Rękawiczki rowerowe Micro Scootersaurus

AC4832
Brak w magazynie
79,00 zł

Rękawiczki dziecięce Micro Scootersaurus są niezwykle przydatnym elementem dla każdego młodego adepta jazdy na hulajnodze bądź rowerze. Wykonane z oddychającego i przyjemnego materiału zapewniają doskonały komfort i ochronę dziecięcych rączek. Na wewnętrznej stronie wyposażone w miękkie poduszeczki, które zapobiegają powstawaniu obtarć i odcisków na dłoniach dziecka. Rękawiczki rowerowe Micro Scootersaurus przeznaczone dla dzieci od 3 do 9 roku życia.

Podaj nam swój adres e-mail to powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie

Wygodne rękawiczki rowerowe Micro, nie tylko na rower

Rękawiczki dziecięce Micro Scootersaurus z krótkimi palcami są niezwykle przydatnym elementem dla każdego młodego adepta jazdy na hulajnodze bądź rowerze. Wykonane z oddychającego i przyjemnego materiału zapewniają doskonały komfort i ochronę dziecięcych rączek. Na wewnętrznej stronie wyposażone w miękkie poduszeczki, które zapobiegają powstawaniu obtarć i odcisków na dłoniach dziecka. Przeznaczone dla dzieci od 3 do 9 roku życia.

Wierzchnia strona rękawiczek rowerowych Micro wykonana jest z półprzepuszczalnego materiału, który umożliwia wymianę powietrza zapobiegając nadmiernemu przepoceniu się dłoni. Wewnętrzna strona rękawiczek Micro wyposażona w miękkie poduszeczki ułatwia chwyt i czyni go przyjemnym i pewnym. Poduszeczki zapobiegają powstawaniu odcisków i otarć. Rękawiczki zapinane są na precyzyjny rzep, który utrzymuje je we właściwym położeniu.

Kolorystyka
wzór Scootersaurus

Opinie o Rękawiczki rowerowe Micro Scootersaurus

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania
Uwaga! w dniach 26-27 lutego (piątek i sobota) sklep stacjonarny będzie nieczynny!