Lampka Knog Blinder cog przód czarna

Lampka Knog Blinder cog przód czarna

K-BLINDER-COG-P-CZARNA-11287
Dostępny
89,99 zł

Knog Blinder cog to uniwersalna lampka pozycyjna LED o mocy 20 lumenów. Lampka zasilania jest akumulatorem ładowanym przez gniazdo USB. Czas pracy to 11 godzin przy migającym trybie świecenia oraz 2 godziny przy stałym. Lampka jest wodoodporna. Małe wymiary oraz niska waga pozwalają zamontować lampkę praktycznie wszędzie. Światło lampki widoczne jest z odległości ponad 600m.

Knog Blinder cog to uniwersalna przednia lampka pozycyjna z wysokiej jakości białą diodą ledową o mocy 20 lumenów. Lampkę zasila wydajny akumulator litowo-polimerowy z wbudowanym zasilaniem USB. Czas świecenie to 11 godzin przy migającym trybie świecenia oraz 2 godziny przy stałym.

Ta czarna lampka posiada 5 trybów świecenia: stały, stroboskop, szybki błysk, losowy stroboskop. Wykonana została anodowanego aluminium oraz silikonu dzięki czemu jest elastyczna i łatwo jest ją dostosować do miejsca gdzie ma być zainstalowana. Montaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi, dzięki czemu możemy ją szybko zapiać i odpiąć. Małe wymiary 25 x 25 x 33 mm oraz niska waga 15 g pozwalają zamontować lampkę praktycznie wszędzie: na rowerze, hulajnodze, kasku, plecaku.

Elastyczny, silikony pasek pozwala instalować lampkę na rurkach o średnicy od 22 do 32 mm. Lampka wskazuje niski poziom energii w akumulatorze poprzez świecenie na czerwono. Aby naładować lampkę wystarczy wpiąć ją do gniazda USB w komputerze lub do innego adaptera USB.  Proces ładowania lampki sygnalizowany jest czerwonym światłem, zaś zielonym pełny stan baterii. Czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatora to ok 3 godziny.

Dzięki lampce Knog Blinder zachowamy bezpieczeństwo nie tylko podczas jazdy ale także podczas spacerów po zmroku. Światło widoczne jest z odległości ponad 600 metrów! Lampka jest w 100% wodoodporna dzięki, czemu może być stosowana podczas najtrudniejszych warunków pogodowych. Knog Blinder to nie tylko lampka rowerowa ale też niezwykły, kolorowy gadżet na pojazdy dzieci.

Kolor światła
biały
Ilość trybów świecenia
5
Czas świecenia
11 h (tryb migający) 2 h (tryb stały)
Zasilanie
akumulator litowo-polimerowy
Wymiary
25 x 25 x 33 mm
Kolorystyka
czarny
Widoczność
max. 600 m
Wodoodporność
tak
Moc
20 lumenów
Waga
15 g

Opinie o Lampka Knog Blinder cog przód czarna

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Serwis www.projektjunior.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.