Izolowany bidon Camelbak Podium Chill 620ml White/Black

C1874//101062
Dostępny
65,00 zł

Izolowany bidon Camelbak Podium Chill White/Black o pojemności 620ml. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, prosty w obsłudze przez dzieci. Doskonale nadaje się na rower, do szkoły czy na wycieczkę. Specjalna konstrukcja ustnika zapewnia szczelność. Materiał, z którego wykonano bidon nie zawiera szkodliwych substancji, jest całkowicie bezpieczny dla dzieci. Izolacja utrzymuje dłużej chłodną temperaturę napoju.

Izolowany bidon Camelbak Podium Chill Lake Blue o pojemności 620 ml to najwyższej jakości bidon dla rowerzystów ale nie tylko. Doskonale nadaje się na rower, do szkoły czy na wycieczkę. Jest bardzo prosty w obsłudze przez dzieci, butelka posiada ergonomiczny kształt. Izolacja Aerogel utrzymuje chłodną temperaturę napoju 4 razy dłużej niż w klasycznych bidonach tego typu.

Wykonany został ze specjalnego polipropylenu w technologii TRUTASTE z jonami srebra Hydroguard. Rozwiązanie to zapobiega rozwijaniu się szkodliwych bakterii w bidonie. Efekt jest taki, że czujemy wyłącznie smak i zapach napoju! Bidon ponadto jest wolny od szkodliwych związków BPA/BPF/BPS. Nie chłonie zapachów ani smaków przechowywanych w nim napojów, a przy tym dłużej utrzymuje chłodną temperaturę napoju.

Izolowany bidon Camelbak Podium Chill Lake Blue wyposażony jest w innowacyjną nakrętkę i ustnik CamelBak Jet Valve.  Technologia ta zapewnia całkowitą szczelność, chroni przed przeciekaniem i rozlaniem się napoju. Ustnik wykorzystany z bidonach Camelbak Podium Chill wykonano z wysokiej jakości silikonu. Jest wyjątkowo szczelny, dzięki czemu możemy w pełni kontrolować przepływ przez niego płynu. Blokada ustnika (zawór) pozwala szczelnie zamknąć bidon na czas transportu.

Jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Nakrętkę i ustnik można rozłożyć na elementy i osobno umyć, także w zmywarce. Bidon Camelbak Podium Chill to idealny na każdą wycieczkę, nie tylko tę rowerową. Pasuje do większości rowerowych koszyków na bidon. Bidon Camelbak Podium Chill jest całkowicie bezpieczny dla dzieci.

Wymiary
wysokość: 23 cm, średnica: 7 cm
Kolorystyka
biało czarny
Pojemność
620 ml

Opinie o Izolowany bidon Camelbak Podium Chill 620ml White/Black

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Serwis www.projektjunior.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.