Klakson Micro fioletowy

AC4727

Fioletowy klakson do hulajnóg Mini Micro i Maxi Micro. Montowanych zamiast standardowych  rączek w hulajnodze Micro. Świetnie personalizuje hulajnogę, a przy tym stanowi świetny trąbiący gadżet :)

Więcej szczegółów

79,00 zł

Dostępny

Klakson Micro fioletowy

Fioletowy klakson Micro to świetnie rozwiązanie łączące standardowe rączki w kierownicy hulajnogi z funkcją trąbienia :) Klakson Micro pasuje do wszystkich hulajnóg serii Mini Micro i Maxi Micro.

Zestaw składa się z dwóch fioletowych rączek, montowanych zamiast standardowych w hulajnodze. Jeden z uchwytów zakończony jest gumową kulką, to właśnie po jej naciśnięciu hulajnoga wyda dźwięk. Drugi z uchwytów swym kształtem przypomina trąbkę, w to nim umieszczona jest piszczałka, która pod wpływem ruchu powietrza w rurce kierownicy wyda dźwięk. Uchwyt z kulką można być montowany zarówno po prawej jak i lewej stronie kierownicy w zależności od preferencji. Zakup klaksonu może być doskonałą okazją aby wymienić uchwyty kierownicy oraz spersonalizować hulajnogę, bo przecież kolor nowych nie musi być ten sam co tych standardowych :)

Klakson idealnie sprawdzi się w celu ostrzeżenia innych użytkowników ścieżki o zbliżającym się pojeździe Micro :) Uwaga! Istnieje ryzyko, że sygnał dźwiękowy może być nadużywany dlatego rodziców prosimy o wyrozumiałość :)

Kolor fioletowy

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Klakson Micro fioletowy. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR