• Promocja
Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt
Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt
Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt
Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt
Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt
Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt
Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt
Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt

Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt

A9713113-S
Dostępny
386,10 zł 429,00 zł -10%

Wyświetl historię cen produktu

Rozmiar
  • M (57-62 cm)
  • L (59-64 cm)
  • S (52-57 cm)

Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 to bardzo uniwersalny model, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Jego konstrukcja sprawia, iż jest bardzo lekki, a przy tym zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Posiada trzy zakresy rozmiaru od 52 do aż 64 cm dzięki czemu sprawdzi się na każdej głowie, nawet na tych największych. Posiada miękką, antybakteryjną wkładkę dbając o wygodę i higienę rowerzysty.

Opis

Ultralekki, doskonale wentylowany kask rowerowy

Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 jest uniwersalnym modelem, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach zarówno do jazdy miejskiej, po utwardzonych ścieżkach jak i jazdy w trudniejszym terenie. Całkowita waga kasku to jedynie 250g (roz. 52-57 cm) co zawdzięcza niezwykle lekkiej oraz bezpiecznej konstrukcji InMold. Polega ona bezpośrednim wstrzyknięciu i zgrzaniu warstwy wewnętrznej kasku z tworzywa Hi-EPS (wysokiej gęstości pianki polistyrenowej) do polikarbonowej skorupy kasku. Materiał Hi-EPS stworzony jest z drobnych cząsteczek, które wypełnione są powietrzem dzięki czemu jest niezwykle lekki, a także doskonale pochłania siłę uderzenia przy wypadku. W procesie produkcyjnym modelu Alpina Mythos 3.0 zadbano również o gładkie krawędzie skorupy kasku niwelując ryzyko nieprzyjemnych otarć o szyję bądź ramiona. Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 posiada aż 25 dużych, odpowiednio rozmieszczonych otworów wentylacyjnych, które czynią go niezwykle przewiewnym. W przednich otworach znajdują się siateczki zatrzymujące owady, które mogą wplątać się we włosy podczas jazdy. Kształt kasku zapewnia dobrą aerodynamikę i przepływ powietrza.

Precyzyjna regulacja na nawet największą głowę

Idealne dopasowanie kasku jest kluczowe dla bezpieczeństwa rowerzysty. Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 posiada precyzyjny system regulacji Custom Fit. Pokrętło umieszczone w tylnej części kasku za pomocą, którego możemy dopasować kask do pożądanego rozmiaru umożliwia precyzyjne wyregulowanie. Perfekcyjne dopasowanie jest możliwe również dzięki dwóm elementom znajdującym się na obejmie kasku, które stabilizują głowę. Kask Alpina Mythos 3.0 występuje w trzech zakresach regulacji: 52-57 cm, 57-62 cm oraz 59-64 cm dzięki czemu sprawdzi się na każdą, nawet największą głowę. Chcąc uczynić kask jeszcze bardziej uniwersalnym producent umożliwił również regulację głębokości kasku, aby mógł pasować zarówno na głowy bardziej owalne jak i te okrągłe. Istotnym elementem dopasowania kasku rowerowego są również paski pod brodę. W modelu Alpina Mythos 3.0 dzięki zaciskowi Y-Clip możemy regulować długość pasków na wysokości uszu, a także ich długość całkowitą. Innowacyjne zapięcie Ergomatic umożliwia szybkie i wygodne zapięcie pasków pod brodą stabilizując pozycję kasku. Miękka wkładka wyścielająca kask ma właściwości antybakteryjne dbając o wygodę oraz higienę rowerzysty.

Kaski Alpina spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa

Kaski rowerowe marki Alpina odpowiadają najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa i jakości zgodnie z normami: CE, EN 1078. Podczas całego procesu produkcji kask poddawany jest rygorystycznym testom potwierdzającym m.in. skuteczność pochłaniania wstrząsów, promieni UV czy niezawodność zapięć. Kask Alpina Mythos 3.0 zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem.

Szczegóły produktu

Kolorystyka (kolory dominujące)
biały, matowy
Sposób dopasowania
obręcz regulowana pokrętłem, regulacja głębokości kasku, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Lampka
brak
Konstrukcja kasku
in-mold
Otwory wentylacyjne
25
Regulacja kasku
S (52-57 cm), M (57-62 cm), L (59-64 cm)
Waga
52-57cm - 250g, 57-62cm - 290g, 59-64cm - 300g
Model
Alpina Mythos 3.0
Certyfikaty
CE (EN 1078)
Grupa wiekowa
młodzież
osoby dorosłe
Rodzaj aktywności
rower
4003692284808

Opinie

Opinie o Kask rowerowy Alpina Mythos 3.0 L.E. Whie-Prosecco Matt

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania