Uwaga! W dniach 20-22 kwietnia nasz sklep będzie nieczynny

Gokart Puky F550L czerwony

PUKY3640

Gokart PUKY F 550L – na kołach pompowanych Gokart dla dzieci w wieku od 4 lat (wzrost min. 105 cm). Nowy gokart PUKY®. Swoim wyjątkowym wzornictwem przekonuje on nie tylko małych bohaterów, ale także ich dumnych ojców.

Więcej szczegółów

1 199,00 zł

Dostępny

Gokart Puky F550L czerwony

Gokart PUKY F 550L – na kołach pompowanych Gokart dla dzieci w wieku od 4 lat (wzrost min. 105 cm). Nowy gokart PUKY®. Swoim wyjątkowym wzornictwem przekonuje on nie tylko małych bohaterów, ale także ich dumnych ojców. Nowa generacja gokartów przyspieszy bicie każdego serca! Dzięki doskonałemu połączeniu dizajnu i funkcji F 550L stworzył swoją własną kategorię pojazdów. Zaskakująco inny, a mimo to charakterystyczny PUKY® - bezkompromisowy w dziedzinie jakości i zamiłowania do szczegółów. Gokart F 550L wyposażony został w pompowane opony o niskim profilu, które zapewniają doskonałą przyczepność i wysoki komfort.

Pojazdy Puky produkowane są wyłącznie w Europie - w Niemczech. Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów PUKY. Gokart F 550 L jest pojazdem, który będzie służył Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb małego kierowcy.

Najważniejsze cechy

- automatyczna przekładnia jednokierunkowa: wolne koło, bieg do przodu i do tyłu
- koła, napęd i pedały z łożyskami kulkowymi
- ręczny hamulec
- regulowane napięcie łańcucha
- kartingowe siedzenie kubełkowe z szybką regulacją
- spoiler z łagodnie zaokrąglonymi krawędziami
- sportowa kierownica
- wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia, malowanie proszkowe

Minimalny wzrost dziecka: 105 cm. Waga gokarta: 16,1kg

Kolor czerwony

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Gokart Puky F550L czerwony. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR