• -10%
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe Lavender

MMD134
Dostępny
548,10 zł 609,00 zł -10%

   DARMOWA DOSTAWA 

Wyświetl historię cen produktu

Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Stanowi idealną kontynuację jeśli Twoje dziecko nie może się rozstać z Mini Micro, a ta po prostu jest już za mała. Najwyższa jakość oraz doskonały wygląd to cechy, które wyróżniają hulajnogę Maxi Micro Deluxe. Hulajnoga posiada płynną regulację kierownicy od 67 do 91 cm co pozwala idealnie dopasować hulajnogę do aktualnego wzrostu dziecka. Trójkołowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe dostępna jest w bardzo wielu kolorach więc każdy maluch z łatwością znajdzie swój wzór.

Opis

Maxi Micro Deluxe – niezawodna, trójkołowa hulajnoga dla dzieci

Trójkołowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe to flagowy model spośród hulajnóg dziecięcych renomowanej firmy Micro. Hulajnoga Maxi Micro zalecana jest od 5 roku życia jednak z naszych obserwacji wynika, że dzieci już w wieku 3-4 lat mogą rozpocząć na niej jazdę. Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe jest wręcz idealna jako kolejna hulajnoga dla dzieci, które już wyrosły z mniejszej Mini Micro Deluxe. Dzięki płynnie regulowanej kierownicy w zakresie od 67 do 91 cm i dużemu limitowi wagi trójkołowa Maxi Micro Deluxe może służyć nawet do 12 roku życia.

Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla 5-6 latka? Na naszym blogu w artykule Trójkołowa czy dwukołowa hulajnoga dla dziecka? piszemy czym kierować się przy wyborze hulajnogi.

Doskonała, sprawdzona konstrukcja z najwyższej jakości materiałów

Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe została zaprojektowana przez uznanych inżynierów we współpracy ze specjalistami w dziedzinie zdrowia i rozwoju dziecka. Konstrukcja hulajnogi zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu, a także pozytywnie wpływa na rozwój psychofizyczny dziecka. Podest hulajnogi balansowej Maxi Micro Deluxe wykonany jest z bardzo wysokiej jakości tworzywa. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz innowacyjnej konstrukcji podest dobrze amortyzuje nierówności, a także utrzyma obciążenie nawet do 70 kg! Dwa kółka rozmieszczone z przodu trójkołowej hulajnogi Maxi Micro Deluxe ułatwiają utrzymanie równowagi i odpowiednio rozkładają siłę nacisku na kierownicę. Z uwagi, iż hulajnoga jest nieco większa od swojej młodszej siostry - hulajnogi Mini Micro Deluxe na tyle podestu hulajnogi znajdziemy nie pojedyncze, a podwójne kółko o średnicy 80mm. Nie jest to jedyna różnica pomiędzy tymi hulajnogami. Zobacz inne niewidoczne na pierwszy rzut oka różnice między tymi modelami. Takie rozwiązanie jest niezbędne, aby zapewnić stabilność i równowagę. Specjalnie wyprofilowany hamulec na tylnych kółkach pozwala na panowanie nad prędkością hulajnogi nie ścierając ani nie uszkadzając kółek. Kierownica hulajnogi stworzona została z wysokiej klasy aluminium, co daje niską wagę oraz dużą wytrzymałość. Płynna regulacja wysokości kierownicy hulajnogi Maxi Micro Deluxe pozwala na dostosowanie jej do aktualnego wzrostu dziecka. Kierownicę można również łatwo i szybko zdemontować dzięki czemu hulajnoga Maxi jest niezwykle kompaktowa i nie stanowi problemu przy transporcie.

Przyjazna i bezpieczna dla dziecka hulajnoga Maxi Micro Deluxe

Balansowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe została wyposażona w innowacyjny system skrętu. Kierowanie hulajnogą odbywa się na zasadzie balansu. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko zblokowania się przednich kółek o podest zapobiegając przykrym wypadkom. Ponadto ten system sprawia, iż dzieci szybko i intuicyjnie rozwijają swój zmysł orientacji, a także doskonalą balans i równowagę. Mechanizm skrętu jest autorskim patentem Micro, a jego konstrukcja jest niezwykle starannie dopracowana, odporna na przeciążenia i wytrzymała. Ponadto, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo młodego użytkownika hulajnoga dziecięca Maxi Micro Deluxe posiada parę pomysłowych udogodnień. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumy wykończenia na rączkach kierownicy zapewniają pewny i bezpieczny chwyt. Na podeście znajdziemy też wykonany ze specjalnego silikonu napis Maxi Micro Deluxe, który poza funkcją estetyczną spełnia również funkcję antypoślizgową.

Jakość hulajnóg Micro doceniana jest na całym świecie

Hulajnogi Micro od wielu lat stanowią niedościgniony wzór pod względem najwyższej jakości i nowoczesnych rozwiązań. Szwajcarska, renomowana marka stara się wciąż wprowadzać w życie nowe, inspirujące i praktyczne rozwiązania, aby rozwijać swe produkty dając jeszcze więcej radości i zabawy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Produkty spod szyldu Micro zdobywają wiele nagród na prestiżowych konkursach i plebiscytach. Wszystkie hulajnogi Micro posiadają posiadają również szereg certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość i precyzję wykonania. Poza oficjalnymi odznaczeniami produkty Micro Mobility są również bardzo popularne, doceniane i polecane przez rodziców, dzieci, dorosłych, seniorów i w zasadzie wszystkich użytkowników, którzy mieli styczność z hulajnogami Micro. Przekonaj się sam i wybierz hulajnogi Micro.

Szczegóły produktu

Zalecany wiek
od 5 lat
Kolorystyka (kolory dominujące)
lawendowy
Zakres regulacji kierownicy
od 67 do 91 cm
Hamulce
tylnego koła
Średnice i rodzaj kół
120 / 80 mm, poliuretan
Wymiary (wys. x szer. x dł.)
67 / 91 x 24 (koła) 26 (kierownica) x 57 cm
Maksymalne obciążenie
70 kg
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)
14 x 33 cm, elastyczne tworzywo
Sposób składania
kierownica rozłączana od podestu
Model
Maxi Micro Deluxe
Waga
2,5 kg
Liczba kół
3 koła
Rodzaj hulajnogi
dziecięca

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania