Hulajnoga Micro Kickboard Monster 2w1 czarna

KB0022

Czarno-czerwona Micro Kickboard Monster 2w1 to trójkołowa hulajnoga dla młodzieży i dorosłych. Zalecamy ją od 12 lat. Hulajnoga Micro Kickboard Monster jest deską surfingową na stałym lądzie To połączenie hulajnogi Micro Kickboard Orginal oraz hulajnogi Micro Rocket. Dlaczego? To proste z modelu  Micro Kickboard Orginal wykorzystano system skrętu za pomocą balansu ciała oraz rodzaj decku, zaś hulajnoga Micro Rocket zainspirowała do wykorzystania szerokich 64 mm i średnicy 120 mm kół. Wyposażona w dwa rodzaje kierownic: standardową w kształcie litery T oraz joystic.

Więcej szczegółów

1 099,00 zł

Dostępny

Hulajnoga Micro Kickboard Monster 2w1 czarna

Stabilna, szybka, elastyczna, kompaktowa - to przymiotniki, które najlepiej opisują hulajnogę Micro Kickboard Monster. Stabilność i szybkość zawdzięczamy dwóm przednim kołom oraz ich wymiarom. Szerokie na 64 mm i średnicy 120 mm koła sprawią, że osiągnięcie dużej prędkości nie będzie stanowiło problemu.  Zastosowanie takiego rodzaju kół sprawia, że jazda po nierównościach nie jest uciążliwa, a wręcz przeciwnie hulajnoga prowadzi się świetnie. Koła wykonane z najwyższej jakości poliuretanu zapewnia, że są trwałe. Cichą jazdę możemy zawdzięczać systemowi łożysk maszynowych, w który została wyposażona hulajnoga.

Gdy zdarzy się sytuacja, że jednak trzeba będzie zmniejszyć prędkość lub całkowicie się zatrzymać, wtedy doskonały będzie tylny hamulec, w który wyposażona jest hulajnoga. Bez dokładnej koncentracji i wyczucia wystarczy postawić nogę. Pełni on również rolę błotnika. System skrętu funkcjonuje na zasadzie balansowania ciałem.

Podest hulajnogi Micro Kickboard Monster znajduje się na wysokości 8,5 cm i ma długość 44 cm i szerokość 14 cm, która na końcach schodzi się do 10 cm. Takie wymiary decku zapewniają możliwość trzymania obu nóg na hulajnodze. Dzięki elastycznemu kompozytowi podest, amortyzuje wstrząsy i niweluje drgania sprawiając, że komfort jazdy jest większy.

Kompaktowa - mechanizm składania hulajnogi jest tak prosty, że pozwala w kilka chwil zmienić jej kształt i sprawić że zajmie mało miejsca. Pomimo sporej wagi i gabarytów system składania sprawia, że jest wygodna do noszenia.  Teleskopowy drążek w zakresie od 70 do 100 cm zapewni dostosowanie wysokości do indywidualnych potrzeb użytkownika. W zestawie z hulajnogą znajdują się dwie końcówki drążka. Jedna klasyczna w kształcie litery T, druga w formie joysticka. W zależności od upodobań przy pomocy dołączonego klucza imbusowego możliwa jest łatwa podmianka.

Waga 5,5 kg
Wymiary (wys. x szer. x dł.) 70/100 x 33 (kierownica) x 76 cm
Zalecany wiek od 12 lat
Kolor czarny
Średnice i rodzaj kół 120 / 120 mm, szerokość 64 mm, poliuretan
Maksymalne obciążenie 100 kg
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.) 10/14 x 44 cm, elastyczny kompozyt
Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.) 17 x 33 x 76 cm
Hamulec tylnego koła
Regulacja kierownicy od 70 do 100 cm
Istotne wyposażenie dwa zakończenia drążka kierownicy: T-bar oraz joystic
Sposób składania składana kierownica

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Igor

Prawdziwy Monster :) Porządnie wykonana, nowoczesny wygląd. Zdecydowanie największy fun jest jeżdżąc z joystickiem. Świetna hulajnoga, można bardzo fajnie spędzić wolny czas.

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Hulajnoga Micro Kickboard Monster 2w1 czarna. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR