• Promocja
Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt
Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt
Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt
Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt
Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt
Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt
Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt
Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt

Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt

A9725123
Brak w magazynie
449,10 zł 499,00 zł -10%

Wyświetl historię cen produktu

Rozmiar
  • 52-57 cm

Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 przeznaczony jest dla osób, które jeżdżą głównie po wymagających, nierównych trasach jednak doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Jego konstrukcja sprawia, iż jest bardzo lekki, a przy tym zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Posiada precyzyjną regulację w zakresie od 52 do 57 cm.. Posiada miękką, antybakteryjną wkładkę dbając o wygodę i higienę rowerzysty.

Podaj nam swój adres e-mail to powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie

Opis

Lekki kask do jazdy w trudniejszym terenie

Kask rowerowy Carapax 2.0 to kask typu enduro, który doskonale ochrania głowę rowerzysty, a dzięki jego głębokiej i rozbudowanej konstrukcji idealnie sprawdzi się do jazdy po wymagającym terenie jednak nie tylko. Całkowita waga kasku to jedynie 270 g co zawdzięcza niezwykle lekkiej oraz bezpiecznej konstrukcji InMold. Polega ona bezpośrednim wstrzyknięciu i zgrzaniu warstwy wewnętrznej kasku z tworzywa Hi-EPS (wysokiej gęstości pianki polistyrenowej) do polikarbonowej skorupy kasku. Materiał Hi-EPS stworzony jest z drobnych cząsteczek, które wypełnione są powietrzem dzięki czemu jest niezwykle lekki, a także doskonale pochłania siłę uderzenia przy wypadku. W procesie produkcyjnym modelu Alpina Carapax 2.0 zadbano również o gładkie krawędzie skorupy kasku niwelując ryzyko nieprzyjemnych otarć o szyję bądź ramiona. Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 posiada 17 dużych, odpowiednio rozmieszczonych otworów wentylacyjnych, które czynią go niezwykle przewiewnym. W przednich otworach znajdują się siateczki zatrzymujące owady, które mogą wplątać się we włosy podczas jazdy. Kształt kasku zapewnia dobrą aerodynamikę i przepływ powietrza.

Precyzyjna regulacja oraz możliwość pogłębienia kasku

Idealne dopasowanie kasku jest kluczowe dla bezpieczeństwa rowerzysty. Kask rowerowy Alpina Carpax 2.0 posiada precyzyjny system regulacji Custom Fit. Pokrętło umieszczone w tylnej części kasku za pomocą, którego możemy dopasować kask do pożądanego rozmiaru umożliwia precyzyjne wyregulowanie. Perfekcyjne dopasowanie jest możliwe również dzięki dwóm elementom znajdującym się na obejmie kasku, które stabilizują głowę. Kask Alpina Carpax 2.0 posiada regulację w zakresie 52-57 cm. Chcąc uczynić kask bardziej uniwersalnym producent umożliwił również regulację głębokości kasku, aby mógł pasować zarówno na głowy bardziej owalne jak i te okrągłe. Możliwe jest pogłębienie kasku w trzech poziomach poprzez lekkie wyciągnięcie obejmy regulacyjnej w dół bądź. Istotnym elementem dopasowania kasku rowerowego są również paski pod brodę. W modelu Alpina Carapax 2.0 dzięki zaciskowi Y-Clip możemy regulować długość pasków na wysokości uszu, a także ich długość całkowitą. Innowacyjne zapięcie Ergomatic umożliwia szybkie i wygodne zapięcie pasków pod brodą stabilizując pozycję kasku. Miękka wkładka wyścielająca kask ma właściwości antybakteryjne dbając o wygodę oraz higienę rowerzysty.

Kaski Alpina spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa

Kaski rowerowe marki Alpina odpowiadają najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa i jakości zgodnie z normami: CE, EN 1078. Podczas całego procesu produkcji kask poddawany jest rygorystycznym testom potwierdzającym m.in. skuteczność pochłaniania wstrząsów, promieni UV czy niezawodność zapięć. Kask Alpina Carapax 2.0 zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem.

Szczegóły produktu

Kolorystyka (kolory dominujące)
szary, matowy
Sposób dopasowania
obręcz regulowana pokrętłem, regulacja głębokości kasku, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Lampka
brak
Konstrukcja kasku
in-mold
Otwory wentylacyjne
17
Regulacja kasku
od 52 do 57 cm
Waga
270g
Model
Alpina Carapax 2.0
Certyfikaty
CE (EN 1078)
Grupa wiekowa
młodzież
osoby dorosłe
Rodzaj aktywności
rower
4003692310019

Opinie

Opinie o Kask rowerowy Alpina Carapax 2.0 Moon-Grey-Peach Matt

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania