Jeździk Bujak Pchacz Wishbone Flip 3w1 czerwony Powiększ zdjęcie

Jeździk Bujak Pchacz Wishbone Flip 3w1 czerwony

WISHBONE-FLIP-CZE

Wishbone Flip to niezwykle ciekawa konstrukcja 3w1 wyposażona w koła i bieguny :). To trzy pojazdy w jednym: pchacz , bujak oraz jeździk.

Więcej szczegółów

499,00 zł

Dostępny

Wishbone Flip to niezwykle ciekawa konstrukcja 3w1 wyposażona w koła i bieguny :). To trzy pojazdy w jednym: pchacz , bujak oraz jeździk.

Wishbone Flip to zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi odwracania „Rock & Roll” Wishbone Flip zmienia się z bujaczka w jeździk w ciągu zaledwie kilku sekund bez potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi. To zaleta dla rodziców ponieważ zapewniamy, że zmiana wariantu Flipa będzie odbywać się z dużą częstotliwością :)

W momencie, gdy Twoja pociecha zaczyna stawiać pierwsze kroki Wishbone Flip skutecznie posłuży jako pchacz, zachęcający do samodzielnych prób chodzenia.  Dla najmłodszych dzieci Wishbone Flip jest także bujakiem z szerokim, wygodnym siedziskiem oraz ergonomicznym, drewnianym uchwytem. Ten wariant daje dziecku niezwykle dużo radości i zabawy. Skutecznie zastąpi tradycyjnego konia na biegunach :) Warto dodać, że siedzisko Flipa w tej wersji jest regulowane w zakresie 22 - 24 cm.

Gdy maluch porusza się już samodzielnie Wishbone Flip w wersji Roll czyli jeździka zapewni moc wrażeń z samodzielnego i szybkiego przemieszczania się. Wygodne i duże siedzisko zapewnia pełen komfort jazdy. Siedzisko jest regulowane i może znajdować się na wysokości 25,5 lub 27,5 cm od podłoża. Dziecko ma także możliwość oparcia stóp o podpórki znajdujące się po bokach jeździka. Koła pojazdu pozwalają na jazdę w dowolnym kierunku.  Pozwala to naszemu Riderowi na łatwe manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach i szybką zmianę kierunku jazdy gdy tylko zajdzie taka potrzeba ;). Ciche koła sprawiają, że usłyszysz wyłącznie okrzyki radości z jazdy. Starsi zawodnicy będą zachwyceni, że można "kręcić się"  się w miejscu. Wolna przestrzeń pod siedziskiem może spełniać funkcję schowka do przechowywania jednego lub wielu pluszowych przyjacieli.

Uniwersalność tego pojazdu sprawia, że mogą z niego korzystać dzieci w różnym wieku. Gdy dziecko z niego wyrośnie i przesiądzie się na rowerek biegowy, Wishbone Flip na pewno przyda się młodszemu bratu lub siostrze.

Flip zaprojektowany przez nowozelandzką firmę Wishbone Design Studio jest w 100% produktem ekologicznym. Wykonany jest z drewna brzozowego pochodzącego z ekologicznych plantacji. Farba oraz kleje użyte do produkcji spełniają wszelkie ekologiczne kryteria. Wishbone Flip spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa zabawek i nadaje się dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Wishbone Flip łączy współczesny design, naturalne, ekologiczne materiały, a przy tym jest niesamowicie funkcjonalny. Ten ponadczasowy pojazd zapewni aktywną zabawę, pomagając rozwijać  umiejętności motoryczne. Waga tego innowacyjnego pojazdu to jedyne 2,6 kg, za to przyjmuje obciążenie aż do 30 kg!

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 17,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

* Przy zakupie powyżej 499,00 zł darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Piotr

Niesamowicie przemyślany "pojazd". Co prawda u nas służy póki co jako bujak, ale już sprawdzaliśmy wszystkie opcje. Obsługa tego sprzętu jest banalna. Ponadto bardzo lekki i wytrzymały. Córka najchętniej nie schodziłaby z niego ani na chwilę.

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Jeździk Bujak Pchacz Wishbone Flip 3w1 czerwony. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

Produkty powiązane

# projektjunior