Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue
Kask K2 Varsity Blue

Kask K2 Varsity Blue

1504012026-L
Brak w magazynie - oczekujemy na dostawę
139,00 zł

Niebieski kask K2 Varsity Blue dla dzieci i dorosłych występuje w trzech rozmiarach obwodu: S 48-54 cm, M 55-58 cm  oraz L 59-61 cm. Regulacja dopasowania do głowy odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku, pasków mocujących oraz wkładek wyścielających. Wykonany został w technologii hardshell zapewniającej bezpieczną i stabilną konstrukcję. Kask posiada 11 otworów wentylacyjnych. Zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze czy deskorolce.

Rozmiar
  • S (48-54 cm)
  • M (55-58 cm)
  • L (59-61 cm)

Kask K2 Varsity Blue dla dzieci i dorosłych wykonany został w technologii hardshell polegającej na połączeniu EPS (wysokiej gęstości pianki styropianowej) ze skorupą kasku z zachowaniem między nimi kanału wentylacyjnego. Dzięki temu kask posiada bezpieczną i stabilną konstrukcję oraz bardzo dobrą wentylację.  Technologia ta sprawia, że kask jest lekki (rozmiar S waży 350g, M 370g, L natomiast 400g), wygodny w noszeniu przez co idealny dla najmłodszych sportowców i dorosłych :)

Turkusowo niebieski kask K2 Varsity Blue posiada regulację w zakresie obwodu głowy: rozmiar S od 48 do 54 cm, rozmiar M od 55 do 58 cm, rozmiar L od 59 do 61 cm. Rozmiar L umożliwia zastosowanie kasku przez dorosłych. W kasku zastosowano system Micro-adjust, dzięki któremu kask dostosujemy idealnie do kształtu głowy. Regulacja dopasowania do głowy jest łatwa i szybka, odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku.

Niemniej ważnym aspektem jest mocowanie kasku na głowie. W kasku K2 Varsity Blue możliwe jest dopasowanie długości niebieskich pasków mocujących. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości zsunięcia się nawet podczas uderzenia. Pasek podbródka posiada dodatkową regulację. Kask zapinany jest za pomocą białej klamry. Rozwiązanie to chroni przed przypadkowym odpięciem kasku. Odpowiednio dopasowany i zapięty kask nie będzie przesuwał się w przód i w tył, ani na boki. Można go zapiąć i rozpiąć bez zmiany ustawionego dopasowania. Paski muszą być dobrze i równo naprężone.

Oprócz perfekcyjnego dopasowania niezwykle ważnym elementem kasku jest wentylacja. W kaskach K2 jest ona niewątpliwą zaletą. Kanały wentylacyjne są ułożone w taki sposób aby zachować aerodynamiczny kształt kasku oraz zapewniać komfort i odpowiednią temperaturę wewnątrz kasku. Matowy kask K2 Varsity Blue biały posiada 11 otworów wentylacyjnych gwarantujących optymalne dostarczenie świeżego powietrza.

Wnętrze kasku znacząco wpływa na komfort jego użytkowania. Niebieskie wkładki wyścielające wykonano z miękkiego, wysokiej jakości materiału. Wkładki mocowane na rzep, dzięki czemu można je łatwo wyjąć i wyprać. Wyściółka znajduje się na całym obwodzie kasku oraz w jego szczycie.  

Kaski marki K2 odpowiadają najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa zgodnie z normami: CE, TÜV GS, EN 1078. Kask K2 Varsity Blue zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze czy deskorolce. Uwaga! W celu zapewnienia maksymalnej ochrony kask musi być właściwie dopasowany i zapięty zgodnie z zaleceniami podanymi w instrukcji dołączonej do kasku.

Model
K2 Varsity
Sposób dopasowania
obręcz regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Technologia
hardshell
Kolorystyka
niebieski
Otwory wentylacyjne
11
Regulacja kasku
S (od 48 do 54 cm) M (od 55 do 58 cm)
Waga
S - 350 g M - 370 g L – 400 g
Certyfikaty
CE (EN 1078), TÜV GS
Grupa wiekowa
dzieci w wieku szkolnym
młodzież
osoby dorosłe
Rodzaj aktywności
deskorolka
hulajnoga
rolki
886745413240

Opinie o Kask K2 Varsity Blue

Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Serwis www.projektjunior.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.