. Bezpieczna kierownica (zabezpieczenia uchwytów, osłona oraz brak blokady skrętu) Pompowane 12 calowe opony. Niemiecka jakość Made in Germany. Waga tego rowerka to 4,9 kg.

Więcej szczegółów

369,00 zł

Dostępny

Rowerek biegowy PUKY LR 1L niebieski

Niebieski rowerek biegowy PUKY LR 1 L z pompowanymi kołami to średni model z rodziny rowerków biegowych niemieckiego producenta firmy Puky. Model ten zalecany jest jako biegówka dla dzieci w wieku od 3 lat o wzroście minimum 90 cm. Producent sugeruje także minimalną 35 cm długość nóżki dziecka. Waga tego rowerka biegowego to 4,9 kg. Od modelu LR 1 odróżniają go pompowane 12 calowe koła.

Rama
Geometria ramy rowerka biegowego Puky LR 1L przystosowana jest do potrzeb małego rowerzysty. Ergonomiczną, stalową rama jest nisko prowadzona co ułatwia wsiadanie i zsiadanie z rowerka. Podest na nóżki to cecha charakterystyczna rowerków biegowych Puky. Dzieci, które opanują już zachowanie równowagi na rowerku z pewnością będą odkładały nóżki na tę podpórkę. Malowanie proszkowe zapewnia powłokę odporną na zarysowania. Rowerek wyposażony jest w podnóżek, który mały rowerzysta bez problemu rozłoży i zaparkuje swój rower.

Kierownica
Kierownica w rowerku biegowym powinna być ustawiona w ten sposób aby zapewniała wyprostowaną i komfortową pozycję dziecka. W modelu Puky LR 1L regulacja kierownicy jest w zakresie od 49 do 57 cm co pozwala dostosować jej wysokość do aktualnego wzrostu małego rowerzysty. Wyposażona jest w czarne, gumowe uchwyty z harmonijkowymi zakończeniami. Sprawiają one, że rączki dziecka nie zsuwają się oraz chronią je przed niepotrzebnymi otarciami. Kolejnym zabezpieczeniem jest czarna osłona w formie poduszeczki z napisem PUKY, uchroni główkę dziecka przed uderzeniem w metalową kierownicę podczas wywrotki lub zachwiania równowagi.

Siodełko
Siodełko w rowerku biegowym powinno być ustawione w taki sposób by dziecko w pozycji siedzącej mogło stopami swobodnie dostać do podłoża, a nóżki powinny być lekko ugięte. Rowerek biegowy Puky LR 1L posiada płynną regulację wysokości siodełka w zakresie od 35 do 45 cm. Miękkie siodełko o ergonomicznym kształcie zapewnia stabilną pozycję dziecka na rowerku oraz wspiera ruchy biegowe dziecka.

Koła
Rowerek wyposażony jest w niebieskie 12 calowe koła. Pompowane opony 12x2,00” o niskim bieżniku świetnie sprawdzają się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Nie rysują podłogi, nie ślizgają się na mokrej nawierzchni. Zapewniają komfortową i cichą jazdę. Uszczelnione łożyska kulkowe w kołach zapewniają długi i bezawaryjny okres użytkowania

Bezpieczeństwo
Marka Puky to synonim bezpieczeństwa dzieci. Rowery Puky kontrolowane są przez niezależne instytuty oraz wewnętrzne centrum testowe. Testy i obciążenia, którym są poddawane wykraczają poza wymagania stawiane przez obowiązujące normy. Producent zastosował w rowerku szereg zabezpieczeń. Rowerki Puky nie posiadają ograniczenia skrętu kierownicy. Zagrożenie, które niesie ze sobą blokada kierownicy w rowerku biegowym, wynika z tego, że gdy rowerek leży na podłożu to kierownica automatycznie ustawia się pionowo do podłoża i nie może obrócić się kiedy dziecko przewróci się na kierownicę. Przewrócenie się dziecka na pionowo ustawioną kierownicę, może w skrajnych przypadkach doprowadzić do poważnych urazów brzucha. Dodatkową zaletą braku blokady kierownicy jest większa zwrotność rowerka co docenią na pewno dzieci które dobrze opanowały jazdę :) Kierownica w rowerku LR 1L wyposażona jest w bezpieczne uchwyty oraz poduszkę chroniącą główkę.

Made in Germany
Firma Puky posiada 60-letnie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji pojazdów dla dzieci. Puky ściśle współpracuje z rodzicami, terapeutami ruchu, a także specjalistami z zakresu pediatrii. Rowerki biegowe Puky produkowane są w Niemczech co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Niemiecka jakość potwierdzona jest certyfikatami bezpieczeństwa (CE, TÜV GS) oraz licznymi nagrodami m.in. Spiel gut.

Waga 4,9 kg
Zalecany wiek od 3 lat
Zalecana długość nogi od 35 cm
Kolor niebieski
Ograniczony skręt kierownicy nie
Średnice i rodzaj kół 12 calowe, pompowane
Regulacja siodełka od 35 do 45 cm
Zalecany wzrost od 90 cm
Hamulec brak
Regulacja kierownicy od 49 do 57 cm
Podnóżek jest
Istotne wyposażenie podest na nóżki, osłona na kierownicy
Materiał ramy stal
Certyfikaty CE, TÜV GS

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Mareczek

Młody zasuwa aż się za nim kurzy!! Rowerek prima sort. Super, dziękuję pięknie..!!!

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Rowerek biegowy PUKY LR 1L niebieski. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

Produkty powiązane

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR