• Promocja
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue
Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue

Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue

30G0185/11/M-(32-37)
Dostępny
503,20 zł 629,00 zł -20%

   DARMOWA DOSTAWA 

Wyświetl historię cen produktu

Rozmiar rolek
  • S 29-34
  • M 32-37
  • L 35-40

Rolki K2 Raider BOA to dziecięce rolki z regulacją przeznaczone do jazdy rekreacyjnej. Regulowany rozmiar w zakresie 5 numerów umożliwia dopasowanie rolek do rosnącej stopy dziecka. Wygodny, oddychający but. Rozmiar kół oraz ich parametry dostosowane dla dzieci. Kompozytowe płozy bardzo dobrze amortyzują nierówności. Błyskawiczny system wiązania i dopasowania BOA ułatwia zakładanie rolek. Rolki posłużą dziecku przez kilka sezonów.

Opis

Dziecięce rolki K2 Raider BOA z regulowanym rozmiarem buta

Seria rolek K2 Marlee/Raider przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży. Idealna dla dzieci zaczynających naukę jazdy na rolkach, a także do późniejszej rekreacyjnej jazdy. Cechuje je wygoda, łatwość zakładania, atrakcyjny wygląd i najwyższa jakość wykonania.

Regulowany rozmiar buta umożliwia dopasowanie rolek do rosnącej stopy dziecka. Dzięki temu z rolek można korzystać przez kilka sezonów. Zmiana rozmiaru buta jest bardzo łatwa (za pomocą jednego przycisku), lecz nie możliwa samoistnie w trakcie jazdy. Regulacja rozmiaru buta w zakresie aż 5 rozmiarów pozwala zaoszczędzić na częstej wymianie rolek, a zakupiona para posłuży dziecku przez kilka lat.

Rolki K2 Raider BOA dostępne są w trzech wariantach rozmiarowych. Każdy z nich posiada zakres regulacji 5 rozmiarów EU: S: 29-34; M: 32-37; L: 35-40.

Wygodny, miękki i oddychający but Softboot od K2

W 1994 roku marka K2 zrewolucjonizowała rynek, stosując w rolkach wewnętrzny - wygodny but Softboot. Original K2 Softboot to opatentowana technologia wygodnych, oddychających, miękkich butów wewnętrznych ze specjalnym klamrowym zapięciem. Technologia ta sprawia, że jazda na rolkach jest nie tylko dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także czystą przyjemnością. But ten zapewnia komfort jazdy oraz pełną kontrolę nad rolką.

But zewnętrzny (cholewka) w rolkach K2 Raider BOA to tzw. konstrukcja Stability Plus, zapewnia ona idealne dopasowanie, komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, zachowując przy tym niską wagę rolki. W tym rozwiązaniu stabilne mocowanie stopy zapewnia regulowana klamra oraz pasek z rzepem.

Innowacyjny, błyskawiczny system wiązania BOA

Rolki K2 Raider BOA posiadają świetny system błyskawicznego wiązania (dopasowania) BOA® tzw. The BOA® Fit System, który pozwala szybko i z łatwością zapiąć rolki i błyskawicznie rozpocząć jazdę. Ten innowacyjnym system wiązania wykorzystuje do tego celu bardzo cienkie i mocne sznurówki i naciągające je pokrętło. Wystarczy przekręcić pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara do uzyskania optymalnego dopasowania buta do stopy. Pokrętło od razu się blokuje i utrzymuje sznurówki właściwie napięte, aby nie poluzowały się one podczas jazdy. Aby zwolnić blokadę pokrętło należy pociągnąć do góry by sznurówki znów stały się luźne. System ten jest szybki i prosty w obsłudze. Zakładanie butów ułatwia także pętla w górnej części cholewki.

Kompozytowe płozy K2 F.B.I (Frame Base Integration)

W rolkach K2 Raider BOA zastosowano kompozytowe, zintegrowane płozy rekreacyjne K2 F.B.I (Frame Base Integration). Posiadają one obniżony środek ciężkości, świetnie amortyzują wstrząsy i wibracje, a także ułatwiają zachowanie równowagi na rolkach. Ten rodzaj płóz stosowany jest przez K2 w rolkach dla dzieci, początkujących rolkarzy lub na trudniejsze nawierzchnie. Hamulec tylny, znajduje się w prawej rolce.

Rolki K2 Raider BOA wyposażone są w cztery poliuretanowe koła o średnicy 72mm, twardości 80A z bezobsługowymi łożyskami ABEC-3. To parametry kół idealne dla rolek dziecięcych. W rolkach o rozmiarze S (29-34) rozmiar kół wynosi 70 mm. Zainstalowane fabrycznie koła można wymienić na większe, gdy dziecko podrośnie i opanuje jazdę na rolach. Maksymalny rozmiar kół dla rolek S (29-34) wynosi 72 mm, natomiast dla rozmiarów M (32-37) i L (35-40) to 76 mm.

Szczegóły produktu

Kolorystyka (kolory dominujące)
czerwono-niebieski
Płoza
kompozytowa - zintegrowana
But wewnętrzny
Softboot - miękki but z regulacją rozmiaru
But zewnętrzny
Stability Plus
Wiązania
system błyskawicznego sznurowania BOA za pomocą pokrętła
Kółka
średnica 72mm, twardość 80A (w rolkach rozm. S kółka 70mm)
Łożyska
ABEC-3
Hamulec
tylny w prawej rolce
Model
K2 Raider Boa
Liczba kół
4 koła
Grupa wiekowa
dzieci
młodzież
Regulacja rozmiaru buta
tak
886745960973

Opinie

Opinie o Rolki dziecięce K2 RAIDER BOA Red/Blue

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania