Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White
Kask K2 VO2 White

Kask na rolki K2 VO2 White

K2-VO2-WHITE
Rozmiar
  • M (54-58 cm)
  • L (58-61 cm)

Biały kask K2 VO2 dla młodzieży i dorosłych występuje w dwóch rozmiarach obwodu: M 54-58 cm oraz L 58-62 cm. Regulacja dopasowania do głowy odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku oraz pasków mocujących. Wykonany został w technologii in-mold. Kask posiada bezpieczną i stabilną konstrukcję. Bardzo dobrą wentylację zapewnia 17 otworów wentylacyjnych. Kask zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rolkach, rowerze czy hulajnodze.

Opis

Kask K2 VO2 White przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Wykonany został w technologii in-mold polegającej na bezpośrednim mocowaniu EPS (wysokiej gęstości pianki styropianowej) do skorupy kasku. Dzięki temu kask posiada bezpieczną i stabilną konstrukcję. Technologia ta zapewnia niską wagę kasku (rozmiar M waży 265g, L natomiast 308g).

Biały kask K2 VO2 posiada regulację w zakresie obwodu głowy: rozmiar M od  54 do 58 cm, rozmiar L od 58 do 62 cm. Dzięki pokrętłu umieszczonemu z tyłu kasku dopasowanie do głowy jest łatwe i szybkie. Mocowanie kasku zapewniają dodatkowo regulowane paski. Odpowiednio dopasowany i zapięty kask nie będzie przesuwał się na głowie. Można go zapiąć i rozpiąć bez zmiany ustawionego dopasowania. Paski muszą być dobrze i równo naprężone.

Oprócz perfekcyjnego dopasowania niezwykle ważnym elementem kasku jest wentylacja. W kaskach K2 jest ona niewątpliwą zaletą. Kanały wentylacyjne są ułożone w taki sposób aby zachować aerodynamiczny kształt oraz zapewniać komfort i odpowiednią temperaturę wewnątrz kasku. Kask VO2 posiada 17 otworów wentylacyjnych gwarantujących maksymalne dostarczenie świeżego powietrza.

Wnętrze kasku wyposażone jest w wkładki wyścielające, które wykonane są z miękkiego, wysokiej jakości materiału. Wkładki mocowane są na rzep, dzięki czemu można je łatwo wyjąć i wyprać. Wyściółka znajduje się na całym obwodzie kasku oraz w jego szczycie. Kask wyposażony jest w odpinany, czarny daszek chroniący przed słońcem.

Kaski marki K2 odpowiadają najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 1078. Kask K2 VO2 zapewnia najwyższą ochronę głowy przed urazem podczas jazdy na rolkach. Uwaga! W celu zapewnienia maksymalnej ochrony kask musi być właściwie dopasowany i zapięty zgodnie z zaleceniami podanymi w instrukcji dołączonej do kasku.

Szczegóły produktu

Kolorystyka (kolory dominujące)
biały
Sposób dopasowania
obręcz regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą, wkładki wyścielające
Konstrukcja kasku
in-mold
Otwory wentylacyjne
17
Regulacja kasku
M (od 54 do 58 cm) L (od 58 do 62 cm)
Waga
M: 265 g L: 308 g
Model
K2 VO2
Certyfikaty
CE (EN 1078)
Grupa wiekowa
młodzież
osoby dorosłe
Rodzaj aktywności
rolki
rower
886745673958

Zobacz także ...

Opinie o tym produkcie (0)

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania
UWAGA! Podczas weekendu majowego od 1 do 5 maja nasz sklep stacjonarny będzie nieczynny, nie będą realizowane także wysyłki zamówień internetowych.