W środę 16 października nasz sklep stacjonarny będzie czynny wyjątkowo do godz. 15.30
Kask dziecięcy POC POCito Crane Fluorescent Pink
Kask dziecięcy POC POCito Crane Fluorescent Pink
Kask dziecięcy POC POCito Crane Fluorescent Pink
Kask dziecięcy POC POCito Crane Fluorescent Pink
Kask dziecięcy POC POCito Crane Fluorescent Pink
Kask dziecięcy POC POCito Crane Fluorescent Pink
Kask dziecięcy POC POCito Crane Fluorescent Pink
Kask dziecięcy POC POCito Crane Fluorescent Pink

Kask POC POCito Crane Fluorescent Pink

KASK-PF-FB-10463-8233-XS/S
Dostępny
390,00 zł

Kask POCito Crane idealnie nadaje się do jazdy na rowerze, szczególnie BMX. Jego lekkość, wentylacja oraz dopasowanie sprawiają, że jego obecność jest ledwo odczuwalna. Dodatkowo neonowe kolory sprawiają, że jest się doskonale widocznym oraz wyróżnia się z tłumu. 

Rozmiar
  • XS/S (51-54 cm)
  • M/L (55-58 cm)

Dla kogo

Kask POCito Crane idealnie nadaje się do jazdy na rowerze, szczególnie BMX. Jego lekkość, wentylacja oraz dopasowanie sprawiają, że jego obecność jest ledwo odczuwalna. Na kasku są odblaskowe naklejki a dodatkowo neonowe kolory sprawiają, że jest się doskonale widocznym oraz wyróżnia się z tłumu. Kask posiada 10 otworów wentylacyjnych, które zapewnią bardzo dobra wymianę powietrza. 

Dziecięcy kask POCito Crane wykonany z najlepszych materiałów

Kask POCito Crane został wykonany w konstrukcji In-Mold. Technologia ta polega na bezpośrednim mocowaniu wewnętrznej powłoki do skorupy kasku. Warstwa wewnętrzna wykonana ze spienionego polistyrenu znanego również jako EPS wraz z poliwęglanową skorupą tworzą niezwykle wytrzymałe i odporne na uderzenia połączenie. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a przy tym czyni kask wyjątkowo lekkim. W kasku zastosowano również technologię podwójnej gęstości pianki. Zewnętrzna jej strona jest twardsza, dzięki czemu lepiej chroni przed uderzeniami, natomiast wewnętrzna część jest wykonana z miękkszej pianki, która pochłania drgania i wstrząsy.

Miękkie, wygodne oraz antybakteryjne wnętrze

Wkładki wewnętrzne kasku wykonane są z miękkiej pianki LD. Zastosowano w nich również nowoczesną technologię Polygiene. Jest to innowacyjne rozwiązanie, na które decydują się tylko topowe marki. Wykorzystuje ono sole srebra dzięki czemu materiał ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Dzięki temu jesteśmy pewni, że w kasku nie rozprzestrzenią się żadne niepożądane bakterie. Wkładki można wyjąć z kasku i bez obaw wyprać. Nie straci ona swoich właściwości.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Kask spełnia warunki normy EN 1078, CPSC 12.03, AS / NZS2063-2008. Są to trzy rygorystyczne normy dotycząca kasków. W testach pod uwagę brana jest wytrzymałość kasku na uderzenia, materiały użyte do produkcji kasku oraz ich jakość. Firma POC to lider jeśli chodzi o testy bezpieczeństwa. Ich produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu niezwykle innowacyjnych technologii. POC cały czas stara się ulepszać swój asortyment prezentując coraz to lepsze i ciekawsze rozwiązania.

Sposób dopasowania
Obręcz regulowana paskiem ściągającym, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielająace
Technologia
in-mold
Kolorystyka
neonowy różowy
Otwory wentylacyjne
10
Regulacja kasku
XS/S (od 51 do 54 cm) M/L (od 55 do 58 cm)
Waga
295g - XS/S - 350g - M/L
Certyfikaty
EN 1078, CPSC 12.03, AS / NZS2063-2008
7325540987837

Opinie o Kask POC POCito Crane Fluorescent Pink

Brak opinii
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.