Kask Puky PH1 czerwony

Czerwony kask Puky posiada regulację w zakresie od 46 do 54 cm (rozmiar S/M), a także 48-59 (rozmiar M/L). Regulacja i mocowanie kasku  na głowie odbywa się za pomocą pokrętła, paska podbródka i wygodnego zapięcia. Wykonany został w technologii in-mold. Kask posiada 5 otworów wentylacyjnych, w dwóch zastosowano siatkę ochronną. Miękkie wkładki wyścielające oraz ergonomiczny kształt kasku sprawiają, że jest on bardzo wygodny.

Więcej szczegółów

159,00 zł

Dostępny

Kask Puky PH1 czerwony

Czerwony kask Puky wykonany został w technologii in-mold polegającej na bezpośrednim mocowaniu EPS (wysokiej gęstości pianki styropianowej) do skorupy kasku. Dzięki temu kask posiada bezpieczną i stabilną konstrukcję oraz bardzo dobrą wentylację. Technologia ta sprawia, że kask jest lekki (rozmiar S/M waży 225g, zaś M/L 250g) i jest idealny dla najmłodszych sportowców :) a także pasażerów fotelików rowerowych.

Ten czerwono-żółty kask z rysunkiem misia występuje w dwóch rozmiarach obwodu głowy dziecka: S/M 46-54 cm oraz M/L 48-59 cm. Regulacja dopasowania do głowy jest łatwa i szybka, odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku. Pokrętło to wyposażone jest w czerwony odblask. Kask dodatkowo został wyposażony w czerwone oświetlenie pulsacyjna po to, by zwiększyć widoczność i bezpieczeństwo dziecka.

Niemniej ważnym aspektem jest mocowanie kasku na głowie. W kasku Puky możliwe jest dopasowanie długości pasków mocujących. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości zsunięcia się nawet podczas uderzenia. Pasek podbródka posiada dodatkową regulację, od strony podbródka sprzączka zabezpieczona jest miękkim materiałem. Zamek blokujący (sprzączka) posiada wielostopniową regulację, do odpięcia kasku i regulacji paska podbródka wystarczy jedna ręka. Robi się to przez naciśnięcie przycisku. Rozwiązanie to chroni przed przypadkowym odpięciem kasku.

Oprócz perfekcyjnego dopasowania niezwykle ważnym elementem kasku jest wentylacja. Kask Puky posiada 5 otworów wentylacyjnych gwarantujących optymalne dostarczenie świeżego powietrza. Dwa przednie otwory wyposażone są w siatkę ochronną przed owadami.

Wnętrze kasku znacząco wpływa na komfort jego użytkowania. Wkładki wyścielające zastosowane w kasku są miękkie i mocowane na rzep, dzięki czemu można je łatwo wyjąć i wyprać. Wyściółka znajduje się na całym obwodzie kasku oraz w jego szczycie. Tył kasku został odpowiednio wyprofilowany aby chronić kość potyliczną oraz wygodnie oprzeć głowę podczas jazdy w foteliku rowerowym. Zaś przód kasku wyprofilowano w ten sposób aby tworzył daszek chroniący przed słońcem.

Sposób dopasowania obręcz regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Kolor światła czerwony
Technologia in-mold
Kolor czerwony
Otwory wentylacyjne 5
Regulacja kasku S/M (od 46 do 54 cm) M/L (od 58 do 59 cm)
Oświetlenie przy pokrętle regulacji, pulsacyjne
Waga S/M - 225 g M/L - 250 g
Certyfikaty CE

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Przesyłka kurierska - płatność przelewem 12,00 zł
Przesyłka kurierska - płatność za pobraniem 15,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Projekt Junior Darmowa dostawa!

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Prosimy dodaj opinię o produkcie Kask Puky PH1 czerwony. Opinie o produktach pomagają podjąć decyzję przyszłym kupującym, a nam pomagają rozwijać ofertę dostosowując ją do potrzeb juniorów i rodziców

Produkty powiązane

INSTAGRAM @PROJEKTJUNIOR