Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green
Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green

MMD122
Dostępny
629,00 zł

   DARMOWA DOSTAWA 

Wyświetl historię cen produktu

Dziecięca, trójkołowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe w wersji ECO to idealny wybór aby rozpocząć przygodę z hulajnogami, i to w przyjaznym dla środowiska sposobie. Jest to odświeżona wersja kultowego modelu hulajnogi Maxi Micro, który jest stworzony w duchu ekologii i recyklingu. Wersja ECO posiada deck stworzony z odpadów wyłowionych z mórz i oceanów, dzięki czemu zmniejsza się światowe zanieczyszczenie plastikiem. Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO jest gwarantem najwyższej jakości wykonania, a także wygody i bezpieczeństwa dziecka podczas jazdy. Płynna regulacja kierownicy pozwala długo cieszyć się maluchowi z ulubionego pojazdu. Trójkołowa Mini Micro Deluxe ECO zalecana jest od użytku przez dzieci w wieku przedszkolnym od 5 do 12 lat.

Opis

Maxi Micro Deluxe ECO – doskonała ekologiczna hulajnoga dla najmłodszych

Trójkołowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe to flagowy model spośród hulajnóg dziecięcych renomowanej firmy Micro. Hulajnoga Maxi Micro zalecana jest od 5 roku życia jednak z naszych obserwacji wynika, że dzieci już w wieku 3-4 lat mogą rozpocząć na niej jazdę. Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe jest wręcz idealna jako kolejna hulajnoga dla dzieci, które już wyrosły z mniejszej Mini Micro Deluxe. Dzięki płynnie regulowanej kierownicy w zakresie od 67 do 91 cm i dużemu limitowi wagi trójkołowa Maxi Micro Deluxe może służyć nawet do 12 roku życia.

Doskonała, sprawdzona konstrukcja z najwyższej jakości materiałów

Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe została zaprojektowana przez uznanych inżynierów we współpracy ze specjalistami w dziedzinie zdrowia i rozwoju dziecka. Konstrukcja hulajnogi zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu, a także pozytywnie wpływa na rozwój psychofizyczny dziecka. Podest hulajnogi balansowej Maxi Micro Deluxe wykonany jest z bardzo wysokiej jakości tworzywa. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz innowacyjnej konstrukcji podest dobrze amortyzuje nierówności, a także utrzyma obciążenie nawet do 70 kg! Dwa kółka rozmieszczone z przodu trójkołowej hulajnogi Maxi Micro Deluxe ułatwiają utrzymanie równowagi i odpowiednio rozkładają siłę nacisku na kierownicę. Z uwagi, iż hulajnoga jest nieco większa od swojej młodszej siostry - hulajnogi Mini Micro Deluxe na tyle podestu hulajnogi znajdziemy nie pojedyncze, a podwójne kółko o średnicy 80mm. Nie jest to jedyna różnica pomiędzy tymi hulajnogami. Zobacz inne niewidoczne na pierwszy rzut oka różnice między tymi modelami. Takie rozwiązanie jest niezbędne, aby zapewnić stabilność i równowagę. Specjalnie wyprofilowany hamulec na tylnych kółkach pozwala na panowanie nad prędkością hulajnogi nie ścierając ani nie uszkadzając kółek. Kierownica hulajnogi stworzona została z wysokiej klasy aluminium, co daje niską wagę oraz dużą wytrzymałość. Płynna regulacja wysokości kierownicy hulajnogi Maxi Micro Deluxe pozwala na dostosowanie jej do aktualnego wzrostu dziecka. Kierownicę można również łatwo i szybko zdemontować dzięki czemu hulajnoga Maxi jest niezwykle kompaktowa i nie stanowi problemu przy transporcie.

Innowacyjny sposób skrętu w hulajnodze balansowej

Dziecięca hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO posiada wiele udogodnień, które ułatwiają jazdę i znacznie zwiększają bezpieczeństwo dziecka. Hulajnoga balansowa bywa tak nazywana ponieważ skręca na zasadzie balansu. Wystarczy więc przechylenie kierownicy w odpowiednią stronę, aby zainicjować skręt. Jest to autorskie i niezwykle skuteczne rozwiązanie szwajcarskiej firmy – Micro. Taki system skrętu sprawia, iż kółka hulajnogi trójkołowej nie zblokują się o podest nawet podczas głębokiego manewru. Ponadto dzieci wykonują ten ruch intuicyjnie więc nauka jazdy jest znacznie szybsza. Aby poprawić komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy na dziecięcej hulajnodze Maxi Micro Deluxe ECO, specjalnie wyprofilowane rączki wykonano z antypoślizgowego sztucznego tworzywa dzięki czemu dłonie dziecka nie ześlizgują się tak łatwo. Na końcu uchwytów znajdziemy harmonijkowe poszerzenia, aby chronić rączki dziecka przed uderzeniami. Napis Maxi Micro na podeście hulajnogi również zapobiega ślizganiu się, a także dodaje hulajnodze stylu.

Połączenie klasyki oraz przyjazności środowisku

Hulajnoga Maxi Micro Deluxe stała się tak kultowym modelem, że szwajcarska marka postanowiła stworzyć jej ekologiczną wersję, gdzie podest jest wykonany z odpadów z przemysłu rybołówstwa. Micro opatentowało następujący sposób na stworzenie hulajnogi z recyklingu: odzyskane odpady zostają dokładnie wyczyszczone oraz pokruszone na drobne kawałki, następnie kawałki są osuszane oraz przetapiane na małe kuleczki, które z kolei są roztapiane i wlewane do form, gdzie płynne tworzywo zastyga i twardnieje – voilà, podest hulajnogi jest gotowy! Dzięki daniu drugiego życia odpadom, podczas produkcji hulajnóg powstaje aż 82% mniej dwutlenku węgla w porównaniu do tradycyjnej produkcji. Rocznie około 8 milionów ton plastiku zostaje wyrzucone do mórz oraz oceanów. Jest to ogromny problem dotyczący całego świata. Około 11% tych odpadów wywodzi się z przemysłu morskiego, np. sieci rybackie. Micro dzięki recyklingowi zapobiega nadmiernemu zanieczyszczaniu wód i lądów oraz oszczędza cenne surowce.

Micro - niedościgniony wzór w segmencie hulajnóg

Hulajnogi Micro od wielu lat stanowią niedościgniony wzór pod względem najwyższej jakości i nowoczesnych rozwiązań. Szwajcarska, renomowana marka stara się wciąż wprowadzać w życie nowe, inspirujące i praktyczne rozwiązania, aby rozwijać swe produkty dając jeszcze więcej radości i zabawy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Produkty spod szyldu Micro zdobywają wiele nagród na prestiżowych konkursach i plebiscytach. Wszystkie hulajnogi Micro posiadają posiadają również szereg certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość i precyzję wykonania. Poza oficjalnymi odznaczeniami produkty Micro Mobility są również bardzo popularne, doceniane i polecane przez rodziców, dzieci, dorosłych, seniorów i w zasadzie wszystkich użytkowników, którzy mieli styczność z hulajnogami Micro. Przekonaj się sam i wybierz hulajnogi Micro.

Szczegóły produktu

Zalecany wiek
od 5 do 12 lat
Kolorystyka (kolory dominujące)
zielony
Zakres regulacji kierownicy
od 67 do 91 cm
Hamulce
tylnego koła
Średnice i rodzaj kół
120 / 80 mm, poliuretan
Wymiary (wys. x szer. x dł.)
49 / 69 x 23 (koła) 26 (kierownica) x 55 cm
Maksymalne obciążenie
70 kg
Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.)
14 x 33 cm, elastyczne tworzywo
Sposób składania
kierownica rozłączana od podestu
Model
Maxi Micro Deluxe
Waga
2,5 kg
Liczba kół
3 koła
Rodzaj hulajnogi
dziecięca

Opinie

Opinie o Hulajnoga Maxi Micro Deluxe ECO Green

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania