Gokarty Puky

Producenci

Gokarty Puky

Gokarty Puky to coś dla dzieci mających ogromne pokłady niespożytkowanej energii. Gokart doskonale nadaje się do jazdy w każdym terenie, a nawet czym bardziej nierówny teren tym jazda ciekawsza. Rajdowa kierownica, hamulec ręczny i sportowa kolorystyka pozwala małemu rajdowcy poczuć się tak, jak by siedział za sterami prawdziwego bolidu. Wysokiej jakości materiały oraz odpowiednia konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Gokarty dla dzieci Puky rozwijają dziecko psychoruchowo, uczą szybkiej reakcji i stanowią świetny sposób na aktywne spędzanie czasu.
Gokarty Puky to coś dla dzieci mających ogromne pokłady niespożytkowanej energii. Gokart doskonale nadaje się do jazdy w każdym terenie, a nawet czym bardziej nierówny teren tym jazda ciekawsza. Rajdowa kierownica, hamulec ręczny i sportowa kolorystyka pozwala małemu rajdowcy poczuć się tak, jak by siedział za sterami prawdziwego bolidu. Wysokie...Gokarty Puky to coś dla dzieci mających ogromne pokłady niespożytkowanej energii. Gokart doskonale nadaje się do jazdy w każdym terenie, a nawet czym bardziej nierówny teren tym jazda ciekawsza. Rajdowa kierownica, hamulec ręczny i sportowa kolorystyka pozwala małemu rajdowcy poczuć się tak, jak by siedział za sterami prawdziwego bolidu. Wysokiej jakości materiały oraz odpowiednia konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Gokarty dla dzieci Puky rozwijają dziecko psychoruchowo, uczą szybkiej reakcji i stanowią świetny sposób na aktywne spędzanie czasu.

Gokarty Puky 

 • 999,00 zł

  1 Review(s)

  Gokart PUKY F 550 na kołach piankowych, dla dzieci w wieku od 4 lat (wzrost min. 105 cm). Swoim wyjątkowym wzornictwem przekonuje on nie tylko małych bohaterów, ale także ich dumnych ojców.

  999,00 zł
  Dostępny
 • 1 199,00 zł

  Gokart PUKY F 550L – na kołach pompowanych Gokart dla dzieci w wieku od 4 lat (wzrost min. 105 cm). Nowy gokart PUKY®. Swoim wyjątkowym wzornictwem przekonuje on nie tylko małych bohaterów, ale także ich dumnych ojców.

  1 199,00 zł
  Dostępny
Gokarty Puky

Gokarty Puky
to idealny pomysł na aktywne spędzanie czasu wraz z dzieckiem. Są to pojazdy trenujące nasze dziecko w zakresie wytrzymałości i siły. Duże bezpieczeństwo, nawet przy osiągnięciu większych prędkości, zapewnia budowa gokarta. Nasze dziecko chronione jest mocną metalową ramą, wyjątkowo odporną na uderzenia i kolizje. Gokarty puky przeznaczone są na każdy teren, niestraszna im śliska trawa czy wyboista droga, trudny teren wręcz uatrakcyjnia zabawę.

Pojazd Puky stworzony dla dziecka
Gokarty firmy Puky wyposażone są w napęd łańcuchowy wraz z wolnobiegiem. Koła, pedały i kierownica wyposażone są w łożyska kulowe, które redukują zbędne tarcie, co zwiększa wygodę użytkowania gokarta. Siedzisko jest regulowane w płynny sposób, co pozwala dopasować naszego gokarta Puky do potrzeb naszego dziecka, a jego wygodne, ergonomiczne wyprofilowanie pozwala na wielogodzinną zabawę. Mała wyścigowa kierownica pozwala na lepszą kontrolę nad pojazdem i szybszą możliwość skrętu. W Gokartach Puky zastosowano hamulec ręczny, który pozwala szybciej zareagować, gdy jest taka potrzeba.

Stylowy i odporny
Gokarty Puky stylizowane są na energiczne i sportowe pojazdy wyścigowe, kolory czarny i czerwony dodają dynamiki tym pojazdom. Bardzo wytrzymałe malowanie proszkowe jest odporne na wszelkie obtarcia i uderzenia, więc nasz gokart Puky będzie wyglądał jak nowy nawet po długim czasie intensywnego używania.

Gokarty Puky występują w kilku wersjach:

Go kart F 20 - Przeznaczony jest dla dzieci od 3-go roku życia i wzrostu 95 cm. Jego waga to zaledwie10,5 kg. Ten gokart to idealny wybór dla najmłodszych, którzy mają nadmiar energii do wykorzystania.

Go Kart F 550 - Gdy nasze dziecko ma już 4 lata oraz 10 5 cm ten gokart będzie świetnym wyborem. Waży 15,7 kg i idealnie nadaje się do intensywnej zabawy.

Go Kart F 550 L - Świetny pojazd dla 4 latka o wzroście 105 cm. Gdy nasze dziecko lubi jazdę po nierównych nawierzchniach, to ten gokart jest strzałem w dziesiątkę dzięki pompowanym kołom, w które jest wyposażony.

Go Kart F 1 L - Stworzony został z myślą o dzieciach od 6 roku życia i wzroście 115 cm. Jego waga wynosi 21,8 kg, a dzięki dużym pompowanym kołom sprawdzi się w każdych warunkach.