Dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies
Dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies
Dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies
Dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies
Dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies
Dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies

Dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies

WISHBONE-DZWONEK-PIES-WISH62

Pomarańczowy dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies to świetny dodatek do rowerka biegowego marki Wishbone ale i nie tylko. Mocowanie w formie gumowego paska pozwala zamontować go także do rowerków biegowych innych producentów, rowerów czy hulajnóg.

Opis

Pomarańczowy dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies to świetny dodatek do personalizacji rowerka biegowego marki Wishbone ale i nie tylko. Dzięki mocnemu, gumowemu paskowi jesteśmy w stanie zamocować dzwonek Wishbone do każdego rowerka biegowego, dużego roweru z pedałami, a także do hulajnogi. Piękne opakowania dzwonków sprawiają, że to idealny pomysł na prezent. Dzwonek wydaje typowy dźwięk „ding” :)

Wishbone Bike Studio zaprojektowało intrygujący dzwonek, który swoją stylistyką porusza ważne kwestie. Do wyboru mamy, aż siedem dzwonków, a na każdym z nich znajduje się wizerunek jednego z zagrożonych gatunków zwierząt. Mamy do wyboru orangutana, pandę wielką, dzikiego afrykańskiego psa, azjatyckiego pangolina, żółwia zielonego, nosorożca czarnego i płetwala błękitnego. W każdym stylistycznym opakowaniu znajduje się opis gatunku, co dodatkowo edukuje dzieci w kwestii dbania o środowisko naturalne.

Wybierając dzwonek Wishbone Dziki Afrykański Pies zyskujemy nie tylko piękny i praktyczny gadżet, ale dbamy też o środowisko naturalne. Wishbone zobowiązał się za każdy sprzedany dzwonek przekazać 55 centów na ratowanie ostatnich żyjących pięćdziesięciu pięciu delfinów Maui (akcja #challenge55)

Firma Wishbone Bike Studio pochodzi z Nowej Zelandii, znana jest z produkcji akcesoriów dla dzieci służących do aktywnej zabawy. Sztandarowym produktem firmy jest trójkołowy drewniany rowerek biegowy, który rośnie razem z dzieckiem. Nowatorskie rozwiązania, oryginalne wzornictwo oraz wysoka jakość to cechy wyróżniające tę markę. Wishbone Bike Studio bardzo dużą uwagę przykłada także do ochrony środowiska, do produkcji rowerków używa ekologicznych materiałów by chronić środowisko i zdrowie małych rowerzystów.

Szczegóły produktu

Kolorystyka (kolory dominujące)
pomarańczowy
Model
Dzwonek Wishbone
Sposób mocowania
obejma elastyczna
Rodzaj dzwonka
gong

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania