Rowerek biegowy STRIDER SPORT niebieski
Rowerek biegowy STRIDER SPORT niebieski
Rowerek biegowy STRIDER SPORT niebieski
Rowerek biegowy STRIDER SPORT niebieski

Rowerek biegowy Strider Sport niebieski

STRIDER-SPORT-NIEBIESKI
Brak w magazynie - oczekujemy na dostawę
449,00 zł

Rowerek biegowy Strider przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia. Dziecko już w tym wieku ma możliwość nauki jazdy na dwóch kołach. Rower uczy równowagi, rozwija zdolności motoryczne. Na rowerku biegowym dziecko może przemieszczać się we własnym tempie

Rowerek biegowy Strider przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia. Dziecko już w tym wieku ma możliwość nauki jazdy na dwóch kołach. Rower uczy równowagi, rozwija zdolności motoryczne. Na rowerku biegowym dziecko może przemieszczać się we własnym tempie mając cały czas kontakt z podłożem dzięki czemu eliminujemy lęk przed jazdą na rowerze. Umiejętność jazdy na rowerku biegowym pozwala przygotować dziecko do przesiadki na rower z pedałami.

Zalety rowerka biegowego STRIDER:

Kierownica
Wysokość kierownicy regulowana jest w zakresie od 46 do 56 cm bez potrzeby wykorzystywania w tym celu klucza. Kierownica wyposażona jest w specjalny szybkozamykacz. Rączki kierownicy wykonane z miękkiego tworzywa, dodatkowo końcówki zabezpieczone w formie gałek które chronią przed ewentualnym uderzeniem dziecka oraz zabezpieczają przed ześlizgnięciem się ręki dziecka z kierownicy.

Koła
Koła w rowerku Strider są bardzo lekkie ponieważ wykonano je tworzywa. Opona wykonana jest z pianki dzięki czemu nie wymagają pompowania oraz są odporne na zniekształcenia. Bieżnik w oponie zapewnia bardzo dobrą przyczepność rowerka do podłoża po którym się porusza.

Siodełko
Regulacja wysokości siodełka następuje w zakresie od 28 cm do 41 cm. Podobnie jak do regulacji kierownicy nie jest potrzebny klucz, a jedynie samo zacisk w który wyposażony jest rowerek.

Montaż i regulacja
Montaż rowerka biegowego Strider jest łatwy i szybki. Z wykorzystaniem instrukcji oraz klucza imbusowego dołączonych do rowerka zajmuje zaledwie kilka minut. Późniejsza regulacja rowerka ogranicza się jedynie do zmiany wysokości kierownicy lub siodełka gdy zachodzi taka potrzeba. Regulacja taką przeprowadza się bez żadnych kluczy a jedynie za pomocą szybkozamykaczy.

Zalecany wiek
od 1,5 roku
Kolorystyka
niebieski
Zakres regulacja siodełka
od 28 do 48 cm (dwie sztyce)
Hamulec
brak
Materiał ramy
stal

Opinie o Rowerek biegowy Strider Sport niebieski

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Serwis www.projektjunior.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.